Попередня сторінка Наступна сторінка

Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф

10 Лютого 2016, 22:36


 

"Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області" - саме таку назву мав проект, що реалізовувався на Івано-Франківщині протягом двох із половиною років.


Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин

07 Лютого 2016, 21:22

2 лютого у виставковому залі Івано-Франківської  обласної організації Національної Спілки Художників України відбулося відкриття виставки художників Ольги Грушко та Володимира Шияна.

У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)

01 Лютого 2016, 6:43
В урочистостях з нагоди приведення до Присяги новоствореного підрозділу патрульної поліції взяла участь Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, представники місцевої влади, правоохоронних відомств області та громадськості.

Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині

19 Січня 2016, 16:33

Це Рукотворне чудо спорудили в с. Спас Коломийського району.

Це льодове містечко стало улюбленим місцем розваг для мешканців села і околиць.


Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)

15 Грудня 2015, 19:24
Загін чисельністю 50 працівників батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Івано-Франківськ” Головного управління Національної поліції в області, вирушив у зону бойових дій для забезпечення правопорядку та охорони важливих об’єктів у м. Маріуполь Донецької області.

Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)

22 Вересня 2015, 16:57
Ще 1972 року облвиконком своїм рішенням затвердив перелік об’єктів міста Коломиї, які перебувають на державному обліку, тобто пам’ятки історії та монументального мистецтва місцевого значення. Їх 35. Крім пам’яток місцевого значення були ще дві пам’ятки національного значення: церква Благовіщення та дзвіниця цієї церкви. Щоправда, в той час не було великої потреби щось робити з цими пам’ятками

Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)

15 Вересня 2015, 18:17
З настановами на добру службу та побажаннями щасливого повернення бійців прикарпатського батальйону патрульної служби міліції особливого призначення у чергове службове відрядження проводжали керівники обласного управління внутрішніх справ, колеги, друзі та родини.

Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі

06 Вересня 2015, 17:47

Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)

05 Вересня 2015, 9:35
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська. Нині вони працюють у всіх секторах матеріального добробуту і є гарантами стабільності місцевої економіки.

Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)

04 Вересня 2015, 18:20
За словами урядовця, метою його візиту на Прикарпаття стала зустріч з керівництвом області, молодіжним і спортивним активом, а також ознайомлення із станом закладів спортивної інфраструктури краю.

Попередня сторінка Наступна сторінка