Романюк звинувачує Азарова у обкраданні Прикарпаття

Не спить пильне око Саурона Романюка і лідер "Батьківщини" у облраді денно й ночно пильнує за діями влади Віктора Януковича та Миколи Азарова, які, мабуть, ще до їх вчинення вже апріорі вважаються злочинними. Цього разу, щоправда у Романюка прогрес у увазі до Прикарпаття, адже його нова заява, розповсюджена серед місцевих медіа не стосується загальнодержавних клопотів, а стосується нашого регіону (буває і таке!). Власне з промовистим коментарем політика під назвою "Азаров обкрадає Прикарпаття" пропонуємо ознайомитися усім бажаючим.

«Підготовлена «азаровщиною» міна  сповільненої дії у примусово-добровільному  переведенні усіх потужних платників  податків, бюджетоутворюючих підприємств  Івано-Франківської області, на податковий облік до Львівської(!) обласної ДПА, є відверто цинічним економічно-фінансовим злочином проти громади Прикарпаття!», таку точку зору висловив голова фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк.

             ««Листи щастя» від Державної  податкової служби України, яка виконує виключно персональні вказівки Азарова, на адресу: ВАТ «Івано-Франківськцемент», ТОВ «Карпатнафтогаз», ВАТ «Надвірнанафтогаз», ВАТ «Прикарпаттяобленерго», ВАТ «Івано-Франківськоблгаз», Бурштинська ТЕС, іншим…, з вимогою до 10 грудня 2011 року, добровільно(?) зареєструватися платником податків у Львівській обласній ДПА є намаганням вивести з консолідованого бюджету Івано-Франківської області від 1,0 до 1,5 млрд. грн.(!), як мінімум, прямих податкових зборів та надходжень», вважає обласний депутат.

            «Найбільша небезпека ще й  у тому, що вивівши з-під податкового  обліку дані прикарпатські підприємства, з податкового обліку і контролю, до Львова, на т.зв. «нейтральну територію», фальшиві «борці з корупцією» Янукович-Азаров, швидше за все створюють сприятливі умови для ігнорування та свідомого ухилення власниками цих підприємств сплати обов’язкових податків та зборів взагалі. Якщо подивитися і тверезо проаналізувати персоналії справжніх власників даних підприємств, то левова частка їх належить найпотужнішим олігархам України, переважно: Ахметову, Фірташу, та іншим впливовим особам з Партії регіонів, іноземним, не менш впливовим олігархам! Янукович обіцяв «покращити життя вже сьогодні!». Тепер ми знаємо їх усіх поіменно, кому життя покращать. Виглядає не логічним, щоб головна «кровосіся», самостійно наважилися перевести адміністрування податків цих підприємств до Львова, з метою ще більш тотальнішого та брутальнішого оподаткування чи «пресування», наприклад підприємств, що належать Ахмєтову чи Фірташу.

           Натомість, Прикарпаття очікує нищівний фінансовий нокдаун, своєрідний дефолт місцевого розливу. Таку перспективу спіткають і всі інші області України, по аналогії», прогнозує Юрій Романюк.

           «В даній ситуації, якщо мої прогнози і занепокоєння ствердяться, у найгірших їх припущеннях, мені не залишиться нічого іншого, як ініціювати розгляд даного питання на найближчий сесії обласної ради та сесіях міст і районів області, з метою упередження і профілактики недопущення рокових помилок, у формуванні бюджетного процесу 2012 року, без погодження основних його параметрів з обласними очільниками,  з попередженням Януковича-Азарова, маріонеткового уряду та імпотентного парламенту, про ухвалення коаліцією більшості в обласній, районних та міських радах області, рішення про ігнорування ухвалення проектів місцевих бюджетів всіх рівнів 2012 року. У влади, якій відверто давно «знесло дах», рівень «проФФесіоналізму» та «реФФорматорства» якої, не має меж, як в просторі та часі, так і в тупості та дурості, ще є три місяці зупинитися і повернутися у нормально-адекватне юридично-правове поле бюджетного процесу 2012р.», резюмував голова фракції «Батьківщина» Юрій Романюк. 

05.10.2012р

05 Жовтня 2011, 9:08

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Юрій Романюк, 05 Жовтня 2011, 11:32
Ваші коментарі на мої публікації, як і вчинки Азарова!!! Той самий інтелектуальний рівень!
Відповісти

Автор: Депутат мыськради, 05 Жовтня 2011, 13:33
А що Юра, гадаєш, що як ти всім свої опуси розсилаєш, то буде так само як біля мікрофона стояти і що хочеш говорити? Не ти один вмієш писати. Краще от надішли на сайт звіт куди ти свої депутатські кошти направив з фонду. А то Азаров тебе лиш цікавить. Не подобається, що тебе критикують - не пиши.
Відповісти

Автор: Гість, 05 Жовтня 2011, 14:05
Скільки можна виясняти хто і як більше вкрав. Що вже тут говорити про ваш інтелектуальний рівень, його, нажаль, Україна відчуває в негативному відношенні. Ви всі обличчя України, так не треба її кидати в багнюку!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: "Сафарі", 06 Жовтня 2011, 21:44
> Гостя: покажіть мені, будь ласка, хоча б одне "обличчя"...
Відповісти

Автор: Николай, 27 Жовтня 2011, 17:30
НУ СКОЛЬКО МОЖНО ГОВОРИТЬ ЗА ГЕОЛУХА,ПРОСТО БОЛЬНОЙ,НА ГОЛОВУ
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Прикарпаття з новим бюджетом
06 Січня 2011, 10:10
Газ розвінчує міфи
29 Липня 2010, 12:42