Олександр Чорноволенко: В демократичних країнах обіцянка, подібна словам Голови Івано-Франківської ОДА, вже б спричинила відставку цього чиновника

Голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк фактично оголосив про початок передвиборчої кампанії Януковича на виборах Глави держави в 2015 році, а також підписався, що застосовуватиме для перемоги нинішнього Президента адмінресурс. Про це заявив Голова КМО НРУ, народний депутат Олександр Чорноволенко, коментуючи тезу Вишиванюка про те, що у 2015 році за президента Віктора Януковича в Івано-Франківській області проголосують 70% виборців.

Він наголосив, що виконавча влада на місцях не має жодного відношення до результатів виборів. Її функція - сприяти виборчому процесові, забезпечити правопорядок на дільницях і рівність умов для всіх учасників, відзначив парламентар.

«Заява Вишиванюка нагадує мені висловлювання одіозного міністра МВС Білоконя, котрий у травні 2004 року сказав: "Нам кажуть, що міліція повинна бути поза політикою. А я так скажу — ми орган влади, озброєний орган влади. Із самого цього визначення уже випливає, що ми повинні владу підтримувати... А переможемо на виборах у першому турі — три дні пити будемо". Наслідки таких заяв давно відомі - своє похмілля Білоконь досі заліковує у Підмосков’ї», – сказав політик.

На його думку, Голова Івано-Франківської ОДА своїми словами фактично оголосив початок виборчої кампанії Януковича-2015 і підписався, що застосовуватиме для перемоги адмінресурс. «Інакшим чином неможливо забезпечити таку підтримку чинному Президенту, котрий проводить політику на знищення української ідентичності і національної пам’яті, ставить під питання національну безпеку країни. Це - дуже тривожний симптом, по суті - пряма декларація намірів влади не зважати на звичайних українців», – наголосив він.

«Вражає також той цинізм, з яким Вишиванюк говорить про підняття добробуту як основний критерій вибору українців. Він вважає, що українець вибирає шлунком, а не мозком, і "за шмат ковбаси" віддасть свою мову і свою свободу. Тим паче, що влада Януковича сьогодні нічого не робить і для того, щоб дати ту "ковбасу"», – зауважив Олександр Чорноволенко.

За його словами, подібні заяви у демократичних країнах вже б викликали ряд відставок. «У будь-якій демократичній країні, де чиновник пообіцяв би таке своєму начальнику, справа закінчилася би, як мінімум, відставкою для обох. А в разі реалізації цих обіцянок – і кримінальними справами», – підкреслив рухівець.

14 Лютого 2011, 15:25

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Mykola (Can.), 15 Лютого 2011, 1:01
Надіємось, Прикарпатці позбудуться цього...гм-гм...упиря, а Україна- того, що у Києві. І не дай Бог щоб вийшло знову так- Революцію роблять герої, а її надбаннями користуються падлюки (організовуючи для Народу "фестивалі Трансформаторів [ 400kBa] " за його же гроші, на його ж горбі...СМЕРТЬ ВОРОГАМ !
Відповісти

Автор: Сергiй, 15 Лютого 2011, 7:40
70% - це шанс, що люди його на вилах винесуть з Бiлого будинку
Відповісти

Автор: Ольга, 15 Лютого 2011, 9:30
"В демократичних країнах обіцянка, подібна словам Голови Івано-Франківської ОДА, вже б спричинила відставку цього чиновника". Але народ мовчить. Партії хиляють хвостами.А деякі лижуть задницю і пристосовують синків у лакеї.
Відповісти

Автор: Вітер, 15 Лютого 2011, 10:30
А чи не соромно коломиянам за те, що обрали до облради ПРунів Вишиванюка і ще двох -Гдичинського і Митника?! А може вони і не обирали, а "вибрали" за них шляхом фальсифікацій. Якщо вибори будуть таким, як місцеві 2010, то Янукович і 120 % набере. Вже треба готуватися до наступних виборів, що ПРуни не знищили Україну!!!
Відповісти

Автор: Гість, 15 Лютого 2011, 12:07
Людей просто купили і це факт. Люди були розчаровані і вирішили, що лишніми 50 грн. не будуть. Ось і вийшло, що немало процентів набрали в західних областях. Людей розвили як лохів. По суті ті хто продавав голоси і є лохами, оскільки олігархи за ці голоси відбивають міліони і нас скоро заженуть в кріпаків назад трудовим кодексом.
Відповісти

Автор: Михайло, 15 Лютого 2011, 12:34
На коломийщині неприховано роздавали по 50-100 гривень за проданий голос . А тепер нарікаємо, що не тих обрали й лікті кусають.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Олександр Чорноволенко: Єдиною метою утримання Юрія Луценка під вартою є спроба нашкодити Україні
24 Травня 2011, 13:19
Олександр Чорноволенко: Поки держава не виконує свої зобов’язання перед громадянами, доти наявність пені за несвоєчасну сплату комунальних послуг є недоцільним
16 Лютого 2011, 22:27