Олександр Сич: «Хай Ющенко підтримує Тягнибока!»

Очільник обласної організації «Свобода» Олександр Сич вважає, що  рейтинги кандидатів у президенти Віктора Ющенка і Олега Тягнибока  наразі однакові. «Оскільки політичні погляди чинного президента схожі до політичних переконань Олега Тягнибока, то чому б Віктору Ющенку не підтримати Олега Тягнибока? Віктор Ющенко уже показав, що може - настав час для інших.Хоча, лібералізм чужий націоналізму. Ліберали виступають за будь-яку свободу. І за те, що нація є пережитком.  А ми маємо ідеологію націоналізму: нація та її збереження» - вважає Олександр Сич.

 

 

24 Листопада 2009, 11:43

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 24 Листопада 2009, 12:08
Тягнибока треба підтримати до Верховної Ради, а в президентській кампаніїї він мав би підтримати Ющенка. Націоналісти розпорошать свої голоси і плііз - до другого туру Люля і Яник. От і будем вибирати бидлоту.
Відповісти

Автор: Гість, 14 Грудня 2009, 9:48
Націоналіст серед кандидатів один - Тягнибок! На його користь всі мають зняти свої кандидатури. Якщо ж бандющенки, бандюковичі, бандишенківці лізтимуть і далі розкрадати Україну - побачите, що буде у лютому! Народові терпець урветься і він стане справедливим суддею цим пройдисвітам.
Відповісти

Автор: Гість, 18 Грудня 2009, 15:47
Західняки!. не лиймо воду на чужі млини. Нас мало дурили й обкрадали? На наших плечах мало до влади пролізло злодюг і паршивців,які за собою туди протягли вже цілі сімї й родини? Будьмо нарешті собою - обираймо націоналіста Тягнибока.
Відповісти

Автор: Гість, 20 Грудня 2009, 22:32
Підтримуєм Тягнибока. Було б сумно якби він зняв свою кандидатуру на користь лузера,як це розпускають провокатори з одіозного сімейного штабу.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
"Свобода" і кримінал. Звідки у Тягнибока гроші?
16 Вересня 2013, 12:26
ВЗГЛЯД: Найчіткіший кандидат
23 Жовтня 2009, 9:08