Рік Януковича: оцінка опозиції

http://img.dni.ru/binaries/v2_articlepic/248636.jpg Зіновій Шкутяк,
народний депутат України
Пам'ять людини має таку властивість, що події, які відбуваються, ніби витискають одна одну, а тому я хочу нагадати коротку хронологію подій першого президентського року Віктора Януковича.
7 лютого 2010 року відбувся другий тур голосування на виборах Президента України, а вже 12 лютого в інтерв'ю російському Першому каналу В. Янукович запевнив, що "Сьогодні не стоїть питання вступу України до НАТО".
25 лютого відбулася інавгурація Віктора Януковича на посаду Президента, благословення на яку він отримав з рук московського патріарха Кіріла, який для цього приїхав в Україну. З того часу візити Кіріла стали звичними, московський "Рускій мір" свої щупальця все глибше занурює в український грунт, а наша українська церква відчуває якщо не утиски, то абсолютне ігнорування з боку влади.
5 березня під час свого першого в якості Президента  візиту до Москви на спільній з Дмитром Мєдвєдєвим прес-конференції Віктор Янукович визначив своє бачення розвитку України: "… як раніше казали, всі шляхи ведуть до Москви". І вже 21 квітня у Харкові були підписані угоди щодо продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі нібито в обмін на дешевий газ. Незважаючи на значний народний протест, "харківські угоди" були ратифіковані Верховною Радою, а як результат ми маємо іноземну військову базу у Севастополі до 2042 року і найдорожчий газ у Європі вже сьогодні.
9 березня безпрецедентним в історії парламентаризму ігноруванням Конституції Держави  Верховною Радою України було прийнято зміни до її регламенту, якими узаконювалося створення парламентської коаліції не фракціями, а окремими депутатами, влучно прозваними в народі "тушками", тобто Янукович отримував повну підтримку своїх дій на парламентському рівні.
11 березня новостворена неконституційна коаліція обирає новий уряд. При цьому міністром освіти та науки стає українофоб Дмитро Табачник. Як же треба не любити народ, на чиїй землі ти живеш, щоб замовляти підручники з його історії окупантам. Як же треба його зневажати, щоб буквально знищувати школи, де навчання проводиться українською мовою. Яким повинно бути почуття безкарності у людини, яка фактично повернула корупцію у виші, позбавила наступні покоління українців можливості отримувати європейську освіту, вилучивши Україну з болонського процесу на догоду Росії. Це теж рік Януковича…
Якщо до цього переліку додати антизаконне повернення Конституції 1996 року, перенесення виборів до Верховної Ради на 2012 рік, антинародний Податковий кодекс, який нищить український бізнес, необгрунтоване підняття цін на комунальні послуги, шалений ріст цін на харчові продукти та товари першої необхідності та очікувані у найближчому майбутньому Трудовий кодекс та пенсійну реформу, стає очевидним, що влада не тільки не виконує передвиборчі обіцянки, але фактично діє прямо протилежно цим обіцянкам.

Юрій Романюк,
депутат обласної ради, фракція «Батьківщина»
Сумні річні роковини тотального розвалу та утилізації всього українського.
Встановили авторитарну диктатуру однієї, далеко, м’яко кажучи, не найосвіченішої особи. Здійснити конституційний переворот у Верховній Раді України,  антиконституційно переформатували парламентську більшість під себе за рахунок т.зв. «тушок».
Внутрішня політика Банкової часів Януковича – це ідеологія духовного геноциду та спустошення!  Свідомо спланована акція тривалого винищення та рейдерства по захопленню парафій і храмів УПЦ КП «у полон» УПЦ МП за безпосередньої активної участі державної влади, в догоду кремлівському мракобісу у рясі товаришу Гундяєву, мовчазна співучасть у злочинному захопленні та вилученні знакових українських книжок і тимчасовому закритті кремлівськими карликами української бібліотеки у Москві, ліквідація Мін’юстом РФ української громадської організації за надумано формальним приводом і т.д. є щоденними черговими підтвердженнями відверто антиукраїнської політики, маргінального окупаційного, всьому українському, тимчасового режиму Януковича.
Розбурхана війна з мертвими, з найвищими державними нагородами і званням Герой України, як то з Степаном Бандерою та Романом Шухевичем, чи сумна історія з Львівським музеєм «Тюрма на Лонського», архівна війна за винищення доступу до справжніх об’єктивних історичних свідчень про героїчну війну за незалежність України ОУН-УПА – все це ланцюжки свідомо запрограмованої з Кремля політики винищення українського духу в Українській державі, з наступною ліквідацією незалежної української державності!
Повністю змінений вектор зовнішньополітичних пріоритетів співпраці. Злито в каналізацію 15-річну титанічну працю всієї держави щодо євроатлантичної (вступу до НАТО) інтеграції України. Співпраця з Європейським Союзом та її інституціями ще не досягла «вершин» білоруського «тріумфу», але вже й не за горами. Не виключено, що невдовзі Україна стане достойним конкурентом режимові Лукашенка у гонці за «почесне» звання «Ізгой Європи!»
Все це стало можливим лишень завдяки свідомо антиукраїнській позиції, під час другого туру президентських виборів, тієї частини дурнуватого електорату, який на словах «щиро український і патріотичний», який повівся і примножив фатальні плоди передвиборчої політтехнології «противсіхства», підсунутого тодішнім продажним президентом Ющенком, який завдяки сподіванням вирішення своєї власної політичної долі та гарантій її недоторканості  і своїх придворних лизоблюдів, свідомо і сплановано прирік Україну та її народ на поталу і ганьбу у світі, на руйнування усього надбаного і примноженого, відродженого і святого!
Роковини – це не кінець світу! Приклади режимів країн північної Африки, що проіснували по 30-40 років, впали під миттєвим виверженням сили волі десятків тисяч мирно налаштованих неозброєних громадян! Режими не вічні і безперспективні! Україна – не виняток!

Як ви оцінюєте перший рік Президента Януковича?
Ірина, студентка:
 – Все, що я можу пригадати, – вінок, що на нього впав, переплутані власні імена і назви, причому на зустрічах на високих і найвищих рівнях, та того, що Янукович очікує весни, коли на вулицях роздягатимуться українські жінки… Більше нічого сказати не можу.

Іван Маркович, пенсіонер:
 – А що, нічого поганого сказати не можу. Життя таке ж тяжке, як і при попередній владі. От добре хоч те, що влада не лається публічно, а то і не робили ніц, і  ще нас соромили на весь світ.

Пані Мирослава, продавець:
 – Я нічого в бік покращення не бачу, навпаки,ціни ростуть на продукти та на предмети першої необхідності. Так що стало гірше. Але українці завжди виживали, і тепер виживуть.

Ольга, вчителька:
 – Нормальний Президент, не гірший за інших. Як жили, так і живемо. Він за один рік не зміг зробити все, що задумав. Ще через рік буде  краще видно результати.

Олеся, менеджер:
 – Катастрофа. Крах усіх планів, надій і сподівань. Але кого народ вибрав, того і має. Напевно, так Бог допустив.

Василь, юрист:
 – Поки демократи доказували один одному, хто із них крутіший перець і набридали цим громадянам, Янукович спокійно дочекався свого часу і чесно став Президентом. Хай Бог допоможе йому мудро керувати країною і про простих людей пам’ятати.

Війна соціологів

Цими днями оприлюднені дані двох соціологічних досліджень, в яких соціологи намагалися зафіксувати, як українці оцінюють рік президентства Віктора Януковича. Результати виявилися діаметрально протилежними.

Негативно
Опитування «Українського демократичного кола» на замовлення Інституту політики засвідчили, що майже 62% українців відчувають незадовільне матеріальне становище. При цьому третина опитаних (33,3%) зазначили, що їхнє матеріальне становище не змінилося і лише 4% вважають, що їхнє матеріальне становище покращилось. Кожній десятій українській родині (11,2%) не вистачає грошей навіть на їжу, а двом п’ятим (41,3%) якщо є за що купувати їжу, то нема коштів на одяг чи взуття. Абсолютну більшість населення (97,5%) тією чи іншою мірою хвилює зростання цін.
Опитування було проведено з 29 січня по 7 лютого. За місцем проживання опитано 1200 респондентів з усіх регіонів. Статистична похибка вибірки без урахування дизайн-ефекту з вірогідністю 0,95 не перевищує плюс-мінус 2,9%.

Позитивно
В той же час згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром соціальних досліджень "Софія”, 51,8% українців вважають, що Президент України Віктор Янукович або "послідовно виконує свої обіцянки”, або "намагається в міру можливості їх виконувати”.
Найбільше схвалюють діяльність Президента жителі Донбасу і Криму. Серед представників цього макрорегіону про це заявили 67,9%.
Для мешканців Південного Сходу цей показник становить 57,7%, для мешканців центральних областей – 46,8%, для представників Заходу країни – 28,4%.
Головними здобутками першого року президентства В. Януковича стали, на думку респондентів (від 20% і більше загальної кількості опитаних), зважена зовнішня політика, розвиток міжнародного співробітництва, започаткування адміністративної реформи і скорочення видатків на систему державного управління, реформи в сфері освіти, зважена мовна політика, боротьба з корупцією, розслідування зловживань колишніх високопосадовців.
Понад половина (51,9%) опитаних вважає, що результатом зовнішньої політики Президента стало зміцнення співробітництва з державами-партнерами України.
Опитування проводилося з 29 січня по 3 лютого 2011 у всіх регіонах України (загалом у 125 населених пунктах). Всього було опитано 2025 респондентів віком від 18 років і старших.
25 Лютого 2011, 13:00

Західний кур'єр
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 26 Лютого 2011, 9:18
Все це стало можливим лишень завдяки свідомо антиукраїнській позиції, під час другого туру президентських виборів, тієї частини дурнуватого електорату, який на словах «щиро український і патріотичний», який повівся і примножив фатальні плоди передвиборчої політтехнології «противсіхства», підсунутого тодішнім продажним президентом Ющенком, який завдяки сподіванням вирішення своєї власної політичної долі та гарантій її недоторканості і своїх придворних лизоблюдів, свідомо і сплановано прирік Україну та її народ на поталу і ганьбу у світі, на руйнування усього надбаного і примноженого, відродженого і святого.
Відповісти

Автор: киев, 15 Березня 2011, 13:23
насчет продажности юща - полностью согласен.
Відповісти

Автор: киев, 15 Березня 2011, 13:23
насчет продажности юща - полностью согласен.
Відповісти

Автор: Олеся, 26 Лютого 2011, 9:20
Олеся, менеджер: Катастрофа. Крах усіх планів, надій і сподівань. Але кого народ вибрав, того і має. Напевно, так Бог допустив.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Березня 2011, 5:58
Згоден на100%
Відповісти

Автор: Гість, 15 Березня 2011, 13:21
утверждать, что какая то власть была лучше или хуже - смешно. у власти бандюки и их задача украсть пока хоть чтото имеется. воровство нарастает и его ощущение народом растет также по мере уменьшения воровского ресурса. приходится драть с людей.
Відповісти

Автор: Гість, 17 Березня 2011, 15:49
Візьми серветку та витри піну.Треба самому щось робити до путя,а тоді пінитись.
Відповісти

Автор: Олександр, 62 роки, 21 Березня 2011, 17:43
Справжня незалежність може грунту- ватись на національній свідомості більшості народу, або на пролитій крові. Допоки не буде першого або другого,блукатимемо пусткою і діжде- мось, коли нас знову нагнуть москалі.
Відповісти

Автор: Алексей, 01 Квітня 2011, 12:25
Украину давно нагинают не москали, а капитал.
Відповісти

Автор: Гість, 30 Травня 2011, 23:31
про що ви пишете? української території уже немає!?!!!! весь простір, підприємства уже захвачені майже розбиті, банки, звязок, флот зданий,мова зникеє ,люд став монстром,який сам себе знищує. цим залишилось лиш підписатись про злиття и здачу території ще на ....... років нашого рабства. не їхноьго, бо вони нинішні- є окупанти. а ви тут пишете щось, лепечете, а їм цього й треба. а патріоти -свободівці в тюрмах, а ми піну пускаємо та в гетьмана граємо. сумно....
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:
Головою Космацької ОТГ обрали діючого голову сільської ради
19 Грудня 2016, 18:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
Троє прикарпатців увійшли до складу політради партії "Укроп"
28 Листопада 2016, 8:37
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
18 грудня у семи ОТГ Івано-Франківщини відбудуться вибори
11 Жовтня 2016, 9:43
На Прикарпатті 8 об’єднаних громад чекають на вибори
04 Жовтня 2016, 20:39
Михайло Королик очолив Івано-Франківську обласну організацію ВО "Свобода"
20 Вересня 2016, 21:28
ЦВК прийняла 100% протоколів з ОВК. Переміг Віктор Шевченко
18 Липня 2016, 20:16
Чесно: Вибори на Прикарпатті – змагання політичних обіцянок
14 Липня 2016, 18:27
Левко Лук’яненко у Франківську: “Сьогодні потрібно зробити парламент більш гідним”
12 Липня 2016, 16:17
У виборах по 85 округу члени ДВК від “технічних” кандидатів де-факто працюватимуть на одного кандидата
06 Липня 2016, 20:05
У Калуші на базарі Тягнибок агітував за кандидата від “Свободи”
04 Липня 2016, 10:07
Вибори на Прикарпатті: коли і кого з кандидатів ми почуємо і побачимо?
01 Липня 2016, 13:17
У виборчому окрузі №85 виборців спокушають безкоштовними святами, подарунками та екскурсіями
30 Червня 2016, 11:50
Велика кількість кандидатів – політична технологія для дезорієнтації виборців, – М.Лисюк голова КВУ в області
24 Червня 2016, 14:29
Стали відомі імена ще трьох кандидатів у парламент по округу №85
16 Червня 2016, 8:07
На калуському окрузі зареєстровано вже дев’ять кандидатів
13 Червня 2016, 17:20
ОПОРА: ЦВК зареєструвала ще 3 кандидатів по округу №85 та здійснило заміну у складі комісії
08 Червня 2016, 12:23
На Прикарпатті селяни не пішли голосувати, тому що не впевнені, що їм виділять кошти на дитячий садок
28 Березня 2016, 20:53
Нині в «Правому секторі» відбуваються неконтрольовані процеси, – Ярош
26 Лютого 2016, 18:58
Сич стверджує, що сесію обласної ради не скликають через БПП
26 Листопада 2015, 21:23
Ігор Насалик привітав Руслана Марцінківа з перемогою
16 Листопада 2015, 17:43
ЦВК оприлюднила інформацію про явку в другому турі місцевих виборів
16 Листопада 2015, 15:21
Івано-Франківська ТВК оголосила результати виборів в Івано-Франківську
16 Листопада 2015, 12:02