http://fcsumdu.sumy.ua/uragan.gifЧерез два дні після перемоги баскетбольної «Говерли» на франківську публіку очікувало ще одне галицьке дербі. В гості до «Урагану» завітав новостворений львівський клуб «Енергія-Тайм». І знову на нас очікував рекорд…

Та якщо місцеві майстри помаранчевого м’яча встановили його по завершенні поєдинку, то «ураганівці» – ще до стартового свистка арбітра. Такого напливу глядачів на футзальних поєдинках манеж коледжу фізвиховання здається ще не знав. У відповідний розділ протоколу була внесена цифра 1 800 глядачів.
Гра виправдала сподівання спраглої до футболу (нехай навіть у його міні-варіанті) публіки. Долю зустрічі вирішив один-єдиний влучний удар ураганівського бразильця Біро Жаде. Загалом «Ураган» виглядав краще за свого опонента, тож перемогу франківців слід визнати заслуженою.
В 14-му турі не відбулася зустріч у Харкові між «Локомотивом» і «Таймом». Львів’яни, які офіційно ще не припинили своєї участі в чемпіонаті, на гру тим не менш не приїхали. Цієї неділі «Тайм» за календарем має приймати ТВД. Натомість «Ураган» в черговому турі буде вільним від гри. Наступну офіційну гру франківці зіграють 29 січня у півфіналі Кубка України з тією ж «Енергією-Таймом» в Запоріжжі.
Чемпіонат України. Вища ліга. 14 тур. 11 січня. «Ураган» – «Енергія-Тайм» – 1:0 (Біро Жаде, 18). «Кардинал-Рівне» – ПФС – 6:3. ТВД – «Моноліт» – 3:2. «Єнакієвець» – «Шахтар» - 3:0. Матч «Локомотив» – «Тайм» не відбувся.
ЛТК    11     1       0     10     18-39     3
П’ятеро гравців «Урагану» днями вирушають до лав своїх національних збірних. Ципун, Чепорнюк і Шотурма у складі збірної України зіграють два матчі з поляками (на майданчику суперника), а Біро Жаде і Сержао захищатимуть кольори Азербайджану у спарингах з Білорусією в Мінську.
14 Січня 2011, 13:52