Карпатський екотуристичний форум підвів підсумки

17-18 грудня 2009 р. в  м. Яремче Івано-Франківської області пройшов Карпатський міжнародний екотуристичний форум. Цим заходом завершується реалізація Проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії», який впроваджується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини від липня 2007 року та фінансується Європейським Співтовариством в рамках Програми сусідства «Румунія-Україна».

     Метою форуму є розвиток міжрегіонального партнерства  у сфері екотуризму на всеукраїнському та міжнародному рівнях, а також започаткування традиції обміну ідеями та пропозиціями між організаціями та фахівцями у даній сфері. Форум задумано як засіб передачі досвіду у сфері екотуризму, налагодження співпраці між представниками туристичних  організацій  з України та країн Європейського Союзу, обговорення питань просування екотуристичних продуктів, а також як середовище для генерування ідей щодо нових проектів  у сфері розвитку екотуризму.

     У форумі беруть участь представники центральних, регіональних та місцевих органів влади, фахівці в галузі туризму, охорони довкілля, представники туристичної індустрії, наукових установ  та громадських організацій.

     Як  відзначив радник з питань туризму Джим Фленері, досвід та зацікавленість експертів з обговорюваних питань забезпечили високий фаховий рівень дискусій, що відбулися, та ідей, що озвучені на форумі. 

     В рамках форуму працювали тематичні  секції, присвячені питанням активного  туризму та збереження природоохоронних цінностей, сертифікації, стандартів та якості послуг  у сфері екотуризму, брендингу, а також автентичної культури та народного мистецтва як складових ектуристичного продукту. Напрацювання секцій були презентовані загалу учасників форуму.

    На міжнародному екотуристичному форумі були презентовані результати більш ніж дворічної роботи Проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю України та повітом Марамуреш Румунії». Зокрема, учасники форуму відвідали екотуристичний візит-центр у Яремче - унікальний туристичний об’єкт, який у привабливому для відвідувачів форматі репрезентує Українські Карпати та концепції охорони довкілля. 

      Наслідками діяльності Проекту стали 4 тури, які охоплюють туристичні атракції на Івано-Франківщині та в повіті  Марамуреш. Спільні тури стали об’єктом промоційних заходів в рамках проекту – видання та розповсюдження кишенькового путівника, участі у національних та міжнародних виставках в Києві, Бухаресті, Лондоні та Берліні. Крім цього, було організовано та успішно проведено спільний ознайомчий прес-тур для оглядачів провідних українських та зарубіжних туристичних видань. Завдяки Проекту створено туристичний веб-портал області www.travelcarpathians.com та встановлено інформаційні кіоски у Івано-Франківську, Коломиї, Верховині та Бая-Маре (Румунія). З метою створення сприятливих можливостей для подальшої співпраці між українськими та румунськими партнерами відкрито Українсько-румунський  туристичний ресурсний центр у Івано-Франківську.

     В рамках проекту експертами напрацьовано попереднє обґрунтування відкриття пункту пропуску Шибене-Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні. А у липні 2008 року представники прикордонних громад Івано-Франківщини та Марамуреш задекларували 
21 Грудня 2009, 15:00

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Русолан Дармобід, 10 Жовтня 2014, 13:42
Хочете мати куточок природи прямо біля свого дому ? Це дуже просто, 1. Забирайте сміття після відпочинку 2. Залишайте машину на асфальті, не витоптуйте шинами траву Пройдіться пішки 50метрів до води, це вам тільки на користь. 3. Якщо хтось не виконує попередніх двох правил, зробіть зауваження. Шануйте природу, інакше ви будете бачити її тільки на фото. http://vk.com/if_city_nature
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі: