Директор, якого і на поріг не пускають

Івано-Франківське  обласне  історико-просвітницьке товариство  «Меморіал»  ім. Василя Стуса сьогодні вийшли з плакатами і лозунгами на кшталт «Геть Коцабу з музею» на мітинг до будинку облдержадміністрації.  Причиною такої поведінки людей став новий директор Музею національно-визвольних змагань  Прикарпаття Руслан Коцаба. Відповідно до  п.4.1. Розділу IV  Статуту музею  та п. 5  Установчого договору  між засновниками, директор музею  призначається засновниками  - Івано-Франківською обласною радою та товариством «Меморіал» - за поданням кандидатури  товариством «Меморіал». За словами «меморіальців», на засіданні  обласного правління   товариства «Меморіал»  неодноразово розглядалась кандидатура  Руслана Коцаби на посаду директора, проте, кожного разу  це питання порядку денного не було підтримано. Причому, за словами члена правління обласного товариства «меморіал» Іванишин Марії, на посаду директора Руслан Коцаба  пропонував себе сам. « Він постійно погрожує  звільнити всіх працівників музею, крім  Івана Павликівського та  Юліана Куйбіди.  Він не спеціаліст, не професіонал. Він не є відповідним керівником, який спонукає колектив до праці. Весь трудовий колектив настроєний проти нього», стверджує  пані Іванишин.

 10 серпня 2009 року без підтримки обласного правління товариства «Меморіал» Руслана Коцабу призначили не виконуючим обов’язки директора, а, саме директором Музею визвольних змагань Прикарпаття з випробувальним терміном на 2 місяці. Тобто, випробувальний термін  Руслана Коцаби тривав з 10.08.09 до 10.10.09. 10 жовтня працівники товариства зачинили двері і не пустили Руслана Коцабу на робоче місце.

Після цього до музею прибула делегація з обласного управління культури у складі  Володимира Федорака, Андрія Давидюка та Ярослава Шинкарука. Після короткої наради прийняли рішення звільнити Руслана Коцабу з посади директора. Проте, сам пан Коцаба відмовився підписувати наказ про звільнення, що і засвідчили актом учасники зібрання.  Володимира Федорак, Андрій Давидюк та, навіть,  Зіновій Береговський слізно завірили представників  товариства « Меморіал», працівників Музею визвольних змагань та філії музею  «Дем”янового лазу»,  що Руслана Коцабу буде звільнено з посади директора. І ті повірили, аж до того часу, поки не взнали про повторне призначення пана Коцаби на посаду директора музею з випробувальним терміном на 2 місяці.

Працівники музею визвольних змагань Прикарпаття а також філії «Дем”яновий лаз» не можуть мітингувати, оскільки є держслужбовцями. Але вони написала листа в обласне управління культури, в якому виклали причини не відповідності Руслана Коцаби  зайнятій ним посаді. Цікаво, яким чином Руслан Коцаба керує людьми, якщо ті його не пускають на поріг організації і наскільки  владним структурам  доцільно  лобіювати інтереси такої людини?

16 Жовтня 2009, 17:00

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 20 Жовтня 2009, 10:08
та який з Коцаби директор музею??? там караоке співати не треба, там треба працювати! з рибгоспу в трубадури, а звідти у науковці? йому хоч освіта позволяє очолювати музей??? геть Коцабу!
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: