Президент очікує від влади та активу Івано-Франківщини розробки програми соціально-економічного розвитку регіону (фото)

Президент України Віктор Янукович очікує від влади та активу Івано-Франківщини розробки програми соціально-економічного розвитку цього регіону. Про це Глава держави сказав у заключному слові на  нараді з питань соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області.

За словами Глави держави, ця програма має містити розділ щодо невідкладних заходів, які необхідно здійснити для розв’язання найбільш нагальних проблем Івано-Франківщини. «Я готовий разом з вами їх розглянути... Ефективно використати економічний потенціал, людський ресурс Івано-Франківщини  – наш обов’язок», –  наголосив Президент.

Віктор Янукович висловив переконання, що місцева влада регіону здатна визначити пріоритетні проблеми області.

Звертаючись до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації М.Вишиванюка, Президент сказав: «Вірю, що Ви разом із командою визначите таку пріоритетність, і ми зробимо все, щоб ефективно використати всі наявні ресурси – і регіональні, і державні».

Віктор Янукович підкреслив, що до кожного питання слід підходити «з розумом і відповідальністю».

Президент окреслив низку актуальних питань розвитку регіону. Йдеться, зокрема, про необхідність розвитку інвестиційних проектів, створення сприятливих умов для роботи бізнесу та скорочення дозвільної системи, розвиток і модернізацію туристичної інфраструктури.

Глава держави високо оцінив успішну реалізацію в регіоні низки інвестиційних проектів. «Але на цьому не можна зупинятися», – наголосив Віктор Янукович.

У цьому контексті Президент відзначив важливість створення структури, яка займалася б питанням залучення інвестицій,  та організації ефективної підготовки менеджерів з інвестиційного проектування.  «Держава сьогодні робить все, щоб забезпечити сприятливі умови для залучення інвестицій», – нагадав Віктор Янукович.

Окремої уваги Глава держави надав питанню соціального розвитку регіону.

Президент зауважив, що за показником народжуваності Івано-Франківська область має позитивні тенденції приросту. «Водночас тривожать показники смертності дітей до 1 року – за цим показником область входить до п’ятірки найгірших регіонів», – сказав Віктор Янукович.

Президент упевнений, що це ставить додаткові завдання щодо створення належної матеріально-технічної бази установ освіти та охорони здоров‘я. У цьому контексті Віктор Янукович наголосив, що у рамках Національного проекту «Нове життя», який передбачає створення у кожному з регіонів України сучасного перинатального центру,  в Івано-Франківську такий центр має бути створено не пізніше 2012 року.

«Наголошую: Національний проект у перинатальній сфері є складовою реформи охорони здоров‘я і здійснюється за наступним підходом: наблизити якісну допомогу до пацієнта, де б він не проживав», – сказав Президент. 

Віктор  Янукович висловив переконання, що для Івано-Франківщини проблема якісної медичної допомоги у гірських територіях зрозуміла, як нікому. У цьому контексті, зауважив Глава держави, корисним є досвід області з першими позитивними результатами реформування медичної галузі.

«Водночас результати сьогоднішньої наради засвідчили непоодинокі факти відсутності належної координації дій центральних та місцевих органів влади», – додав Президент.

Глава держави також висловив переконання, що потребує належного врахування специфіка Івано-Франківщини як гірської території у контексті проведення протипаводкових заходів і попередження стихійних явищ.

Окрім того, за словами Віктора Януковича, сьогодні необхідно повернутися до питання відновлення об’єктів, пошкоджених стихією, зокрема газопроводів, та вжити відповідних заходів. «Ми в жодному разі  не повинні про це забувати», – зауважив він.  

Президент також  ще раз підкреслив, що влада вживатиме усіх необхідних заходів для вирішення екологічних проблем регіону.

Глава держави звернув увагу присутніх і на важливість відзначення на державному рівні у наступному році 350-річчя заснування Івано-Франківська.

Президент України підкреслив: впровадження реформ, які сьогодні реалізуються по усій Україні, також має стати невід’ємною складовою повсякденної роботи Івано-Франківщини.

«Сьогодні наша головна мета – зберегти політичну стабільність в Україні, системність  всіх гілок влади у підходах до вирішення проблем людей та регіонів  у кожному напрямку життєдіяльності», – наголосив Віктор Янукович.

Президент нагадав присутнім про відповідальність, яку вони як представники влади несуть перед  громадянами.

«Ми повинні вірити у власні сили...Крок за кроком ми повинні знімати питання, вирішувати їх. І це буде наша державна політика», –  сказав Президент.

«Наша політика завжди відповідатиме національним інтересам держави. Ми будемо їх відстоювати, будемо йти вперед. І на цьому шляху залучати все активне суспільство, людей,  здатних ефективно працювати», –  заявив Віктор Янукович.

12 Листопада 2010, 12:16

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 12 Листопада 2010, 12:47
Одні заяви. А насправді мова йшла про відкручені голови. Чому Ігор Насалик такий сумний, та тому що це впершу чергу стосувалося його. Реальна людина, що працює для міста попала в опалу до голови ОДА та президента, бо не хотів заповнювати дурнуватих анкет і єдиний хто протистоїть свавіллю Лукойла. Де відсоток від вартості, що мав би платитися у бюджет міста за пуск нових виробництв? Вишиванюк не має ніякого відношення до цих виробництв як і до хіміків Калуша в цілому, зате попіаритись то перший, най б переїхав до Калуша та подихав хлором зі старих компресорів або тим же гексахлорбензолом, який до останнього моменту складували на станціїї Кропивник. І як за його каденції очисні споруди Оріани, якими завжди користувалося місто, бо калушани їх будували як і всю хімію, попали в руки приватної компанії Лукойл? У тому що є у Калуші, а це дуже велика хімічна (аж ніяк не навтохімічна, як це декларують росіяни) основна заслуга мешканців, інженерів та працівників хімії, тих хто народжується у цій хімії і вмирає.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Суд призначив дату відеодопиту Януковича
23 Листопада 2016, 21:30
9 травня між: Перемогою та примиренням
10 Травня 2016, 12:24
Шалена колаборація
08 Лютого 2016, 10:09
Постгеноцидний синдром
01 Грудня 2015, 12:29
Депутат Івано-Франківської облради Манолій Піцуряк: Мені стає страшно
13 Жовтня 2015, 8:03
У Карпатах виявили вертолітний майданчик Януковича
01 Жовтня 2015, 7:20
На Прикарпатті за втручання прокуратури державі повернули землі в резиденції «Синьогора», зокрема ділянку Януковича
23 Вересня 2015, 19:19
Журналістку “Української правди” потішив стенд розшуку злочинців на Франківському вокзалі
20 Квітня 2015, 15:49
Скандал на сесії облради: Очільник Болехова вимагає виділити кошти та звинувачує Дзесу у корупції
27 Березня 2015, 14:32
Російська "Гута" стане українською
23 Березня 2015, 9:12
Кримський заколот: що лишилося за кадром
16 Березня 2015, 9:16
Експерт-політолог Олександр Солонтай про децентралізацю, закони та помилки
23 Лютого 2015, 11:55
Прикарпатський нардеп вважає, що ДНР та ЛНР повинні стояти в одному ряду із Аль-Каїдою та «Ісламсьою державою»
27 Січня 2015, 15:35
Кров, що змінила українців
20 Січня 2015, 10:59
Блогер про Коцабу і його відмову від мобілізації: Тепер чекаємо визнання Януковича легітимним президентом
20 Січня 2015, 9:34
ГПУ готує запит на екстрадицію з Росії Януковича, Азарова та інших
16 Січня 2015, 14:45
Ігор Луценко порівняв Порошенка з Януковичем
13 Січня 2015, 10:44
Янукович звинуватив Льовочкіна в розгоні Євромайдану
24 Грудня 2014, 14:22
ГПУ не знайшла доказів злочинної діяльності режиму Януковича
19 Грудня 2014, 15:21
В Івано-Франківську відбулася прем’єра нової книжки Юрія Андруховича
11 Грудня 2014, 10:39
То яка війна?
21 Листопада 2014, 9:16
Ціна цінностей, або Наші дисонанси
20 Листопада 2014, 11:37
Люди Майдану і люди «сцени Майдану»..
14 Листопада 2014, 13:51
Юрій Андрухович про Путіна передбачуваного
10 Листопада 2014, 13:51
Прикарпатський олігарх - у "десятці" найбагатших українців
05 Листопада 2014, 8:32