http://t4ka.ru/uploads/images/BackS/0_1e84a_fd90dd8a_L.jpgУ м. Івано-Франківську на базі ФОК відбулися V обласні спортивні ігри молоді з стрітболу. В змаганнях взяли участь збірні команди юнаків та дівчат з м. Івано-Франківська, Тлумацького, Косівського, Надвірнянського та Коломийського районів, всього 50 спортсменів.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку серед юнаків та дівчат перемогу святкували команди м. Івано-Франківська.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

У селищі Ворохтавідбувся літній чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства серед юніорів. В змаганнях взяли участь 36 спортсменів.

У віковій категорії 1995 р.н. і молодші на трампліні К-75 перше місце виборов Андрій Калінчук (вихованець Верховинської ДЮСШ, тренер Прокоп’юк В.К.).

У старшій віковій групі 1992 р.н. і молодші на трампліні К-75 чемпіоном став вихованець Ворохтянської ДЮСШ Віталій Калініченко (тренер Карпенко А.А.).

В загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна команда Тернопільської обл., друге місце – команда Івано-Франківської обл. та третє місце зайняла команда №2 Тернопільської обл.

У чемпіонаті України з лижного двоборства спортсмен Івано-Франківської області із Надвірнянської ДЮСШ Роман Микитюк виборов срібну нагороду (тренер Катаман О.І.).

У с. Поляниця Яремчанської міської ради відбувся чемпіонат України серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування рогейн 12 годин.

У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківської області, спортсмени якої вибороли наступні нагороди:

· Гудз Андрій та Хамуляк Сергій у віковій групі Ч-18 вибороли золоті нагороди;

· Ковбасюк Микола та Моспан Сергій у віковій групі Ч-20 вибороли золоті нагороди;

· Бобик Ілона та Поприч Людмила у віковій групі Ж-20 вибороли срібні нагороди.

У м. Тернополі відбувся ІІ Етап чемпіонату України з регбі – 15 серед дітей 2000 р.н.

Успішно виступила команда «Роланд» Івано-Франківської ДЮСШ №2, яка за підсумками двох етапів виборола золоту нагороду чемпіонату України.

У м. Євпаторія (АР Крим) закінчилися V молодіжні ігри України з кікбоксінгу «ВАКО».

Успішно виступили спортсмени збірної команди Івано-Франківської області, а саме:

- Соковська Вікторія у ваговій категорії 60 кг. виборола І місце;

- Грищук Іван у ваговій категорії 74 кг. – І місце;

- Грищук Микола у ваговій категорії 69 кг. – ІІ місце;

- Коробпо Анатолій у ваговій категорії 79 кг. – ІІ місце;

- Умеров Шевкет у ваговій категорії 63 кг. – ІІ місце.

Усі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів Соловея О.Я., Соловей К.Г. та представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 ФСТ «Україна».

В загальнокомандному заліку збірна команда Івано-Франківської області зайняла ІІІ місце.

У м. Івано-Франківську в залі боротьби Прикарпатського національного університету відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби серед молоді.

В особистих змаганнях взяли участь 40 учасників із м. Івано-Франківська, м. Болехова, Долинського та Косівського районів.

120 кг. – Хлопецький Василь (м. Івано-Франківськ).;

У м. Дніпропетровську закінчилися VІ літні юнацькі спортивні ігри України з веслування на байдарках і каное.

· Мандзюк Михайло та Гошій Руслан на дистанції 500м. С-2 вибороли золоті нагороди та на дистанції 200м. С-2 посіли друге місце;

· Лузан Руслан на дистанції 500м. С-1 виборов бронзову нагороду.

У м. Сєвєродонецьку (Луганська обл.) закінчився чемпіонат України зі спортивного орієнтування з багатоборства.

У змаганнях взяла участь збірна команда Івано-Франківської області, в складі якої спортсмен Фодчук Микола виборов золоту нагороду чемпіонату України.

У м. Івано-Франківську (район міського озера) відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу.

Змагання - особисто-командні які проводилися серед фізкультурно-спортивних товариств, вищих навчальних закладів, спортивних шкіл та серед міст, районів. В змаганнях взяли участь команди: ФСТ «Україна», ФСТ «Колос», ОЦ «Інваспорт», ВДНЗ КФВ, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, національний медичний університет, ДЮСШ «Колос», ОДЮСШ, СДЮШОР, Рожнятівська ДЮСШ, ОДЮСШІ, м. Івано-Франківськ, м. Рожнятів, всього 122 спортсмена різної вікової категорії.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку серед ФСТ перше місце виборола команда ФСТ «Україна» набравши 429 очок. Серед ВНЗ перемогу святкувала команда ВДНЗ КФВ, набравши 440 очок. Серед спортивних шкіл на першому місці команда ДЮСШ «Колос», набравши 390 очок та серед міст, районів чемпіонами стала команда м. Івано-Франківська, набравши 560 очок.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, медалями Івано-Франківської федерації легкої атлетики.

25 вересня 2011 року в м. Павлограді (Дніпропетровська обл.) закінчився фінал Кубка України з кікбоксингу (ІАКSА) серед жінок та чоловіків 1993 р.н. і старших.

· у ваговій категорії 91 кг. Козловський Іван виборов друге місце у розділах лайт та фул;

· у ваговій категорії 86 кг. Рипньовський Ярослав здобув друге місце у розділі фул та третє місце у розділі лайт;

· у ваговій категорії 81 кг. Харламов Владлен виборов перемогу у розділах фул та лайт;

· у ваговій категорії 71 кг. Озгович Андрій здобув перше місце у розділі лайт;

· у ваговій категорії 67 кг. Романенко Роман посів друге місце у розділі фул та перше місце у розділі лайт;

у ваговій категорії 63 кг Грушка Іван виборов третє місце у розділі лоу-кік та третє місце у розділі лайт