Кандидата в депутати облради Мирославу Клим хотіли побити (фото)

У селі Тисів Болехівської міськради намагались побити кандидата у депутати Івано-Франківської облради, коли жінка хотіла зафіксувати факт фальшування результатів виборів у тисівській ДВК під час підрахунку бюлетнів. 

 

 

Жінка як кандидат знімала на відео процес підрахунку голосів, у той час її попросили припинити зйомку. Коли Клим цього не зробила міський голова Болехова Зеновій Макота намагався зарадити діям жінки. Він вирвав із її рук фотоапарат. Мирослава Клим звернулась у прокуратуру із заявою про побиття. Напередодні Кандидата в облраду двічі намагались зняти із реєстрації у Болехівській ТВК.

 

Двічі Клим відстоювала своє право кандидувати в облраду. Останнє судове засідання відбулось у переддень виборів у Львові. «По дорозі я мало не попала в автокатастрофу. Думаю це роблять люди із партії «Батьківщина». Хочу, щоб виборці знали правду, думаю така ситуація склалась у зв’язку, що я намагалась сказати правду про партію, – повідомила Клим.

 

- Я десять років є членом БЮТу, від того часу, коли партія тільки засновувалась. Посада у соцзахисті це не посада, яка є політичною. Шлемко поставив питання вибирати мені роботу, або партію, бо сьогодні чинну владу очолює опозиція». Мирославу Клим виключили із партії. Зараз жінка є членом партії «Відродження». 

 

04 Листопада 2010, 12:09

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 12:29
Ця пані в болехівському БЮТі всім так надоїла, що її готові на місці задушити. А в соцзабез її з великими зусиллями пропхав БЮТ , де она теж наколотила.
Відповісти

Автор: 1, 11 Листопада 2010, 15:04
ПИЗДУНИ ДИВІТЬСЯ ВІДЕО - http://malakava.com/articles/14084#comments http://malakava.com/articles/14081#comments
Відповісти

Автор: 1, 11 Листопада 2010, 13:47
ЗАДУШИ ПУТО МОГО БУЛЬТЕРЄРА.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 12:35
Попереднику хочу сказати що то БЮТівці так наколотили я сам звідти пішов попереднього скликання попродавали місця а потім возмущалися що зрадники...а що вони хотіли це ж ціна питання ...а тепер у людей гроші знову збирали то ж готуйтеся дорогі знову вас ті що за дєньгі кинуть..ааа я забув сказати пан Гладій звичайно ні...він так на повені нажився що піпєц завдяки БЮТу на 10 років точно...Бідна жінка....
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 14:12
А що, в приміщенні ТВК можна зайти з фотоапаратом і фотографувати? Не знав. Але, пристимо, що будь-хто це може робити. Питання друге (і, думаю, що головне) - де ж ті світлини, які робила п.Мирослава, на яких зафіксовані ці порушення? Адже наскільки я розумію, фотоапарат ніхто у неї не забрав і знімки не знищив. Чому вона їх не показує? А може іх просто немає? Якщо ні, це проста провокація, щоб привернути до себе увагу. Все дуже просто. Є знімки, з яких видно, що порушення були - є предмет для розмови. Відсутні фотографії - вона є провокаторка!
Відповісти

Автор: ВАНЯ, 11 Листопада 2010, 13:43
ПИЗДУНИ ДИВІТЬСЯ ВІДЕО - http://malakava.com/articles/14084#comments http://malakava.com/articles/14081#comments
Відповісти

Автор: Член комісії, 04 Листопада 2010, 14:56
Вона сама вкинула за себе фальшиві булетині,зфальшувала вибори, а потім ще й щинила бійку.
Відповісти

Автор: GreatMan, 11 Листопада 2010, 16:45
Грамотність - вищий клас... І як розумововідсталих беруть у ДВК?
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 16:09
Ну це взагалі стьоб. По-перше, фотографій немає, тому що їх ніхто не робив. Клим знімала відео (фотоапаратом. Є така у нього функція). Порушення нею не зафіксовані, змінала віддалік, видно тільки стіл, який осбтупили члени комісії. Чути розмову - "цей бюлетень НЕ ПРАВИЛЬНИЙ", "ЗАБЕРІТЬ РУЧКИ". І для "члена комісії" - в одному реченні ви умудрилися допустити три помилки. Висновок - ви безграмотні і вас у комісії бути не повинно.
Відповісти

Автор: Болехівчанка, 04 Листопада 2010, 16:16
Макота правий. І першим рішенням нової ради він прийме рішення про заборону скандальній Клим вїздити в Болехів.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Листопада 2010, 13:45
СОСНИ Х...Й У МОГО БУЛЬТЕРЄРА
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 16:34
їй абсолютно правильно сказали - або партія (яка в опозиції) або робота на владу. у мене так знайомим також сказали. один вибрав партію, інший - владу. це рішення кожного. а вона - провокаторка! а щодо відео (а не фото) - нехай спочатку покаже відео і буде зрозуміло факт фальсифікації, а потім збирає прес-конференції. соромно!!!!!
Відповісти

Автор: 1, 11 Листопада 2010, 13:49
ІДИ НАХ....http://malakava.com/articles/14084#comments
Відповісти

Автор: Віта Гринь , 05 Листопада 2010, 19:26
Відео в інтернеті. А Макота боявся зйомки, бо сам фальшував вибори. Візьміть результати по області, ніде не пройшла партія Собор лиш у Болехові. Звідки результат - махінації Макоти. Через то і заважалала Клим з своїм фотоапаратом
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 23:07
Є заява про порушення. Повинна бути перевірка фактів. І якщо це доказано, то проведення перевиборів. Інакше демокрації не навчимося ніколи.
Відповісти

Автор: Роман, 07 Листопада 2010, 16:34
Надавали по макітрі й правильно зробили. Бо коли була БЮТ провладна партія - вона була там,а тепер перебігла у провладне Відродження Вишиванюка, щоб і там щось прихопити.
Відповісти

Автор: ТАТАРИНУ, 11 Листопада 2010, 14:53
ТАТАРЧУКУ - НЕПИШИ КУДА 10 ШТУК ПОДІВ !!! ЗА ЯКІ ПРОДАВСЯ СВОЇЙ ТАТАРЦІ.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Листопада 2010, 17:45
А може Клим і напрвду готовий боротися за свій Болехів і його варто другий раз головою обрати?
Відповісти

Автор: Татарин, 11 Листопада 2010, 19:22
Скажу правду. 10 штук я дав Макоті, щоб набив Клим.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива