Енергозберігаючі технології в сучасному житті

З 10-11 грудня 2009 року  в приміщенні народного дому „Просвіта”. Відбуватиметься виставка „Енергозберігаючі технології в сучасному житті”.  У виставці братимуть участь всього 17 підприємств, 16 підприємств нашої області і одне підприємство з м. Львова. Серед учасників такі підприємства: ДП МОУ „63-КЗЗ”, ВАТ „Пресмаш”, ТзОВ „Вудекспорт”, ТзОВ „Сантехцентр”, ПВП „Насосенергопром”, ПП. „Віолі”, ПП. „Соболь ІФ”, ТзОВ „Сучасні спец технології”, ЗАТ „Солід”, ВАТ „Індуктор”, ТзОВ „Технопласт”, ТзОВ „Укрінсталпроект”, ІВАТ Івано-Франківський завод „Промприлад”, ПП „FRANKEKO”.
В широкому аспекті на виставці представлені котли твердопаливні, електричні, конденсаційні, водогрійні, пальники газові блочні, міні котельні, водопідігрійники, комплекти димових труб, вузли теплові, насосні.
ТзОВ „Украінсталпроект” запропоновано скло пакети та металопластикові конструкції: вікон, підвіконників, дверей, блочних рам.
Одним із успішних підприємств області є ТзОВ „Вудекспорт”, яке працює з зарубіжними партнерами Італії, Франції, Іспанії, Голландії, Угорщини та Туреччини. На виставці підприємство презентує прес-брекетувальний, пелети, брикети, дрова букові. Для виготовлення паливних брикетів ВАТ „Пресмаш” на виставці представить машину В-80.
Основним видом діяльності ПВП „Насосенергопром” – є роздрібна та оптова торгівля агрегатами, запірною арматурою, компресорами, електричними двигунами, станціями для очищення води, обладнанням для хімічної, енергетичної, нафто- та газової промисловості, харчової та будівельної галузі, сільського та комунального господарств, що і запропоновано на виставці.
ВАТ „Індуктор” на виставці буде представлено локальні плівкові електричні обігрівачі вставні для підвісних стель в торгових, адміністративно-побутових приміщеннях, житлових, навчальних та медичних закладах, дитячих садках, кафе, барах, ресторанах, а також підвісні обігрівачі змонтовані на суцільній шині для ферм, птахоферм та сушильних камер.
Приватною фірмою „Віолі” на виставці представлені торгові марки:
- „Теплолюкс” (системи електричного підігріву підлог, тротуарів, заїздів в гаражі, пішохідних доріжок); (системи анти обледеніння дахів, водостоків, сходів); (електричні алюмінієві радіатори, конвектори);
- „Galmet” (навісні та напільні електронагрівачі, накопичувачі теплої енергії, електричні котли, котли для спалювання деревини, вугілля, гранул).
ПП Урда В.Р. на виставці представлено зразки обладнання твердопаливних універсальних котлів, електродних систем „Булат”, інфрачервоних обігрівачів, сонячних колекторів – Спліт система, а також інформація про вітрові електростанції, теплові насоси та твердопаливні котли довготривалого горіння.

11 Грудня 2009, 11:26

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
12 - 14 квітня в Івано-Франківську відбудеться міжрегіональна виставка «Оселя 2011. Новітні технології в будівництві та енергозбереження»
11 Квітня 2011, 14:10
Осінь. Час затишної і теплої «Оселі-2010»
05 Жовтня 2010, 15:14
28-30 вересня - міжрегіональна виставка-ярмарок «ОСЕЛЯ-2010»
08 Вересня 2010, 10:52