Акція протидії нелегальній міграції (фото)

Вчора у Івано-Франківську активісти "Свободи" провели вуличну акцію протидії нелегальної міграції на Україні. Суть перформенсу заключался у створенні кола з патріотів, що взялися за руки і перешкоджали нелегалам потрапити всередину замкнутого простору.

 

 

 

 

 

 

 

Проте вкінці "нелегали" прорвали кордон України і пошкодили стенд "Свободи"

 

 

 

16 Грудня 2009, 13:30

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 14:47
Проблема криється не стільки в потраплянні нелегалів до нас, наших людей нелегалів також багато в світі. Не від добра вони йдуть в світ. Проблема в тому, що люди, котрі потрапляють до нас не хотять приймати наші культурні, моральні цінності. Вони не хотять асимілюватись в наше суспільство, вони роблять свої новоутворення і диктують свої правила . Тому ми їх і не хочемо приймати.
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 15:14
мігранти, які потрапляють до нашої країни (переважно з росії) їдуть не в україну а далі в європу. майже ніхто з них не планує тут затримуватися а ті хто лишаються живуть в неменших злиднях аніж грмадяни україни. єс будує навколо себе стіну а за стіною тепер відстійник - україна, і україна плазуючи перед єс підписує принизливі закони про реадмісію дозволяючи повертати заарештованих в єс нелегальних мігрантів. з іншого боку з україни відправити їх до росії неможливо та негуманно відсилати їх до дому наприклад в місця де ведуться бойові дії. та й не новина що деяки громадяни укр що є ланкою в світовому хьюмантрафіку непогано заробляють на перевезенні мігрантів скажімо до мадяр чи словаків. отже декому в західних землях україни непогано було б поперше придивитися до дій мафії та , можливо прикордонників? та й взагалі до чого галас? подивимось в очі правді. нашого народу меншає, ми вимираємо, за кого б не голосували непогано б нам нової крові. все буде добре!
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 15:07
Бред какой! Мне 40 и ни разу не ощущал помехи от нелегалов ни в работе ни в жизни. А как нелегалы могут чем-то мешать этим подросткам на фото? :) Они их их ПТУ вытесняют? Мигрантов убрать нельзя, этот процесс в мире никогда не останавливался. Можно только ввести ее в русло закона и ткаим образом управлять ею. А то что делают эти подростки и ВО Свобода называется фашизм, аналогом которого в быту есть простой эгоизм
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 16:33
а до таких москалів, як ти, щонайменше фашиськими методами і потрібно діяти, розплодилось вас забагато, страх загубили вже зовсім ((
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 15:19
свобода sucks. коли Украіна була господарем землі ??? ніколи! і тепер земля давно не належить українцям. ми вміємо господарювати? це смішно
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 15:56
Купка обмежено-розвинутих хлопчаків, які думають, що роблять щось важливе. Як на мене краще індус, чим наше бидло.
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 16:15
та й з рештою,за цим всім криється політика...
Відповісти

Автор: apple, 16 Грудня 2009, 18:06
Не розумію цих шовіністських та расистських поглядів. Що вони такого зробили? Проте, якщо навіть і "свободівці" хочуть показати якусь проблему, то нехай не роблять це так грубо, як було у флешмобі. існують кращі і менш грубі способи ознайомити громадян з наявною проблемою
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 22:35
"Не розумію цих шовіністських та расистських поглядів" ------ боюся що і незрозумієш, а якщо і так - то буде запізно, "Що вони такого зробили?" - народились (дальше нормальним українцям зрозуміло), "то нехай не роблять це так грубо" - занадто м'яко натякають, а потрібно дійсно грубо ДІЯТИ, поки непізно !!
Відповісти

Автор: apple, 16 Грудня 2009, 23:21
я толерантно ставлюсь до інших національностей та рас. і те, що українці уявляють себе "пупом землі" мене аж ніяк не тішить.
Відповісти

Автор: Гість, 17 Грудня 2009, 12:17
кажеш толерантно ставишся, та навряд чи до тебе так поставляться, в тому числі на своїй же землі (практика ссср-у доказ тому), якщо ми небудем показувати всім що ми тут газди, то нас дуже-дуже скоро з'їдять, адже як є добра мудрість, якій вже тисячі років - хочеш миру, готуйся до війни
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 18:39
Молодці! правилина акція. Може це хоч трохи зупинить недалекоглядних наших горе-керівників,які,щоб підлизатися до Заходу, приймають законодавчо отаке безглуздя. Всі країни відсахуються від нелегалів ,а наш Ющ вухами хлопає: хай пливуть до нас злочинність, тероризм, спід, насильство, фанатична релігія.
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 23:51
Спочатку вони прийшли за комуністами, І я промовчав, адже я не комуніст. Потім вони прийшли за євреями, І я промовчав, адже я не не єврей. Потім вони прийшли за членами профспілок, І я промовчав, адже я не член профспілки. Потім вони прийшли за католиками, І я промовчав, адже я не католик. Потім вони прийшли по мене, І вже не лишилося нікого, хто міг би заступитися за мене. Не можна допустити щоб ці юні неонацисти втілювалали в життя свої лозунги!
Відповісти

Автор: Гість, 16 Грудня 2009, 23:53
шановні редактори та зробіть так щоб можна було писати з нового рядка, а то й віршик не можна нормально вставити
Відповісти

Автор: Гість, 17 Грудня 2009, 11:00
"Що вони такого зробили?" - народились .... "потрібно дійсно грубо ДІЯТИ, поки непізно", "Молодці! правилина акція" hey hey - good nazi is DEAD nazi !
Відповісти

Автор: Гість, 17 Грудня 2009, 12:35
позбиралися тут одні націоналісти,мать ващу,та ви хоть розумієте що якби прийшла війна,то ви би кип'ятком пісяли і повтікали,піджавши хвости,хто куди....
Відповісти

Автор: Гість, 17 Грудня 2009, 12:51
Та вже неодну пережили.....
Відповісти

Автор: Гість, 17 Грудня 2009, 16:08
кипятком пісяли б бі кому на Україну наплювати, їх тут давно б не було. Побільше таких націоналістів серед нашої молоді, тоді була б країна а не шмата, як з теперішньою правлячою верхівкою.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива