Івано-Франківські студенти дебатували на тему президентських виборів

Протягом вересня 2009 - січня 2010 року «Громадський Форум Івано-Франківська» за підтримки  фонду розвитку українських ЗМІ посольства США в Україні та ВМГО "Дебатна Академія" втілює в життя проект «МОЛОДЬ МАЄ ВИБІР». Фінальна зустріч студентських команд, яка відбулася вчора(16.12.2009), стала заключним етапом проекту. Теми які дебатувалися – це питання переважно пов’язані з президентськими виборами, повноваженнями президента та актуальні проблеми, які існують в українському суспільстві.  

В сучасному світі молодь є найбільш активним елементом громадянського суспільства, провідником нових ідей. Безпосередньо здійснюючи усвідомлений вибір, беручи участь в тих чи інших формах громадського життя, молоде покоління може суттєво впливати на політичне життя українського суспільства. Саме тому, головним завданням проекту «МОЛОДЬ МАЄ ВИБІР» є активізація молоді до використання свого права на голос та права на вибір влади. Сьогоднішня молодь - достатньо розумна та талановита для того, аби змінити цю країну на краще. Наше завдання - дати можливість молодим людям реалізувати свій потенціал та сприяти у їх прагненні до змін.

«Громадський  Форум Івано-Франківська» обрав  таку форму дискусії як дебати невипадково, Вони є надзвичайно демократичним видом обміну думками, оскільки передбачають чесність, рівність можливостей, повагу до опонента, толерантність і, одночасно, критичне мислення. Участь у дебатах дає студентам змогу відчути переваги такого способу обговорення дискусійних питань.  Обов'язок кожної з команд кваліфіковано та в межах певних часових рамок представити свою позицію, власні аргументи «за» чи «проти». Гру оцінювали висококваліфіковані судді, які визначили переможця в раунді, а потім і в турнірі. Дебатний турнір завершився з таким результатом:

    1  місце -  команда «Молодь за Зміни»: (Дубас Ярослав, Риб’янська Ірина).

    2 місце – команда Молодіжний  союз «Наша Україна»: (Пролорензо  Андрій, Палійчук              Олександр, Лихогляд Таїса).

    3 місце – команда «Мафія»: (Касьянчук Олег, Василишин Костянтин, Стефанів Володимир).

    4 місце – команда «Опозиційна  Молодь»: (Гнатів Богдан, Андріїв  Роман).

Найкращим спікером визнано гравця  команди “Молодь за зміни” -  Риб’янську Ірину.

Проект  здійснюється за підтримки  фонду розвитку українських  ЗМІ посольства США  в Україні.

17 Грудня 2009, 14:12

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 18 Грудня 2009, 1:32
"Молодь за Зміни" ВПЕРЕД!!!
Відповісти

Автор: Гість, 19 Грудня 2009, 13:14
"Молодь за зміни" - це PR-проект під Володимира Олійника, який своїми амбіціями якщо набере хоча б 1800 голосів на місцевих виборах, то він буде мати ще один вихід на депутатство. Якщо не наша Україна, то купка закомплексованої молоді...
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: