Ревалоризація (фото)

 

Ревалоризація - саме таким словом назвали те, що відбувається з будинком №1 на вулиці Вірменській у Івано-Франківську. Про це свідчить відповідна таблиця на паркані. Для простих перехожих все зараз нагадує розбір будинку, а саме слово ревалоризація - це з французької підвищення якості містобудівного середовища реставрацією існуючих споруд і відбудовою зруйнованих. Тепер слідкуватимемо чи знає ПП"Скол" значення цього слова

 


 

 

 


 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 


 


 

18 Квітня 2011, 22:16

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 19 Квітня 2011, 13:19
"Скол" то фірма Колховського депутата міськради від "Свободи"? Раніше "Наша Україна" була фракцією будівельників, а тепер "Свобода". Такшо ""...все тече, але не все змінюється"
Відповісти

Автор: Гість, 20 Квітня 2011, 11:19
Свобода ще гірше ніж нсну та бют. За 100$ вдушаться.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Квітня 2011, 13:23
цікавий хід подій ПП Скол - В.Колковський - договір оренди лютий 2011(як на плакаті пише), він же В.Колковський один з спонсорів ВО Свобода, який пройшов до міської ради під її прапором. Свобода в дії ) там напевне буде новий партійний офіс (на поверхів так 6)
Відповісти

Автор: Гість, 19 Квітня 2011, 13:24
Колковський, Луцький, Гаркот, Оришко і т.д. - невеликий перелік забудовників Свободи. Тільки пару місяців при владі - а вже тотальний дерибан.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Квітня 2011, 15:08
Ви тупорилі. Скільки місяців і років стояло то ніхто небрався, а тут як взялися за роботу так зразу треба обсирати. Гандони ви кончені.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Квітня 2011, 16:12
Ти певно якийсь закоренілий(тупорилий) свободівец.? Краще читай Українську правду (http://www.pravda.com.ua/articles/2011/04/14/6096016/)
Відповісти

Автор: нацик , 21 Квітня 2011, 12:36
цекаво а це офіційне звернення прес служби ВО -" Гандони ви кончені". хлопці ви вже не на мітингу проти ваших побратимів геїв націоналістів )
Відповісти

Автор: Гість, 19 Квітня 2011, 15:11
Так так хлпці наводять порядок в місті а то таке газне що просто капец. Анчоус засрався по самі вуха.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Квітня 2011, 11:35
А може хлопці нарешті наведуть порядок???І очистять місто від бруду та смороду на чолі з Анушкевичусом.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Квітня 2011, 12:14
О! Свободівці навчились юзати інтернетом, а я думав, що справжній свободівець повинен вміти махати прапором і роздавати газетки у наметі. І недай Бог така лбдина не має вміти думати, бо одразу їй стає зрозуміло у яке болото вона попала.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Квітня 2011, 14:17
народ!!!!! Навчіться з першу грамотно писати.А потім давайте коментарі. І так всі однакові.Що Свобода,Фронт,ПР,БЮТ ,ГФ та інші.Всі дурять людей.А наш народ ведеться.Нахер всіх треба перестріляти.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Квітня 2011, 23:46
Цитую:"народ!!!!! Навчіться з першу грамотно писати.А потім давайте коментарі." Вірно пишеться "спершу" :-)))
Відповісти