http://os1.i.ua/3/1/6654587_4f9139e8.jpg20 березня в м. Тернопіль закінчивсячемпіонат України з пауерлфтингу. Успішно виступили спортсмени збірної команди Івано-Франківської області: серед юнаків Ім. – Бобошко Віра до (63 кг.), серед юніорів ІІІм. – Дячук Назар (93 кг.), серед дорослих Ім. – Дерев’янко Анастасія (95 кг.), ІІм. – Тенюх Оксана (52 кг.), ІІм. - Говтова Віра (84 кг.), Ім. – Гевко Ігор (93 кг.). За результатами змагань в загальнокомандному заліку жіноча збірна завоювала перше місце, а юнацька збірна посіла другу сходинку чемпіонату.

19-20 березня в м. Галич пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри області з волейболу серед дівчат 1994-1997р.н. У змаганнях брали участь команди м. Івано-Франківська, Коломийського, Снятинського, Тлумацького, Косівського, Богородчанського, Надвірнянського, Рожнятівського, Долинського та Галицького районів всього 120 учасників. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда м. Івано-Франківськ, друге місце - команда Галицького району та третє місце - команда Снятинського району. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

19-20 березня в м. Надвірна в спорткомплексі «Хімік» відбувся чемпіонат області та V спортивні ігри області серед молоді з боротьби самбо. В змаганнях брали участь команди м. Івано-Франківська, м. Яремча, Тисменецького, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, та Калушського районів; всього 104 учасника. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда Надвірнянського району, друге місце команда Тисменецького району та третє місце команда Косівського району. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

18-19 березня в м. Калуш, в спортивному залі ДЮСШ «Сокіл», пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри області з вільної боротьби. У змаганнях брали участь команди м. Івано-Франківська, м. Коломиї, м. Болехів, Калушського, Городенківського, Коломийського, Снятинського, Тлумацького, Верховинського, Галицького, Рогатинського та Косівського районів; всього 200 учасників. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда Калуського району, друге - команда м. Івано-Франківськ та третє місце посіла команда Долинського району. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

18-19 березня в м. Надвірна, в залі боксу СДЮШОР «Нафтохімік Прикарпаття», пройшли VІ літні юнацькі спортивні ігри області з боксу. В змаганнях брали участь команди м. Івано-Франківськ, м. Коломия, м. Калуш, Коломийського, Тисменецького, Снятинського, Тлумацького, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Долинського та Галицького районів; всього 95 учасників. За результатами змагань в загальнокомандному заліку перше місце здобула команда м. Івано-Франківська, друге місце команда Надвірнянського району та третє місце команда м. Коломиї. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

16-19 березня в с. Поляниця Івано-Франківської обл. на ГК «Буковель» пройшли V зимові юнацькі спортивні ігри України, чемпіонат України, чемпіонат України серед юніорів і юнаків та етап Кубка України з гірськолижного спорту. Успішно виступили спортсмени збірної команди Івано-Франківської області: у чемпіонаті України МСУМК Мацоцька Богдана (м. Косів ДЮСШ) завоювала дві золоті нагороди та дві золоті на етапі Кубка України; Ярохно Артем (м. Косів ДЮСШ), здобув одну срібну медаль на етапі Кубка України та одну срібну на чемпіонаті України серед юнаків; Погарцева Валерія (м. Косів ДЮСШ) здобула одну срібну на чемпіонаті України серед юнаків.

16-17 березня в м. Івано-Франківськ на міському озері пройшов чемпіонат області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях брали участь команди м. Івано-Франківськ, м. Калуш, м. Болехів, с. Микуличин, Рогатинського та Надвірнянського районів; всього 120 учасників. За результатами змагань в командній першості серед ФСТ місця розподілились таким чином: І – ФСТ «Колос», ІІ – ФСТ «Україна», ІІІ – ФСТ «Спартак». Серед ВНЗ: І – Державний вищий навчальний заклад Івано-Франківський коледж фізичного виховання, ІІ – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ІІІ – Івано-Франківський національний медичний університет. Серед ДЮСШ та СДЮШОР: І – ДЮСШ «Колос», ІІ – СДЮШОР «Україна», ІІІ – ОДЮСШ. Серед міст та районів: І – м. Івано-Франківськ, ІІ – м. Калуш, ІІІ – Рогатинський район. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

22 Березня 2011, 14:52