Вулична війна проти директора музею визвольних змагань: "Коцабу геть з музею!"

Наліпки такого формату заполонили центр Івано-Франківська. Протистояння з Русланом Коцабою продовжується...

 

 

20 Листопада 2009, 10:31

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Руслан Коцаба, 20 Листопада 2009, 13:47
Я міркую, що таваріщу Боровічу-Карловічу з Конгресу "Льохи-Мерседеса" пороблено... Лежу на лікарняному, нікого не чіпаю, готую судовий позов на клоунів з ОДА, що мене незаконно звільнили, а тут раптом така хвиля антипіару?! Краще би мені ті кумедні дебіли з КУНу і "Тризубу" папір подарували, аніж стовби заліплювати - в мене якраз закінчилася пачка... А фотку мою досить вдалу вчіпили, молодці!
Відповісти

Автор: Т.Савченко, 21 Листопада 2009, 1:30
Нормальний хлопець чи вже дядько Руслан Кацаба, хоч не у музеї йому сидіти. А кунівцям відповідь чому молодь не бере участь у національних грганізаціях - бо такі мудаки її компрометують
Відповісти

Автор: Т.Савченко, 21 Листопада 2009, 1:33
Уточнення: мудаки - це кунівці
Відповісти

Автор: Гість, 21 Листопада 2009, 22:14
Поведінка Коцаби є свинством. Керувати історичним музеєм, коли ти займаєшся рибною ловлею, це якесь хамство
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 22 Листопада 2009, 11:28
До уваги шановного Гостя (вибачте, не знаю Вашої причини боязні авторизації) - якщо я закінчив спочатку лісотехнічний інститут, а потім стаціонар аспірантури там же, то я робив кар`єру в екології і "доробився" в облуправлінні лісового господарства до головного мисливствознавця управління. Але ж потім я закінчив (денне навчання) Українську академію державного управління при Президентові України і пан Вишиванюк визначив (небезпідставно!), що я повинен керувати обласною рибінспекцією... Чи добре я керував, запитайтеся у рибалок-аматорів. Так склалося, що останні 15 років життя керую людьми і, вважаю, що непогано керую - всюди мене хвалили і всюди я був одним із найкращих у тих питаннях, які я контролював! Тому, шановний Гість (ще раз прошу - не бійтеся авторизуватися!) якщо у Вас є інфа, що я колись грубив комусь незаслужено чи хоч копійку хабара коли-небудь в когось вимагав - аргументи і факти "в студію". Інтернет усе стерпить... Але якщо Ви, шановний, просто виконуєте інтернет-мочилово коштом колишнього невдахи-мера Боровіча-Карловіча, то я раджу не тратити сили і зразу на дно. ;) Правда одна і вона каже, що я, Руслан Коцаба, 1966 року народження, державний службовець 9 рангу, обов`язково буду обраний більшістю делегатів звітно-виборної конференції "Меморіалу" його законним головою Правління і за місяць-другий часу обов`язково виграю суд у кумедного псевдопластуна Федорака, знову відновлюся на посаді директора Музею визвольних змагань Прикарпатського краю! Слава Україні!
Відповісти

Автор: Augustino, 22 Листопада 2009, 15:16
Коцабі слава))))
Відповісти

Автор: Андрій, 22 Листопада 2009, 17:26
Не ловлю причин гоніння на Руслана Коцабу, але це не додає честі прислужникам з ОДА, які так нахабно виконують замовлення свого закулісного дирижера, давно вже зганьбленого своїми діями до безчестя.
Відповісти

Автор: Гість, 22 Листопада 2009, 20:17
З цікавістю прочитав автобіографію Кацаби -ВРАЖЕНИЙ- ну справжнісінький достойник, інтелігент! Може то не він ту бридоту в ОЦІ пише? Бо якщо він, то мудак!
Відповісти

Автор: Колишній відвідувач музеїв, 24 Листопада 2009, 11:13
Дивна суперечка... Якщо у місті вже давно склалася подібна традиція. Наприклад, художнім музеєм керує не авторитетний мистецтвознавець-експерт,а посередній ткач-текстильщик, краєзнавчим - не науковець-історик з відомим іменем та портфелем цікавих та актуальних трудів , а... орнітолог(чи фаховий?). То, чому не зможе "іхтіолог-політолог" директорствувати музеєм Визвольного руху?
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива