У Івано-Франківську створили «Коридор Свободи»

Акція "Коридор Свободи" сьогодні відбулася у Івано-Франківську. Більше 2-х десятків агітаційних палаток ВО "Свобода" розмістилися на центральній Івано-Франківській вулиці (Незалежності). Таким чином прихильники Олега Тягнибока чекають приїзду свого лідер, який виступить з промовою цієї неділі у Івано-Франківську

 

 

 

 

 

 

16 Жовтня 2009, 16:20

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Знаючий, 16 Жовтня 2009, 18:44
А грошей то не стало! Палаток наставили, але людей щоби у кожній стояти то й немає. А за ідею не готові студентики стояти. Ну окрім пластівців, які теж були помічені на акції. Побачимо що буде у неділю....чи зберуться
Відповісти

Автор: Гість, 17 Жовтня 2009, 13:29
А кажуть, що Пласт поза партійна організація. Все як завжди.(
Відповісти

Автор: Знаючий, 17 Жовтня 2009, 16:02
Під час виборів жодні "кажуть" не працюють. Працюють тільки гроші.
Відповісти

Автор: Гість, 17 Жовтня 2009, 13:36
Марцінків, сам придумати нічого не може, бо тупий він, вкрав акцію в НСНУ та БЮТ. На тих виборах цю акцію всі вже проводили. Тільки в БЮТ це серйозно виглядало, а не якісь там 10 палаток. Тренуйся!
Відповісти

Автор: Патріот України, 18 Жовтня 2009, 12:43
Марцінків, здається, головний по пластунах в області. Зрозуміло що він залучатиме малолітніх до своєї агітації, бо звідки в Свободи може бути стільки агітаторів? Сьогодні під себе пластунів, завтра гімназистів... (якщо з Дичаківським добазариться) А малалєткі то ще наївні і працюють під нього, тіпа за ідєю...
Відповісти

Автор: НеСвобідний, 18 Жовтня 2009, 12:54
нееееее...головний по пластунах - Федорак....той шо главнйи по культурі і по філармонії вже "відзначився". А Марцінків то другий певно по старшинству. А про малих то ти чітко підмітив - є така маза. Онуфріїв газетки і плакатікі друкує, марцінків масовку організовує...Фірма працює!
Відповісти

Автор: Гість, 19 Жовтня 2009, 8:46
Як на мене, все виглядало дуже навіть непогано, зо пів сотні наметів на сотці виглядали показово. А от щодо БЮТу то сумніваюся, що тепер вони б мали такий успіх, надто вже багато "попрацювала" жидюля проти народу. Всі вже зрозуміли шо то за баба з косою.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Жовтня 2009, 10:19
Який для цього треба успіх, трохи грошей та 50 палаток. Успіх... )
Відповісти

Автор: Гість, 19 Жовтня 2009, 11:49
Ага, а в поліграфічній продукції що людям напишуть? Як одеський припортовий крали чи про героя-Лозінського??? З чим до людей підуть? Концерти вже не катять!
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива