Шкільну програму доведеться відробляти по суботах

19 листопада відбудеться засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. На засіданні говоритимуть про те, чи продовжити карантинно-обмежувальні заходи, чи розпочати навчання в школі уже з 23 листопада. Медичні працівники наразі розробляють методичні рекомендації – пам’ятки для освітніх закладів про запобіжні заходи для учнів під час навчання. Для заходів протиепідемічного та профілактичного характеру у навчальні заклади будуть залучати лікарів-інтернів другого року навчання.  Самі вчителі шкіл стверджують,  що внаслідок карантинних заходів відставання від шкільної програми досить значуще. Тож тепер щоденна кількість уроків збільшиться на 1-2 уроки, в залежності від класу. Частину шкільної програми  доведеться відробляти по суботах. Проте, учителі впевнені, що зможуть наздогнати шкільну програми і залишиться трохи часу для учнів на зимові канікули.

 

 

18 Листопада 2009, 23:27

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 1:14
і на тому дяукємо,шановна владо <conserd>
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 10:30
<censored>, неуку! В школу відробляти і по суботах і по неділях!
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 16:59
А тид зміг відробляти по суботах та неділях?? Ідіот! В 11 класі і так по 7-8 а то коли й 9 уроків.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 17:13
Ви і так не вчитесь ніфіга, вам, на мою думку, пофіг 5 чи 6 днів у тиждень фігньою маятись.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 18:05
шо ти з всіх розписуєшся,телепню,якшо ти не вчився ніфіга,то не кажи що так всі роблять
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 20:29
Я не вчився, я вчив :-)
Відповісти

Автор: Гість, 20 Листопада 2009, 13:14
вчив всившися чи не так ти мав на увазі,так шо нінада,спригувати...
Відповісти

Автор: Гість, 20 Листопада 2009, 16:15
А ви самі, перечитавши своє речення, можете зрозуміти що написали?
Відповісти

Автор: Гість, 22 Листопада 2009, 14:40
ну добре,а що тоді означає :"Я не вчився, я вчив :-) ", я зрозумів що в процесі навчання ви вчили; чиви,можливо, самоучка?
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 11:46
а те,що я помилився,то ще не означає,що я неук,ти шо ніколи не помиляєшся,бовдуре?
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 12:42
Коми ставив по принципу більше — краще? :-D
Відповісти

Автор: Гість, 23 Листопада 2009, 18:34
то ти ще й до ком докулупуєшся?)))педант...
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 11:41
ти бл*,<censored>да****об,я про фальшиву епідемію,через яку тепер треба відробляти!!!
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 12:40
не пускайте дітей в інтернет, інтернет від них тупіє.
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 18:03
а при чому тут діти???
Відповісти

Автор: Гість, 19 Листопада 2009, 20:31
Мені шкода дорослого який так виражає свої думки, тому припустив що це писала дитина ;-) Мені вас шкода.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Листопада 2009, 13:16
виражаю думки просто,щоб усім було зрозуміло,навіщо писати якимись такими фразами "вумними"?
Відповісти

Автор: Гість, 20 Листопада 2009, 16:16
Інтелігентність — це щось більше чим «вумні» фрази. Бидлу цього не зрозуміти, шкода.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Листопада 2009, 14:44
поясни мені що таке інтелігентність,хоча я не сумніваюся що ти зараз полізеш в інтернет за визначенням.І на рахунок бидла,не раджу всіх судити по собі
Відповісти

Автор: apple, 19 Листопада 2009, 17:36
а що робити тим, хто і так навчається в суботу, без епідемії? навчатись по неділях?це безглуздо! Старше покоління не розуміє того, яке навантаження йде на учнів завдяки новій 12-річній програмі. І чомусь не враховуються підліткові головні болі, дистонії, ослаблений імунітет, які залишають свій слід на навчанні! Як? Як можна щось навчитись, коли у тебе до 6 уроку голова вже відмовляється адекватно сприймати інформацію, а потрібно ще робити домашнє завдання, що росте з кожним днем?
Відповісти

Автор: Гість, 20 Листопада 2009, 13:22
правильно,це просто дискримінація якась ролучається
Відповісти

Автор: Гість, 18 Грудня 2010, 15:17
Я бумаю що це правильно бо діти ходили до школи а ви не?* А на кінець скажу вам удачі! А мені хорошою вдачі!
Відповісти