Четвертий тур шкільного турніру з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена" розпочався з найпринциповіших матчів. У першому двобої зійшлися лідери групи А - спеціалізована школа №11 та загальноосвітня школа №22.  Команди дуже обережно розпочали гру від оборони, турбуючи ворота одне одного лише з дальніх дистанцій. Так, перший тайм пройшов у рівно напруженій боротьбі. Початок другої половини зустрічі залишався незмінним. І, нарешті, на 9-й хвилині в простій ситуації помилилися захисники СШ №11 - вихованець ЗШ №22 Роман Данилюк відкрив рахунок. Останні спроби11ї школи змінити результат поєдинку не дали жодних позитивних результатів. З мінімальною перевагою перемогу вибороли учні ЗШ №22 - 1:0.

Якщо для спеціалізованої школи №5 наступна гра стала єдиним шансом на вихід з групи, то для фаворита ЗШ №10 - можливість здобути ще одну переконливу перемогу. На четвертій хвилині при досить рівній грі лідери групи відкрили рахунок - 1:0. Перший раз не реалізувавши хороший момент, із другої спроби вихованці СШ №5 змінили цифри на табло - 1:1. А після потужного удару Шарана Андрія команда вийшла вперед та одразу в наступній атаці гравець 5-ї школи робить дубль. Рахунок першого тайму - 3:1 на користь спеціалізованої школи. Хорошу нагоду скоротити відставання мав Чиж Владислав, але, як у футболі буває, не забиваєш ти - забивають тобі. І Зорій Станіслав, спортсмен СШ №5, збільшує розрив - 4:1. І все ж таки лідер ЗШ №10 Чиж Владислав цього разу скористався нагодою та скоротив рахунок - 4:2. Але вже за мить з дальньої дистанції Шаран Андрій робить хет-трик і рахунок зустрічі стає 5:2. До кінця результат так і залишився незмінним - перемогу виборола СШ №5. Саме п'ятий тур стане для цієї групи вирішальним.

У наступній парі учасників явним лідером зустрічі виступала ЗШІ №1. На другій хвилині Негела Олег дублем відзначився у воротах ЗШ №7. Добровольський Олег додав ще один м'яч у командну скарбничку, а на 8-й хвилині Негела Олег зробив хет-трик - 4:0. Але це не зупинило хлопця. Продовж матчу він ще чотири рази розписався у воротах суперника. Таким чином, на рахунку Олега 7 влучних попадань. Двічі відзначився Андріяшко Мар'ян. У підсумку рахунок зустрічі 10:0 на користь школи-інтернату №1. А ЗШ №7 втратила всі шанси вийти з групи.

Гра між ЗШ №25 та СШ №1 була абсолютно рівною, адже обидві команди мали по одній поразці та по одній перемозі. В активну боротьбу одразу включилася 25-та школа - Стасюк Максим першим відкрив рахунок зустрічі. Але на 8-й хвилині лідер 1-ї школи Гарєєв Марат зрівняв рахунок - 1:1. Перший тайм підсумував Новосельський Олександр, влучивши у ворота СШ №1 - 2:1. Дальнім ударом Стецюк Владислав робить рахунок 3:1 на користь ЗШ №25. Далі курйозним автоголом перша школа віддалили всі шанси на перемогу, поклавши крапку в цій зустрічі - 4:1 на користь ЗШ №25.

А от фаворитом матчу між Українською гімназією №1 та ЗШ №19 вважалися останні. Зустріч двох суперників розпочалася на рівних. Лише на 10-й хвилині курйозний м'яч пропустила УГ №1. Рахунок 1:0 на користь 19-ї школи зберігся до кінця тайму. На перших секундах другого тайму Хромей Михайло збільшив розрив. Через хвилину Іванів Ярослав скоротив рахунок до 2:1. Але за мить Хромей Михайло забив свій другий м'яч у ворота суперника, за кілка хвилин відзначившись ще раз - 4:1. В наступній атаці Семйон Андрій доводить рахунок до розгромного - 5:1. Але спортсмени-гімназисти не здалися - Федьків Ярослав скоротив рахунок до 5:2, а Іванів Ярослав забив свій другий гол у ворота суперника. В дуже напруженій боротьбі ЗШ №19 зберегла рахунок 5:3. Варто відзначити УГ №1, яка після розгромної поразки в третьому турі дала справжній бій фавориту цієї групи. (УВАГА! Після цього матчу було знайдено хрестик. Власника просимо звернутися до організаторів змагань.)

Матч між школою-садком №7 та гімназією №2 розпочався з влучного удару Герасименка Олега, вихованця гімназії. На 7й хвилині він вдруге відзначився у воротах суперника, а в наступній атаці Соловій Олексій додав ще один гол у скарбнику команди - 3:0. На останніх секундах першого тайму Герасименко Олег забив свій третій гол - 4:0 на користь гімназії №2. Після перерви свій другий гол в цій зустрічі забив Соловій Олексій. І зразу в наступні атаці він же робить хет-трик. 6:0 - підсумок цього матчу.

Аутсайдери групи D - ЗШ №8 і Микитинецька загальноосвітня школа - також боролися за перемогу в матчі. На третій хвилині Золотарчук Роман відкрив рахунок, а подвоїв результат Смольянінов Руслан. Свій другий м'яч в цій зустрічі знову забив Золотарчук Роман - рахунок 3:0 на користь Микинецьких футзалістів. Горлов Олег робить рахунок 4:0, а Смольянінов доводить результат до розгромного - 5:0. І свій третій м'яч в цій зустрічі забив Смольянінов Руслан. 6:0 після 1-го тайму. Друга половина пройшла в рівній боротьбі. Але Микитинецька ЗШ встигла відзначитися у воротах суперника ще двічі - 8:0.

Наступний матч став вирішальним для ЗШ №2. Вихованці цієї шкли боролися проти ЗШ №21. На 4й хвилині першого тайму Шеленко Дмитро відкриває рахунок і виводить школу №2 вперед.1:0 - такі цифри протрималися на табло до кінця першого тайму. На 2-й хвилині другої половини зустрічі ЗШ №2 не реалізувала 6-метровий удар, але під завісу Людкевич Мар'ян збільшив перевагу до 2:0 на користь другої школи. Цим виграшем ЗШ №13 і ЗШ №2 забезпечили собі вихід з групи.

Перші 5 хвилин наступного матчу між ЗШ №6 і Угорницької ЗШ пройшли під диктовку перших - лідерів групи. Хоча м'яч чудом не залітав у ворота, на 7-й хвилині Хоминець Віталій нарешті відкрив рахунок - 1:0. Під відвертим натиском фаворитів Угорницька школа пропустила другий м'яч у свої ворота і тайм завершився з рахунком 2:0. Другий тайм розпочався в рівній боротьбі і команди змогли обмінятися голами - 3:1. На останніх хвилинах вихованець ЗШ №6 Микитюк Роман забив 4й гол. 4:1 - кінцевий рахунок зустрічі і шоста школа вийшла з групи.

ЗШ №26 та ЗШ №4 - дві команди, які також претендують на вихід з групи. Розпочалася гра з атак 4-ї школи. Тут можна відзначити воротаря ЗШ №26 Тишка Олександра, який парирував два виходи один на один. Але на 7-й хвилині потужним ударом Куш В'ячеслав, лідер своєї школи, таки відкрив рахунок в матчі. І через 2 хвилини Плюснін Олександр робить рахунок 2:0 на користь ЗШ №4. Під закінчення першого тайму 4-та школа забила ще два м'ячі, а ЗШ №26 відзначилася голом престижу - 4:1. Другий тайм розпочався з атак ЗШ №4 і Деркевич Дмитро зробив рахунок 5:1 на користь своєї школи. Цією перемогою ЗШ №3 виборола вихід з групи.
19 Березня 2012, 13:33