Остаточні результати виборів у Івано-Франківську: "Регіонал" Федьків обігнав "помаранчевого" Балагуру на 1 голос!

Вибори на посаду міського голови:

1. Віктор Анушкевичус – 27,20 %, 24145
2. Юрій Соловей – 22,48 %, 19950
3. Ігор Прокопів – 14,5 %, 12872
4. Руслан Марцинків – 9,72%, 8625
5. Богдан Федьків – 4,98%, 4425
6. Володимир Балагура – 4,98% 4424
7. Василь Бойчук – 3,94%, 3947
Не підтримують жодного – 4,48%, або 3979 виборці

Вибори до міськради Івано-Франківська за партійними списками:

1. ВО «Свобода» - 26,07%, 23149
2. «Фронт змін» - 13,75%, 12206
3. Партія регіонів – 7,78 %, 6907
4. «Батьківщина» - 9,23 %, 8196
5. «Третя сила» - 6,38 %, 5666
6. «Удар» Віталія Кличка – 5,19%, 4612
7. «Наша Україна» - 4,25%, 3776
Не підтримують жодного - 6,85, або 6084 виборців.
04 Листопада 2010, 19:56

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Юра, 04 Листопада 2010, 21:18
Якби Балагура кандидував від себе а не від сімейного злодійського клану, то отримав б не 4 а 24%. Ми б його підтримали
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 7:30
Ну, йому пропонували йти від «Свободи», але Балагура - непохитний нашоукраїнець.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 21:21
Зле що Свобода не виставила нормального кандидата, якому б виборці довірили перемогу. Агент Шмунтяка не може бути вибраний у Станіславі.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 21:22
Анушкевичус помер. Анушкевичус народився. Ура.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Листопада 2010, 23:41
Хлопці Соловей це навіть не Юля. Ві бляха може дожати любого . Дуже мощний чудак.Так що не розслабляйтесь.
Відповісти

Автор: 111, 05 Листопада 2010, 10:18
соловей реальний лох! він навіть в параші дожати не може!!!
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 7:31
Коли соціальні магазини закриваєте? )))
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 0:07
а як він мав кандидувати "від себе"?
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 0:07
а як він мав кандидувати "від себе"?
Відповісти

Автор: Дармограй, 05 Листопада 2010, 9:34
То що пані та панове? я з Міськом Вішіванюком знаю кого 100% ми будемо грати, а грати ми будемо Соловейка. Михась вже з вчорашнього полудня натирає пісюнчика свого чим? солониною свіжесенькою, аби скользило ліпше)
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 9:41
Цікаво, чому Партія регіонів з 7,78 % розміщена на 3 місці, а «Батьківщина» з 9,23 % на 4 місці. У редакторів http://news.if.ua або з математикою погано, бо слухають "вказівки" ПР дуже уважно. У будь-якому разі ганьба! :-))))
Відповісти

Автор: Гість, просто гість, 05 Листопада 2010, 14:26
Цікаво, чому Партія регіонів з 7,78 % розміщена на 3 місці, а «Батьківщина» з 9,23 % на 4 місці. У редакторів http://news.if.ua або з математикою погано, бо слухають "вказівки" ПР дуже уважно. У будь-якому разі ганьба! :-))))_________________________________ О знов ганьба! Хтось зі Свободи - 100%. Я ж кажу їм у владі робити нічого - бо з такими гаслами починатиметься і закінчуватиметься кожна сесія міськ - і облради. Йдіть в опозицію!
Відповісти

Автор: Андрій, 05 Листопада 2010, 15:03
До речі, а чого ви пінетесь??? Людина справді вказала на маніпуляцію, при чім тут Свобода??? Адміністраторам сайту рально "-100".
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 19:48
Адміністратору напеве до гланд дістали , через одне місце. От тому і на тетьому міці.
Відповісти

Автор: ТВК, 05 Листопада 2010, 19:58
Навпаки, Балагура на один голос попереду Федьківа. Шановні Адміністратори, будьте пильними!
Відповісти

Автор: Гість, 05 Листопада 2010, 20:56
Ура
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
207 об’єднаних громад, які з 1 січня отримають нові повноваження та ресурси, повинні відчувати постійну підтримку держави, — В’ячеслав Негода
28 Грудня 2016, 19:42
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень
20 Грудня 2016, 10:03
Геннадій Зубко: Вибори в ОТГ – це день народження нових громад, нової перспективи України
19 Грудня 2016, 16:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Виборчий процес в ОТГ має відбутися згідно чинного законодавства
15 Грудня 2016, 21:23
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Регіональне публічне обговорення на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» за участю заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея
09 Грудня 2016, 7:12
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
На Прикарпатті підбили підсумки акції «Децентралізаційний марафон»
07 Грудня 2016, 8:57
Голова облради Олександр Сич відзвітує про рік роботи
06 Грудня 2016, 10:59
ОТГ повноцінно будуть розпоряджатися фінансами вже з 1 березня 2017-го року
30 Листопада 2016, 14:30
Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
21 Листопада 2016, 16:09
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
У Тлумацькому районі обговорили формування виконавчих органів ОТГ
04 Листопада 2016, 8:08
Бюджети об’єднаних громад зросли втричі
26 Жовтня 2016, 16:30
У потенційній Яблунівській ОТГ експерти пояснили переваги від об’єднання громад
25 Жовтня 2016, 15:18
Держбюджет на 2017 рік: чи буде враховано інтереси об’єднаних громад?
25 Жовтня 2016, 12:25
Кілька прикарпатських сіл не хочуть приєднуватись до ОТГ