Яку ялинку обрати: живу, чи штучну?

Лісова красуня -  частий гість новорічних та різдвяних свят майже в кожній домівці. Проте, справжню ялинку вирощують близько 7 років, потім вона прикрасить чийсь дім на два-три тижні   і її викинуть.   Багато людей надають перевагу штучних ялинкам. І хоч їх вартість значно дорожча   за справжні зелені деревця, штучні красуні – практичніше.  Ялинка висотою 130 см вартує від 90 до 280 грн., півтораметрове вічнозелене дерево  вартує від 110 до 350 грн. А за двометрову ялинку доведеться викласти від 220 до 450 грн.

23 Грудня 2009, 17:35

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 20:49
я очікувала повноцінну статтю з коментарями продавців тих і тих ялинок, а виявилась звичайна заміточка, яку і не хочеться читати...
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 22:03
А нашо тобі ті спагетті від продавців, які будуть кожен своє болото хвалити? А так чітко і коротко - 3 речення з яких можна зорієнтуватися по цінах цього року. Оно перед тим дали ціни на звичайні ялинки. Всьо коротко і ясно, а коментарі тих продавців у галичинах можна читати чи які у вас там ше газети виходют..."гикавка", "репортер" ше вроді. ну вони сайти мають.
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 22:37
чому ж тоді не зробити порівняльну характеристику, а не розбивати на два пости? ефективніше ж би було. про жабу і болото - стосується і Вас також. хіба ньюс такий хіба ідеальний, що на нього вже не можна сипати критику?
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 22:42
Та у франику взагалі немає жодного нормального сайту! Не те шо хорошого, а навіть нормального!!! А ньюси просто найкращі у цьому болоті. Ото така моя думка. Просто імхо їх стиль мені найбільше підходит. Чьотко пишуть пацики. Коротко і коментити можна - це реально пруха! А про порівнялку - та то попсово...то усігда так роблют. А то може для кількості зробили новин, а може й правильно шо ціни живих окремо а ціни штучних окремо без традиційних порівняловок...бо то таке щороку. Я якщо хочу купити справжню, то мені до лємпочки кіко штучна вартує! Головне шо ціни є!
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 22:49
чомусь коли ми востаннє сперечались за сайти, ви вказали лише декілька. на Нашому Місті також реалізована функція коментування. а я, наприклад, хочу порівняти скільки коштує та і та і яку саме мені варто купувати. Знаючий, Ви маєте пряме відношення до інтернет- журналістики у Франківську чи навіть до цього сайту?
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 23:05
Ади, курва, бачу шо я тутка не один знаючий! ги ги. Треба нік міняти. Цейво про інтернет-журналістику - то кращого керівника новинного регіонального сайту ніж Тарас Кобець не знаю. Рахуй шо іфПортал, Правда і Ньюз - то його дітища. А це половина місцевих сайтів. Друга половина це нашемісто, вежа та малакава. Чи може назвеш когось крутішого ніж цей пацик?
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 23:11
я щось маю проти Кобеця? я почала за один матеріал. за те, що його розбили на дві новини, хоча було б доцільніше зробити одну.
Відповісти

Автор: Редактор, 23 Грудня 2009, 23:21
Ну почнемо з того, що моє прізвище трішки не так відміняється - літера "е" випадає А щодо того, як доцільніше, то це визначає редактор і "Знаючий" таки був правий - це був нестандартний хід, щоб не робити традиційну щорічну нудну "порівнялівку", то зробили у 2-х новинах. І скажу відверто - це спрацювало. І ця дискусія Ваша зайвий тому доказ. Тому, Ліда (якщо не помиляюся), у кожного свої погляди, але за критику і висловлення якісної обгрунтованої точки зору - щиро дякую.
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 23:25
Тарас, дякую і Вам. Приємно коментувати тоді, коли твою критику сприймають адекватно.
Відповісти

Автор: Редактор, 23 Грудня 2009, 23:37
:-)
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 22:58
А я з тобоув сперечавсі? Ну та...Нашемісто то файний сайт тіко він не такого формату як ньюз чи навіть іфпортал. Там троха інше. От тамка якраз можна порівнялівки почитати. Великі матеріали. Але після того як Шустикевича відтикаво на репортер переманили, то ше побачимо на кіко їх вистачить. А функція коментування усюди є - но тіко туткаво є з ким троха теревені розвести - значить читають троха ньюз хоч і гівняний троха сайт. А про то шо як хоч порівняти то відкриваєш одну новину і другу і порівнюєш. От якби вони ітко про якісь одні йолки написали а інших - зась, то то інша справа. А то хто тобі заважає порівнювати? Маєш з чого порівнювати чи ти хоч шоби ше й то за етбе зробили? Лінько ти! У франківську до журналістики маю стосунок - я ньюзмейкер. І цей сайт тоже троха пише про мене, так шо певно шо таки маю...ги ги ги
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 23:02
попрошу мене не ображати. я ж чемно і культурно пишу. не знаєте броду, не лізьте у воду. не Вам судити, що твориться на НМ. тема закрита дякую за увагу.
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 23:08
Йосі-тосі які ми туткаво обідчиві. Ну не годен я культурно писати, бо пальоно. А про те чи мені судити чи не мені...то якщо ти шось мош про то сказати, то поділисі інфою...шкода чи шо? Починали з ялиночок-голочок, а теперка ше й я стусанів отримаю на горіхи...ги ги
Відповісти

Автор: Гість, 23 Грудня 2009, 23:09
а ябко таке категоричне_))))))))ггг можу сказати тілько їдне сайти і справді і Сранківську неважні...тай взагалі ваше місто як той "неправильныи мед"...сельо
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 23:24
Ябко - то файна дівчинка з головою! Не чіпай її. Вона в нашемісто зараз троха рулить. і з неї будуть люди. Вона он як зі мноув сваритьсі - усьо чьоко ізлагає. Ше троха малеча підросте, досвіду у цьому болоті ЗМІїному наберетьсі і гляди не виросте ще одна "малакавиця" чи Лейбючка...а буде толкова інтернет-журналістка...перша у нашому місті.
Відповісти

Автор: Гість, 23 Грудня 2009, 23:46
йой,та я й ніц проти яблучка немаю,просто кажу що така категорична,відрузу хотіла темe скрутити)))))
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 23:28
дякую)
Відповісти

Автор: Знаючий, 23 Грудня 2009, 23:35
рости велика. тіко нікого не слухай як будуть тобі казати шо і як робити. Кобець якраз отак і виліз - маєш файний приклад. Тіко він вже, курва, лінивий бо вже кіко років в тому лайні варитьсі. Но єслі шо - то можеш у того хлопаки шось питатисі - він добряга і підкаже. Рахуй шо малукаву придумав і зробив Олексин, який у Кобця колись працював...То шо. Помирилисі?
Відповісти

Автор: apple, 23 Грудня 2009, 23:43
Помирились:)
Відповісти

Автор: Гість, 23 Грудня 2009, 23:53
трохи невтему, але тут дійсно нормальний сайт де можна вільно писати коменти, чого нескажеш про єнші с***райти де їх або немає, або так фільтрують що ніякої правди ніхто і ненапише, тай є такі любителі що із коментів роблять свіжу новину - аля ми круті журналюгі (це про тих хто фільтрує) (це не про цей сайт)))
Відповісти

Автор: Гість, 24 Грудня 2009, 0:34
Угу, поки що найкращий франківський новинний портал, лиш би не спортились.
Відповісти

Автор: Majesty, 24 Грудня 2009, 0:08
ябко, будь скромнішою
Відповісти

Автор: Знаючий, 24 Грудня 2009, 9:37
Ги ги ги...Ото кіпішу розвели! Половина "Нашогоміста" збіглася!
Відповісти