Михайло Вишиванюк налаштований на співпрацю з усіма депутатами, незалежно від кольорів їхніх партій (фото)

10 листопада після приїзду з Донецька голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк дав прес-конференцію.

           «З надзвичайно великим успіхом  виступили  артисти нашої обласної філармонії  на Донеччині, пропагуючи українську пісню, українську мову, - відзначив  керівник Івано-Франківщини, який очолював творчу делегацію прикарпатців, учасників мистецького  проекту «Схід-Захід», що проходить під патронатом дружини Президента України Людмили Янукович.  

          Михайло Вишиванюк розповів місцевим журналістам про те,  що мав можливість побувати в Клубі інтелігенції при Донецькому національному університеті та україномовному ліцеї, мав цілий ряд зустрічей зі студентами і викладачами.

             «Ми домовилися про те, що один з наших ліцеїв буде співпрацювати з донецьким ліцеєм, що наші діти поїдуть на відпочинок до Азовського моря, а дітей з Донбасу прийматимуть  галичани на найвеличніші свята - Паску та Різдво, щоб показати як у нас бережуть національні традиції,- зазначив  голова ОДА. - Тим самим будемо об'єднувати Схід і Захід у велику соборну Україну».

            «Потрібно віддати належне донеччанам, які  з великою душею та теплом приймали наших людей, просили продовжувати таку хорошу традицію,  бо це необхідно для зближення та пропаганди української мови та всього українського», - наголосив Михайло Вишиванюк.           

           Водночас голова ОДА прокоментував події 9 листопада - конфліктну ситуацію біля приміщення адмінбудинку, яку створили представники ВО «Свобода». 

          «Мені дуже прикро, що Івано-Франківськ знову відзначився скандалом, - наголосив керівник  області. - Я думаю, що не було необхідності ломитися в облдержадміністрацію, до кабінету голови, тим більше, що я не ховався ніколи і ні від кого ховатися не буду, бо в цьому немає потреби. Криком не розбудуєш ні місто Івано-Франківськ, ні область.  Крики нічого, окрім шкоди, області не завдадуть. Тим більше, що підстав для того, щоб кричати - немає».

           «Я дотримуюся законів, Конституції України і, як казав раніше, обласна державна адміністрація у виборчий процес не втручалася, - запевнив Михайло Вишиванюк. - На жодну з виборчих дільниць, які працювали в області, я, як голова облдержадміністрації, чи представники ОДА жодного разу не телефонували, не втручалися в їхню роботу. Такого факту не знайде ніхто. Вибори пройшли нормально, ніяких фальсифікацій ми не замовляли. Хоча, не виключаю, що на окремих дільницях були певні порушення, але до них жодного відношення не має облдержадміністрація».

         Керівника області «дивує те, що коли «Свобода» перемогла у Івано-Франківську і взяла контрольний пакет акцій, то претензій у них немає і вибори, на їхню думку, пройшли вірно, а де голосів недостатньо - вибори пройшли погано».

          «Якщо окремі кандидати в депутати подали судові позови про перерахунок голосів, при чому тут облдержадміністрація? - риторично запитував голова ОДА. - Ми жодним чином не впливаємо на роботу обласної територіальної виборчої комісії. Тож нема мови про адміністративний тиск чи використання адмінресурсу. Це блеф та дешевий піар. Мені стало прикро, що саме так «прославили» нашу область тоді, коли наші митці успішно прославляють  її під час виступів в Донецьку».

             «Я просив би всіх бути поміркованими, виваженими, не робити ніяких поспішних політичних заяв, а думати над тим, як нам в мирі і злагоді розбудовувати нашу область під програму «Писанкове Прикарпаття», - сказав Михайло Вишиванюк. - Я особисто налаштований на співпрацю з усіма депутатами, незалежно від партійних кольорів. Для мене найбільшою партією є народ та жителі нашого краю, яким ми всі зобов'язані служити вірою і правдою. Ми відкриті до співпраці з усіма партіями, без винятку. Тож закликаю всіх до співпраці. Ми готові надавати всім бажаючим  відповідні ділянки роботи. Хто забажає - може займатися будь-яким напрямком народного господарства - сільським господарством, будівництвом доріг, житла для бідних, турботою про малозабезпечених, охороною лісу, навколишнього середовища, боротьбою з «мафією» на ринку - будь ласка».

         Ніхто з тих, хто 9 листопада створив конфлікт біля ОДА, як запевнив Михайло Вишиванюк, до нього не звернувся.  

          На запитання представників ЗМІ, чи йшлося у Донецьку про економічну співпрацю між двома регіонами, голова ОДА відповів: «Ми обговорювали питання економічної співпраці, але, як ви знаєте, я маю звичку не робити ніяких заяв доти, поки не буде підписано відповідні документи. На разі можу говорити про обмін делегаціями, в тому числі, для відпочинку, про розпочату роботу над проектом «Прикарпатський Артек».

           «Що очікуєте від візиту Президента України Віктора Януковича на Прикарпаття?» - запитували журналісти.

         « Коли приїжджає Президент, то обов'язково дає цілий ряд доручень Кабінету Міністрів України, щоб повирішувати наболілі питання та проблеми, які є в області, - зазначив Михайло Вишиванюк. - У нас їх дуже багато. Тож від візиту Глави держави чекаю великого позитиву».

            Запитували журналісти і про роботи в Калуші, на території Домбровського кар'єру та хвостосховища. Голова ОДА розповів, що перепоною для нормального їх проведення була суттєва затримка з виготовлення необхідної проектної документації. За його словами, на її виготовлення не могли знайти кошти. Мовляв,  Міністерство екології не має права їх надавати, бо не має цільових коштів. Міністерство промислової політики не має в бюджеті цих коштів. Кабінет Міністрів не має права видавати кошти з Резервного фонду. Потрібної суми у бюджеті обласної державної адміністрації теж не має, як і  міському бюджеті Калуша. Крім того, спеціальні екологічні кошти, більше 40 мільйонів гривень, свого часу було покладено в банк «Родовід», «бо там пообіцяли високі відсотки,  а де багато обіцяють - ніколи не можна вкладати гроші».   

           «Виникло замкнуте коло, - уточнив Михайло Вишиванюк. - Довелося мені «зняти капелюха» перед директором проектного інституту і попросити видати документацію, яка вартує мільйон гривень, під моє чесне слово. Ми закладемо ці кошти в бюджет 2011 року і таким чином розрахуємося за цю документацію».

11 Листопада 2010, 11:16

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Вітер, 11 Листопада 2010, 11:30
А скільки шуму було навколо виділення коштів урядом для ліквідації екологічного лиха в Калуші!!! А, виявляється, що це тільки піар!!!!!! А тепер ще така ж доля чекає мешканців Рожнятівщини, якщо Лукойл через коліно зламає місцеві органи влади і отримає дозвіл на розробку соляних запасів в районі. А працюють на цю російську структуру В.Янукович і М.Вишиванюк (приїзд Януковича 11.10 до Калуша!!!!!!!!!!).
Відповісти

Автор: Вітер, 11 Листопада 2010, 11:52
А щодо непричетності влади до виборів. Не вона формувала склад виборчих комісій з переважаючою більшістю своїх представників.. Не вона вибирала неіснуючі друкарні для друку бюлетенів через свої виборчі комісії. Не вона закривала очі на друк фальшивих бюлетенів ( а скільки таких не виявлено). Не вона здійснила державний переворот в Україні через порушення Конституції і законів. Ні, це не вона, а якась нечиста сила. То треба цю нечтсту силу якнайшвидше гнати з області і України!!!!!
Відповісти

Автор: Гість, 11 Листопада 2010, 12:29
Вишиванюк це артист, нічого не знаю - нічого не робив. Артек, писанкове прикарпаття, свобода погана...а що можна чекати від такої людини? людині яка в попередній час служила владі, що відрізала журналісту голову і вони також кажуть що ніяких наказів не давали.
Відповісти

Автор: Гість, 11 Листопада 2010, 17:39
від цього всього надто лайном чути. народ довго цке терпіти не може. змете й цю штучну тимчасову владу й їх скороспеченихї попихачів,які повнрнули шапки в другий бік і служать дияволу аж надриваються.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
У Франківську 1956 людей пробіжать дистанцію 1956 метрів
07 Листопада 2016, 20:56
До Франківського драмтеатру привезуть тіло Михайла Вишиванюка
21 Червня 2016, 7:40
Облдержадміністрація висловлює щирі співчуття з приводу смерті Михайла Васильовича Вишиванюка
20 Червня 2016, 7:14
Російська "Гута" стане українською
23 Березня 2015, 9:12
Франківська влада передумала зводити Палац спорту?
05 Лютого 2015, 15:14
Чия карта – козир або Боротьба за владу на Прикарпатті по-новому
30 Січня 2015, 8:21
Сергій Адамович: Люди, які нині прийшли до влади, мислять категоріями бізнесу
19 Січня 2015, 8:23
Генпрокурор призначив на Івано-Франківщині трьох нових прокурорів
07 Листопада 2014, 12:09
Кому з прикарпатських чиновників пора "на пенсію"
22 Жовтня 2014, 13:47
Озброївшись бандерівськими гаслами екс-регіонал не побоявся йти в народні депутати на Івано-Франківщині
25 Вересня 2014, 14:32
Михайло Вишиванюк виховує онуків і на вибори йти не планує
08 Вересня 2014, 14:49
Хронологія Шевченка в інтерпретації Анушкевичуса
07 Травня 2014, 15:47
Чиновники призначені Вишиванюком домовилися з Троценком?
04 Квітня 2014, 13:25
Хто з депутатів залишився у фракції Партії регіонів в Івано-Франківській облраді (список)
21 Лютого 2014, 9:18
У сина екс-губернатора Прикарпаття забрали 6 га землі у Карпатському парку
29 Січня 2014, 13:21
Європейське Прикарпаття Чуднова
31 Грудня 2013, 8:54
Область відвідала делегація з Угорщини
23 Грудня 2013, 11:11
Віце-прем’єр Грищенко представив нового очільника Прикарпаття Чуднова (ФОТО)
08 Листопада 2013, 15:17
Вишиванюка звільнено!
08 Листопада 2013, 8:49
У Карпатах знімають фільм за повістю "Солодка Даруся" Марії Матіос
06 Листопада 2013, 11:49
М.Вишиванюк хоче понизити у посаді головного "надзвичайника" ОДА
04 Листопада 2013, 13:09
Як прикарпатські голови міст будуть з казначейством воювати...
30 Жовтня 2013, 10:21
Хто замовляє бізнесменів у Калуші?
30 Жовтня 2013, 9:28
В Івано-Франківську нарешті відкриють магазини з дешевими овочами від місцевих виробників
29 Жовтня 2013, 9:41
У взаєминах України та Росії намітилося потепління?
25 Жовтня 2013, 13:45