Владо, дотримуйся законів!

Акція протесту проти призначення Руслана Коцаби керівником музею визвольних змагань сьогодні пройшла під стінами обласної державної адміністрації. Нагадаємо, що це вже не перша акція протесту проти призначення Коцаби. Чи прислухається хтось із можновладців цього разу? 

 

 

 

16 Жовтня 2009, 13:30

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Знаючий, 16 Жовтня 2009, 14:11
Ой не варто їм з Коцабою сваритися, бо то такий шкет шо потім з своїм "оком" у будь-яке очко залізе...
Відповісти

Автор: соціал-націоналіст, 16 Жовтня 2009, 14:56
Точно шо в кожне очко залізе. ))) і вилиже )
Відповісти

Автор: Гість, 16 Жовтня 2009, 20:08
Це може бути тільки у нас, коли людина, яка можливо знається тільки на рибі буде опікуватися історією. Ганьба обласній владі, яка це допускає!!!!
Відповісти

Автор: Знаючий, 16 Жовтня 2009, 21:21
Так обласна влада там заодно! http://news.if.ua/news/1316.html - то ж Федорак то представляє то відміняє....Фігаро тут Фігаро там...Коцаба собі з музею там зробить відеостудію...
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 17 Жовтня 2009, 10:19
А чому вже ніхто тут не ляпає, що Коцаба їсть ночами маленьких дітей?! ;) Кумедні та милі пікетувальники - якісніше відробляйте гроші, якісніше... Нешановні злодії-кунівці! Чекайте на кару за ваші злодійства, коли ви були при владі! Слава Україні!
Відповісти

Автор: Знаючий, 17 Жовтня 2009, 16:16
Руслане, ти проти КУНівців? Пору вже зовсім закинув. Тільки себе піариш. Піараст ти, Руслан, хіба ж ні?
Відповісти

Автор: Гість, 17 Жовтня 2009, 13:48
Палійчук готується до виборів от і працевлаштовує всяких покидьків. Треба щоб хтось бігав з мегафоном і кричав всяку лобуду. А Федорак сцикун приїхав пообіцяв одне, потім отримав пи...юліну від губернатора і знову його призначив. Повне моральне падіння влади.
Відповісти

Автор: Знаючий, 17 Жовтня 2009, 16:19
Палійчук послом у Канаду хотів поїхати, але екзамен якийсь не здав - і довелося сюди вертатися областю керувати. Але певно на Тимошенко молиться, бо з Палицею тут добряче у загулах тусить...Так що є шанс лишитися у франківській губернії...
Відповісти

Автор: Гість, 17 Жовтня 2009, 17:52
Є одна проблемка, ЮВТ виграє, але тільки в Франківській області. Прийде Яник і копне в зад таких керівників розумних та молодих)
Відповісти

Автор: Viktoriya, 17 Жовтня 2009, 19:21
Яник не виграє. Яника за грати і грати грати грати! Юля переможе і губернатором буде....КОцаба!
Відповісти

Автор: Гість, 21 Жовтня 2009, 0:15
Коцабу на пАлЮ...
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива