Павлу Андрусяку знайшли роботу у міськраді...

26 вересня 2011 року  відбулось І-е  засідання громадської  ради при Івано-Франківській  міській раді. На  засіданні були  присутні 23 члени  новоствореного дорадчо-консультативного органу міста Івано-Франківська.

      Нагадаємо, відповідно до рішення Івано-Франківської міської ради від 15 вересня, до складу громадської ради увійшли 36 делегованих  представників від громадських  організацій міста. Це представники різноманітних сфер – підприємців, митців, освітян, медиків, а також молодіжних, благодійних та релігійних організацій, об’єднань ветеранів, інвалідів та культурних товариств.

      На  першому своєму засіданні члени  новоствореного дорадчо-консультативного обрали головою Павла Васильовича Андрусяка, представника благодійної громадської фундації ім. Короля Юрія. Також було обрано чотирьох заступників голови – Рубановського Кирила Станіславовича, Метлюха Ігора Євгеновича, Євчука Миколу Васильовича та Петренка Віктора Павловича.

      Під час засідання члени громадської ради обговорили питання своєї подальшої роботи, форми діяльності за напрямами та проблемними питаннями. Головою запропоновано проектний підхід до організації роботи ради, що й було підтримано громадською радою.

      Наступне  засідання громадської ради планується скликати ще перед XV сесією Івано-Франківської міської ради.

28 Вересня 2011, 14:10

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 28 Вересня 2011, 15:00
Андрусяк будуватиметься тепер під кришою Свободи
Відповісти

Автор: Гість, 28 Вересня 2011, 15:47
Я пропоную, щоб франківці жили під кришою Партії Регіонів, дуже сильно їм вже цього хочеться.
Відповісти

Автор: Гість, 28 Вересня 2011, 23:38
ще у Станиславі не вродивсі той, хто би заставив Андрусяка працювати, не для роботи йому ця посада, це свободівці показують розширення свого впливу, а оскільки Павло не такий уже й ідейний, то і він свої справи провертати буде
Відповісти

Автор: Самуляк, 29 Вересня 2011, 12:10
попри таке колюче ставлення "гостей" Павло має немалий досвід роботи у громадських організаціях, все залежатиме від бажання грамадської ради працювати, а міської - прислухатись до порад...
Відповісти

Автор: Гість, 29 Вересня 2011, 15:16
Уточніть будь-ласка, хто отримав користь від тої "роботи" народ чи тільки пан Павло?
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Міськрада визначається з комунальними керівниками
21 Липня 2011, 15:00