Спартакіада серед мешканців сіл Івано-Франківської міської ради, присвячена 20-й річниці Незалежності, пройшла у Крихівцях

http://novini.net.ua/wp-content/uploads/2010/03/MCj019184900001.gif      На високому організаційному рівні 21 серпня 2011 року на оновленому сільському стадіоні с. Хриплин відбулась спартакіада серед мешканців сіл Івано-Франківської міської ради, присвяченої 20-й річниці Незалежності України. В змаганнях взяли участь представники сіл Вовчинці, Микитинці, Крихівці та Хриплина, які змагалися в чотирьох видах спорту (підняття гирі, армрестлінгу, перетягування канату та волейболу).
      В гирьовому спорті перемогу святкував Сергій Соколенко, який представляв с. Вавчинці, на другу сходинку п’ядесталу пошани піднявся його колега по команді Руслан Олінкевич і бронзову нагороду виборов Андрій Маслов з Крихівців.
      В змаганнях з армрестлінгу рівних не було Олегові Шаламаю з села Хриплин, який в фіналі впевнено переміг свого колегу по команді Петра Семанюка і бронзову медаль для команди села Вовчинці завоював Микола Хлібкевич.
      На волейбольній площадці найсильнішими виявилися волейболісти з села Крихівці, срібні медалі в цьому виді спартакіади завоювали волейболісти села Вовчинці і на третю сходинку п’ядесталу пошани піднялися волейболісти з села Микитинці.
      Найбільш цікавою виявилась боротьба серед команд з перетягування канату. У впертій боротьбі чемпіонське звання виборолили силачі з села Крихівців, які в фіналі перемогли команду з Вовчинців і бронзові медалі завоювали хазяїва турніру.
      Після чотирьох видів спартакіади загально-командну перемогу святкували спортсмени села Вовчинці, друге місце в загально-командному заліку завоювала збірна команда села Крихівців і на третє місце піднялася команда села Хриплина. Четверте місце посіла команда Микитинців. Команди, які посіли І, ІІ та ІІІ місця були нагороджені грамотами та кубками міськспорткомітету.
      В окремих видах спартакіади переможці та призери нагороджувались грамотами, медалями та футболками міськспорткомітету.
      На святі були присутні: сільські голови М. М. Назар, В. М. Влашин, М. П. Сіщук, Р. В. Качмар, депутат міської ради від села Крихівці, який і вручив своїм односельчанам футбольні та волейбольні м’ячі та заступник голови комітету фізкультури і спорту міськвиконкому М. М. Андрійчук.