Львівські залізничники на святкування Дня Святого Миколая запросили понад дев’ять тисяч дітей

Протягом 15-20 грудня у Будинку  науки і техніки  Львівської залізниці  відбуватимуться  святкові театралізовані дійства для дітей  з нагоди Дня Святого  Миколая. На вистави  залізничники запросили  понад 9,5 тисяч малюків  з усіх областей Західної України.  

     У Львові на дітлахів чекають «Пригоди у казковому місті» (вистава тривалістю 1 год. 15 хв.). Подбала залізниця і про організований доїзд для малечі з інших областей, смачний обід та, звичайно, подарунки від Святого Миколая. Щодня відбуватиметься по 3-4 вистави для дітей віком до 14 років.

     Організовувати  для дітей зустріч зі справедливим святим, який приносить подарунки  чемним дітям та різки неслухняним, стало для залізничників доброю традицією. У 2008 році, аби подивитися казкову виставу, до Львова приїхало близько 8,5 тисяч дітей (у 2007 — 7 тисяч дітей). Батьки із задоволенням відпускають своїх малюків на зустріч зі Святим Миколаєм, бо діти повертаються додому щасливі, переповнені позитивними враженнями та з повними пакунками подарунків.
16 Грудня 2009, 11:14

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: