Станиславів сміється

20 вересня 2011 року відбулася прес-конференція щодо оголошення фотоконкурсу «Станиславів сміється», співорганізаторами якого виступили Кредитна Спілка «Станіславська» та івано-франківське Студентське Братство. Крім того партнерами конкурсу виступили кінотеатр «Люм’єр» та Центр Естетичного Виховання Дітей та Молоді «Кармен».
 Метою конкурсу є внесення позитиву в життя кожного мешканця міста, об’єднання всіх навколо приємних емоцій, адже життя триває і кожен день є неповторним.
Невід’ємний елемент фотографії – усміхнене обличчя на фоні архітектури міста або ж усміхнений мешканець Івано-Франківська за кордоном. Основна ідея – показати всім, що і саме місто, і його мешканці веселі та перспективні!
«На сьогоднішній день фотографія стала не просто захопленням, але й одним із способів передачі інформації. Оскільки наше місто дуже красиве, то чому б не нагадати про це всім іншим?»,- висловлюються з цього приводу організатори.
Оцінювати фотографії буде компетентне журі. Але, оскільки конкурс розрахований на фотографів-аматорів, то основним критерієм буде емоційне забарвлення кожної з робіт. Під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться 20 жовтня 2011 року, всі лауреати конкурсу отримають цінні призи, а переможець – грошову винагороду в розмірі 5 000 грн.
Організатори щиро надіються, що подібний захід стане традиційним та підніме рівень патріотизму до своєї Малої Батьківщини.
Умови конкурсу можна прочитати на сайті Студентського Братства www.stud-bratstvo.if.ua
21 Вересня 2011, 10:22

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: