Фоторозлуння "Жінка: многосутність душі"

В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрито фоторозлуння під назвою «ЖІНКА: МНОГОСУТНІСТЬ ДУШІ». Це проект журналіста й письменника Василя Лесіва та творчої групи на чолі з Василем Ганущаком. Понад шістдесять емоційно-психологічних станів жіночої душі реалізовано завдяки Мирославі Яковець (родом із Колінців на Тлумаччині), яка цілком природньо і по-мистецьки гідно зуміла відобразити їх у світлинах. Саме такою одержимою у великій любові до світу і обороні високих почуттів залишилась у своїх піснях легендарна українка Маруся Чурай.

      Фотообрази не є холодною інтерпретацією теми, а живим, багатовимірним діапазоном натхненного єства жінки, котра, мабуть, не відає, що таке сцена й акторство. За новизною теми і реалізації її в гармонійній єдності з етнічним матеріалом та кольором (світлини чорно-білі, кольорові, в тому числі сепія), чогось подібного, принаймні, в українському фотомистецтві практично досі не було. Цей фотопроект вдало доповнює серія світлин, знятих у природному середовищі краю, які є основним матеріалом до народознавчого календаря: «ПОКУТТЯ У ТРАДИЦІЯХ, ОБРЯДАХ, ЗВИЧАЯХ».

      В останні десятиліття художня  фотографія досить упевнено завойовує місце у мистецькому просторі, віддзеркалює не тільки широкий спектр подій, але все частіше фіксує людину у взаємозв'язку зі світом чи наодинці із собою.

      Всі зацікавлені можуть переглянути  виставку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4-А. Виставка діятиме до 21 грудня 2009 р.
30 Листопада 2009, 9:10

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Чи справить галицький Майстер культурний шок на Європу?
28 Серпня 2012, 9:45
Відкрили меморіальну квартиру художника Володимира Чернявського (ФОТО)
25 Червня 2012, 13:24
День в музеї
03 Жовтня 2011, 14:31
Коломийці представлять народне і сучасне мистецтво в Парижі
26 Травня 2010, 15:40