http://master-test.customs.ru/common/img/uploaded/STU/Spartakiada_Irkutsk2.JPG16-18 грудня в м. Івано-Франківськ, в залі боксу Івано-Франківської ОДЮСШ, проходив відкритий турнір з боксу серед чоловіків та жінок на кубок міста Івано-Франківська. У змаганнях взяли участь спортсмени з м. Івано-Франківська, республіки Молдова, Київської, Чернігівської, Миколаївської, Одеської, Львівської, Донецької, Луганської, Чернівецької, Полтавської та Волинської областей всього понад 60 учасників. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними призами.

Про цю та інші події спортивного життя інформує головне управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

17-18 грудня у с. Богрівка Богородчанського району Івано-Франківської області пройшов чемпіонат області зі спортивного орієнтування на лижах.

У змаганнях взяли участь збірні команди з міст Коломиї, Яремча, Тисменицького та Коломийського районів, всього 48 учасників. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце виборола команда м. Коломиї, друге місце посіла команда Коломийського району та третє місце - команда м. Яремча. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

17 грудня в м. Івано-Франківськ, в ВСК «Цунамі», проводився турнір з хокею з шайбою серед дітей 2002-2004 р.н.,. присвячений дню Св. Миколая.

У змаганнях взяли участь дві команди міст Києва, Івано-Франківська та Луцька, всього 48 учасників. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда Крижанка-1 (м. Київ), друге місце команда «Соколята» (м. Луцьк) та третє місце посіла команда «Цунамі» (м. Івано-Франківськ). Хокейні матчі відбулися за підтримки головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України в Івано-Франківській області, Федерації хокею з шайбою в Івано-Франківській області, ТзОВ «Прикарпатський торговий дім» та фірми «КГД». Юні спортсмени нагороджені медалями, грамотами та солодкими призами.

18-19 грудня 2010 року у м. Коломия в спортивному комплексі «Локомотив» проходив традиційний новорічний чемпіонат області з важкої атлетики серед кадетів до 15 років, юнаків до 17 років і молоді, присвячений Дню спільних дій в інтересах дітей - Дню прийняття Конвенції ООН про права дитини. У змаганнях взяли участь команди міст Івано-Франківська, Коломиї, Львова, Коломийського та Снятинського районів; всього 42 учасника. В загальнокомандному заліку перше місце здобула команда Коломиї.

18-19 грудня в Тернополі пройшов відкритий обласний турнір ТОЦ ФЗН «Спорт для всіх» з регбі серед дітей.

У змаганнях взяли участь команди з міст Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Львова, Кременця та Шепетівки. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда з м. Рівне, друге місце посіла команда з м. Львів та третє місце виборола команда з м. Івано-Франківськ.

21 Грудня 2010, 11:41