Військові створили унікальну комп’ютерну базу з порятунку цивільних на Прикарпатті

В Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті створено унікальну комп’ютерну базу, до якої увійшли всі цивільні заклади та установи, котрі під час природних чи техногенних катастроф потребують першочергового порятунку.

  - Як показав  досвід кількох останніх років, при виникнення будь-яких глобальних надзвичайних ситуацій на Прикарпатті першими на допомогу цивільному населенню приходять військові, - зазначив заступник Івано-Франківського обласного комісара з виховної роботи майор Любомир Демчук, - І тоді просто немає часу з’ясовувати, кого рятувати в першу чергу, скільки людей та техніки потрібно, де шукати керівників установ… Тому ми вирішили бути готовими до чогось надзвичайного заздалегідь. Щоб не дай Бог якихось негараздів, то ми могли б оперативно прийти на допомогу і надати її всім, хто потребує.

   За словами  офіцера, цю унікальну базу почали створювати ще влітку цього року. До неї включено назви установ, кількість людей, які там перебувають (якщо це, скажімо, школа чи лікарня), телефони керівників та їх заступників, а також топографічну прив’язку до військових карт. Наступним кроком буде розподіл серед існуючих у західному регіоні частин та підрозділів Міністерства оборони України виконання конкретних завдань з порятунку. Іншими словами, за кожною частиною закріплять територію, на якій військовослужбовці мають діяти під час тих чи інших катастроф.

09 Грудня 2009, 8:15

Підполковник Тарас Грень
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: