Держава подбала про осіб із трудовим каліцтвом

Автомобілі від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві цього року отримали 11 прикарпатців, семеро з них — вчора. Новенькі «Славути» з ручним керуванням стануть у нагоді тим, хто не може користуватися громадським транспортом.
Начальник управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Надія Глинська відзначила, що за три останні роки управлінням видано 142 автомобілі особам із трудовим каліцтвом. Вона наголосила, що тепер такої черги, яка існувала впродовж десятиліть, немає.
«Вже 14 років, як я на групі, але я стояв в черзі в соцзабезі. Не в черзі, а з “загальним захворюванням”, бо тоді часи такі були, що не можна було признатися, що я мав травму, — розповідає власник нового автомобіля Михайло Стеблівський. — Але після того, як мені помогли і я добився “трудкаліцтва”, мені сказали, що я маю право на машину тут, у фонді».
Народний депутат України Дмитро Шлемко переконаний, що держава особливо повинна дбати про немічних у період пониження рівня благополуччя. Таким чином вона здобуває довіру громадян, які потребують її опіки.
19 Жовтня 2009, 17:57

ОТБ "Галичина"
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: