Конкурс сніговиків

5 березня відбувся другий «Конкурс сніговиків». На майданчику навпроти колеса огляду зібралися 26 команд, а це близька сотні людей, для того, щоб позмагатися за титул автора найкращого сніговика. Цього року ліпили Губку-Боба, гарпію, Білосніжку та 5 гномів,  русалку, сніговиків за кермом снігового автомобіля, замок дракона, панду, черепаху, крокодила, зайчиків, котиків, песиків, класичних сніговиків і не тільки.  

Команда «Сноуфлейкс», учасникам якої в сумі  232 роки,  виліпили зі снігу панду і використали натуральне хутро для брів у вух. «Панда така мила і позитивна тварина. Ми б може і зебру виліпили з сніга, але ще не придумали, як смужки зробити. Це завдання для наступного року.», - каже представник команди.  

Команду «Веселі малюки» і їх левеня верхи на черепасі спіткала невдача.  Голова лева повністю готової скульптури постійно відвалювалася і приходилося вертати її на місце. Але команда сміючись подолала цю невдачу і залишила черепаху зовсім без її безголового вершника. 

Для того, щоб  захистити себе від таких технологічних особливостей снігових конструкцій, переможець минулого «Конкурсу сніговиків» команда «Реплей» зробила каркас з гілочок і вже потім наверх наліплювали сніг. Такий інженерний хід  вимагав більше часу на конструювання і команда не встигла вчасно здати роботу. 

Всі учасники та гості свята могли пригоститися чаєм та поласувати солодощами від  ексклюзивного партнера свята торгової марки «ВАМ», яка використовує лише натуральні складники для приготування печива, тортів, рулетів та всіх своїх кондитерських виробів. Цього року організатори запаслися великою кількістю подарунків: м’які іграшки від генеральног о партнера торгової марки «Хаггіс», корисні ультра ніжні та екологічно чисті подарункові серветки «Kleenex», які підійдуть навіть найменшим діткам, горнятка, солодощі від торгової марки «ВАМ» у вигляді маленьких подарунків та незабутніх яскравих та об’ємних тортів у вигляді сніговика, зайчика та сонечка, які, до речі, можна замовляти по вулиці Грушевського, 11 (навпроти  «Просвіти»). 

Погодні умови  були оптимальними для створення  сніговиків – сніг добре ліпився  і погода була сонячна. Конкурсні роботи оцінювали двоє суддів – Ольга Агібалова – представник від Генерального партнера свята торгової марки «Хаггіс» та Христина  Бубна, торгова марка «ВАМ» .«Наша торгова марка підтримала цей захід тому що захід підтримує ті самі цінності: сім’я,  діти, сімейний відпочинок. Ми виділяли серед інших роботи, які були виконані дітьми», - сказала Ольга Агібалова. 

Нагороджено було чимало команд. Були виділені номінації  «Найменший учасник», «Найбільш досвідчена команда», «Найкращий казковий герой», «Доросла скульптура», «Снігові тварини» і кожен з партнерів заходу виділив трійку фаворитів. Абсолютним чемпіоном стала команда «Станіславські батяри» та їх українська снігова сім’я, друге місце зайняла професійно виконана скульптура русалки від команди «Мокра морква» та третє місце отримав сніговий палац від команди «Максимус», відмічені були декілька дитячих команд. Організатор свята Тамара Луценко коментує: «Конкурс пройшов вдало, цього року в нас більше команд і деякі прийшли вдруге і, що головне, планують брати участь і наступного року. Такий захід важко планувати – орієнтуєшся на погоду і сніг та не маєш достатньо часу, щоб втілити всі свої задуми. Однак, маємо бажання робити «Конкурс сніговиків» і не тільки саме його і надалі, адже дуже цінно, коли люди кажуть: «Треба проводити такого більше». 

     Організатори  заходу запрошують завітати на наш сайт www.fri.if.ua для того, щоб передивитися більше фотографій з заходу і залишити свою думку щодо заходу.

08 Березня 2011, 12:33

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 09 Березня 2011, 8:56
Стільки реклами в одній статті)))
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: