Юрій Костенко: «Доти, доки Україна не навчиться себе захищати, будемо мати економічні втрати»

Україна потребує  радикальної зміни державної політики на користь її економічним інтересам.  Про це заявив сьогодні лідер  Української народної партії Юрій Костенко. Такі зміни  можуть відбутися завдяки програмі,  розробленій  УНП ще на початках незалежності України.  Сутність ідеї Економічного  націоналізму  полягає в пропаганді українського товару, виробника і захисту національних інтересів - «Роби  українське! Купуй українське! Захищай українське – бо це своє!». «Перш за все слід навчитися  виробляти українську продукцію. Погано, що в Україну завозиться майже 80 % товарів з-за кордону. Потрібно створити мотивацію для праці в Україні: достойну заробітну платню, налагодити виробництво, втілювати новітні технології. 

По-друге слід створити середовище для купівлі української продукції. Ми маємо природні і людські ресурси. В Україні можна суттєво покращити ситуацію за рахунок покращення бюджету.  Адже  ми запозичили 171 млрд. грн. Таким чином «НАК-Нафтогаз» розраховується за  газ з Росією.

По-третє - це захист українських інтересів. Це стосується і українсько-російських стосунків. Адже за рахунок нашої дружби економічно виграє лише Росія. В 1993 році був перерозподіл майна  Радянського Союзу. Україна мала отримати 16,5%  майна СРСР, а це - сотні мільярдів доларів. За базування в Україні російського Чорноморського флоту Росія також має платити. Таким чином ми втрачаємо 5-10 млрд. грн. в рік.  На газових стосунках ми теж програємо.  Адже купуємо в Росії газ по середньоєвропейських цінах, а транспортуємо  по ціні в 2.5-3 рази меншій ніж в Європі. Доти, доки Україна не навчиться себе захищати, будемо мати економічні втрати. Тому одним з основним пунктів програм є «Захищай українське – бо це своє!»,- вважає Юрій Костенко

 

09 Грудня 2009, 12:35

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Економічний націоналізм як порятунок від кризи
24 Січня 2012, 15:19