Руслана Коцабу побили за "Меморіал"?

У суботу, 28 листопада 2009 року, в м.Івано-Франківську, у приміщенні Конгресу українських націоналістів, що по вул.Б.Лепкого, 46, відбулася незвична подія за незвичним сценарієм, що радше нагадує бандитські розборки початку дев`яностих.
Керівництвом КУНу (Б. Боровіч, Р. Салига, Є. Щупак та С. Раковецький) було організовано псевдоконференцію Івано-Франківської громадської історико-просвітницької організації "Меморіал" ім.Василя Стуса, де замість справжніх делегатів-меморіалівців були присутні партійці КУНу. Із сумом можемо константувати, що відбулося рейдерське захоплення громадської організації. Слід зважити на те, що КУН Івано-Франківщини - політсила, яка не підтримала на президентських виборах-2010 Віктора Ющенка, не підписавши відповідний Меморандум ні на обласному, ні на міському рівнях.
Мабуть тому ці псевдопатрійоти-лузери вирішили привернути увагу громадськості Прикарпаття до себе саме таким негативним інформаційним приводом, коли за відсутності журналістів (в зал не були допущені журналісти!), під охороною дванадцяти бритоголових лобуряк із бейджиками "добровільна Дружина" було зганьблено саму суть громадської роботи і громадської організації.
Доповнює цю сумну картину сучасного політичного рейдерства прикрий факт фізичного недопущення до участі в конференції першого заступника обласного "Меморіалу" (з 2005р.), і побиття бритоголовими охоронцями псевдоконференції п.Руслана Коцаби - колишнього активіста Української Гельсинської Спілки, активного учасника студентських акцій опору комуністичному режимові початку дев`яностих років, який двічі приймав участь у Соловецькій експедиції та щороку - у панахидах на Биківнянських могилах, директора Музею визвольних змагань Прикарпатського краю (нещодавно спільно із Романом Круциком відкривав філію музею "Дем`янів Лаз" та організовував науково-практичну конференцію "Геноцид Галичини, 1939-1941 рр.). 
Проте п.Руслану Коцабі вдалося поширити серед псевдо-делегатів своє письмове відкрите звернення, де викладено суть конфлікту, фінансово-господарські зловживання та грубі статутні порушення колишнього керівника "Меморіалу" п.Степана Каспрука, члена обласного і міського Проводу Конгресу українських націоналістів.
Зараз директор музею Руслан Коцаба знаходиться у лікарні із струсом мозку, але відповідні заяви (про незаконність обласної конференції та бандитське побиття) до УМВС та обласної юстиції він встиг подати.
30 Листопада 2009, 9:37

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 30 Листопада 2009, 10:21
Коцаба це шкутяківський відморозок. Всі ці страсті через бажання шкучат прихватизувати приміщення музею. А ці всі соплі це звичайне політичне замовлення.
Відповісти

Автор: Гість, 30 Листопада 2009, 11:40
Я не зрозумів - на дверях стояли люди Шкутяка? Бо якщо стояв тризуб від КУНу, то як шкутяківці органзували псевдопобиття Коцаби ВСЕРЕДИНІ приміщення?! Шановний йди помелись - може в голові розвидніється
Відповісти

Автор: Гість, 30 Листопада 2009, 14:47
націоналісти в своєму репертуарі,- бий своїх щоб чужі боялися! А чужі будуть розказувати, що всі праві сили - фашисти
Відповісти

Автор: Гість, 02 Грудня 2009, 1:22
Невже "старі маразматики", як він (Кацаба) їх називав побили мудака, що дозволяв собі абсолютно вільну поведінку і загаджував все, чого торкався. Ну нема в хлопа тормозів! КАТЮЗІ ПО ЗАСЛУЗІ! Може тепер зрозуміє, що за все в житті треба відповідати.
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 02 Грудня 2009, 7:03
Андрійчику, не переповідай старі "пльотки"... Не виховували мене мої батьки так, аби я старших обзивав "старими маразматиками", навіть якщо вони ними і є насправді. Я про інше - нереально зараз цим шмаркачам з "Тризубу", який провокативно дискредитує націоналістичний рух, викрутитися від криміналу. І нехай потім жаліються професійному провокатору-стукачу Олексію Щербі, чому він їм дав таку дебільну вказівку мене побити, а сам на суді "отдєлалсі" як інвалід, тільки умовним покаранням. Я цього мудозвона знаю купу років і впевнений, що він всіх своїх провокаторів слідчим "здасть"! Все буде файно! А при нагоді запитайся, Андрійчику, у цього клоуна, хто такий Вася Волга, Вася Базів, брати Філіпчуки і який він мав стосунок до цих провокаторів та їхніх грошей наприкінці 90-тих?
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 23:00
Нажаль або на краще, ця людина не за добро і не за зло, просто просувається вперед , для чого? Для кого? Не знаю, мабуть заради себе, мабуть за для того, щоб самоутвердитись в собі самому і має на це право, а тим де і ким був задіяний, немає значення!!!!!!!!!!!!!! Просто людина діє і це головне, а всі хто обсирають ті ліниві і не діють. Ви гавно або краще сказати никакашки,попробуйте діяти, немає значення за добро чи за зло і тоді поговорим курва Вашу мать!!!!!!!!! Я НІ ЗА КОГО Я ПРОТИ ВСІХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Автор: Андрій, 10 Січня 2010, 10:34
Дивуюся яким бидлом і досі залишаються франківські політичні дєятєлі. Курва, уявляють себе місцевими князьками і займаються різною фігнею, аж доки вищий князь не дасть по голові. ІМХО "Люди не звертайте увагу на різні провокації, у Франі уже давно все схвачєно"
Відповісти

Автор: Федір, 10 Січня 2010, 12:55
Вітаю, ти лідируєш! Але яка тут бека понаписувана... ой,ой,ой. Твоє щастя, що відколи я на i.ua, я не дивлюсь навіть телик. То ж мені всі ці політичні потуги абсолютно паралельні
Відповісти

Автор: Андрій, 10 Січня 2010, 23:39
Дивне якесь лідерство. Не ВІРЮ! Взагалі на персоні вже давно все прогнило. Переможця 2008 оголисили в 2010. Та й посилання на дану статтю виглядає, як мінімум, непрофесійним. Великі амбіції, але малі діяння.
Відповісти

Автор: Тарас Кобець, 11 Січня 2010, 9:45
Обгрунтуйте, будь ласка, термін "прогнило". Переможця-2008 ще не оголосили, хоча ним за обома версіями є Тарас Прохасько. Затримка полягає у перерахунку інтернет-голосування. Багато скарг на "накрутки". Тепер щодо посилання - редакція проекту "Персона Прикарпаття" сама обирає на яку статтю буде вести гіпер-посилання. Оскільки основним інформаційним партнером цього року є NEWS.IF.UA, то обиралися матеріали з цього ресурсу. Насамкінець - назвіть професійніший аналогічний проект на Івано-Франківщині.
Відповісти

Автор: Андрій, 11 Січня 2010, 14:29
Тарасе, насамперед, дякую Вам за відповідь! Чому прогнило - час від часу відвідую сайт голосування і бачу як різко змінюються результати. На початку 2009 кілька днів поспіль аналізував дані і прийшов до висновку, що їх хтось суттєво корегує. Відверто - це виглядає як замовлення, не дивлячись на Ваше постійне нагадування, що жоден з учасників опитування не є Вашим спонсором. Стосовно вибору статей, мені зрозуміла Ваша позиція, однак, нажаль, дані статті часто є дуже не інформативними і не дають повного уявлення про кандидата. Чому б не надати кожному з учасників самому підготувати свою презинтацію розміром скажімо у 2000 символів?
Відповісти

Автор: Тарас Кобець, 11 Січня 2010, 15:48
Різка зміна результатів - це наслідок кандидатів чи їх конкурентів, що хочуть їх дискредитувати "накрутити" голоси у бажанні перемогти. Відверто не розумію, що може дати будь-кому зайвий диплом на стінці від інтернет-опитування, але нажаль ця практика є майже щороку. І щороку ми з цим боремося. Власне підведення минулорічних підсумків було відтягнуте через повторні декількаразові перерахунки інет-голосування.Через такі намагання "фальсифікувати" ми різко втрачаємо авторитет і тому здаємося "прогнившими", але насправді голосування чесні. Щодо статтів. В ідеалі усе мало б бути як найперший рік - без гіперлінків, щоб не читали за кого голосувати, а голосували за того, кого знають. Щодо презентацій - то це було б змагання презентацій а не вчинків людей за минулий рік. Голосувтаи треба за людину, що вона робила минулого року, а не за презентацію чи статтю на ньюс.іф.юа
Відповісти

Автор: Viktor, 12 Січня 2010, 2:49
Тарасе! Щодо презентацій чи біографії номінанта, то я з Вами не згодний. Хай би це і був конкурс презентацій, от і подивимось... та й отримаємо відповіді на запитання: хто вміє писати? який стиль звернень використовує? про що готовий говорити з виборцями? Щодо "накруток", то я спостерігаю і голосую від самого початку проекту проте Ви жодного разу публічно не заявили про "нечесних кандидатів", чому? чи не тому в цьому переліку відсутній один з переможців минулих номінацій пан Микола Палійчук??? Якщо ж говорити про інші подібні проекти, то я б радив Вам визначати персон року по номінаціям чи напрямкам діяльності, а не обирати з купи маловідомих і темних кандидатур... це уло б чесніше і дозволило б нам (виборцям) визначитись з успішними людьми в конкретизованому еапрямі, а не взагалі та в копиці.... Якщо ж і надалі спостерігатиметься таке плюндрування, то мій інтерес до Вашого проекту опуститься з нуля до мінусової позиції..., а окрім мене ще пара добрих десятків читачів регіональних інтернет видань...... сумно за наш край та й годі!!!
Відповісти

Автор: Тарас Кобець, 12 Січня 2010, 10:45
Щодо конкурсу презентацій чи звернень - ніхто Вам чи комусь іншому не заважає це робити. Наше опитування, і я щорічно на цьому наголошую і прошу, намагається оцінити діяльність усіх номінантів, кого ми визначаємо у перелік ЗА ОСТАННІЙ РІК. Не за всю кар'єру, а за 2009 рік (цього разу). Я розумію, що всі голосують "за всі життєві досягнення", але мета - оцінити останній рік, а не промови чи звернення чи всю карєру. Щодо незаявлення про "нечесних":Змоделюйте ситуацію, що Ви потрапляєте до нашого списку, а Ваш сусід, щоб скомпроментувати Вас наймає команду "хакерів", які Вам (а не йому) починають "накручувати" і якщо я публічно виступлю, що Ви брехун, то це ж буде нечесно. А хто саме накручує (чи кандидат чи його опозиція) взнати неможливо.Про Палійчука - відсутні УСІ переможці минулох років, а він був переможцем.Щодо напрямів-таке щороку роблять місцеві газети і до речі для редакції проекту усі номінанти поділені на номінації: "Влада" "Освіта" "Культура" "Спорт" "Політика". Але голосування йде в цілому і нагороджується тільки загальний, але в номінаціях теж видно переможців.Маловідомі і темні кандидатури-це для Вас, а для інших можливо саме спортсмен зробив більше ніж лідер опозиційної ГО.Змісту звинувачення у "плюндруванні" не зрозумів.Про "сумно за наш край"-сумно що ви і добрі пара десятків не зберетеся і не зробите щось схоже, а краще."Персона" - це моя особиста ініціатива побачити рейтинги у журналістів і в голосуванні на сайті.Сумно,що це не роблять соціологи чи друковані видання з багатотисячними накладами і великим фінансуванням. Це справді сумно.Ну закрию я "Персону"...легше стане?
Відповісти