Вибори-2010: Юля Тимошенко оновила зовнішню рекламу (фото)

Продовжується агітаційний виборчий серіал від Юлії Тимошенко. Нагадаємо, що першій серії ми дізналися, що Вони балакають, а Вона працює. Друга частина теж небагато світла пролила, адже усі дізналися, що Вона - переможе. Нарешті у третій серії виборчої реклами усі дізналися, що Вона - це Україна. І ось оновлення серіалу: Україна переможе! Україна - це ти. Прослідкувавши логічний ряд послідовності можна визначити що Вона це ....ти!

 

 

05 Січня 2010, 13:30

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: владимир, 05 Січня 2010, 14:34
С каких это пор Юля Капительман, она же "ВОНА" стала Украиной. Я украинец и не просил эту грязную воровку и интриганку меня представлять. Я не Луценко и не Кравчук, не предатель и не подхалим, и в твоей нечистоплотной шайке не состою. Так что с Украиной себя, тварь, не идентифицируй, рылом не вышла! Говори так как есть - я майданная подстилка!
Відповісти

Автор: Українка, 05 Січня 2010, 14:50
А за чиї кошти вона оновила зовнішню рекламу?Один борд коштує від 300 до 500 дол.США в місяць.А тепер порахуйте скільки їх по всй Україні,якщо тільки у нас в Києві їх до х...а. Нехай краще проїде в метро або мартрутці,та послухає що про неї люди кажуть.А кажуть правду- такого жаху в країні навіть при Кучмі не було
Відповісти

Автор: Гисть, 05 Січня 2010, 15:28
Я люблю так: мухи отдельно, а котлеты отдельно! Не нужно все в кучу - так непонятно. "Украина это Я"? - Правильно, и я - Украина тоже, Украина - это МЫ! "Украина победит" - даже не сомневаюсь! Только когда - пока не известно. Хотя, тогда, когда мы поймем, что гуртом и вора легче бить. Мы слишком самостоятельные чтобы полагаться на правительство, но слишком самостоятельные, чтобы забрать с него ответственность за страну. А кто не отвечает - тот и не переживает! Спасибо Ю, Теперь все понятно.
Відповісти

Автор: Евгений, 05 Січня 2010, 15:39
А, ну теперь понятно, почему я не могу получить( обещанную ещё 4-го января ) пенсию.
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 21:21
йой,кілько тутка рускоязичних українців...
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 21:21
Йой, адні патрійотьі і кієвлянє: "такого жаху в країні навіть при Кучмі не було". Дайош Віктарфьодоровіча!
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 22:57
йой, патрійотичністю тутка навіть і не пахло...
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 23:37
Ще й як пахне! Хіба "Фсьо будіт Данбас!" не є справжній патріатізьм на сьогодні? А для єтава нада фсево ліш громка крікнуть на украінскай мовє "Юля жидівка порхата..." ілі чьтота падобнає.
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 23:20
Юля жидівка порхата...
Відповісти

Автор: Гість, 05 Січня 2010, 23:23
Яка вона українка.... косу начепила наче відьма.
Відповісти

Автор: Гість, 06 Січня 2010, 10:58
Гидко! За цим паскудством коментів неприховано видно вуха ницої сімейної компашки бандюків. Заметушилися. Скоро прийдеться відповідати перед народом за свою підлість і злодійство.
Відповісти

Автор: Гість, 06 Січня 2010, 12:44
Я не хочу бачити тигрЮЛЮ в якості президента. України, може в Ізраїль її? Що скажете понове?
Відповісти

Автор: Гість, 06 Січня 2010, 14:59
"понове?" - а єта кто такіє? Йой, та невже так наших патрійотів "вонючого газу" назвали? Он нижче за "відкати" турбуються - РУЄ закінчилось, справжній патрійот Фірташ пірізідєнту памочь нє можєт. А може так Вікторфьодоровіча обізвали? Нізабудімніпрастім!
Відповісти

Автор: Гість, 06 Січня 2010, 12:49
А газова угода з Росією? Забули по яких цінах ваша Юлятигр домовилася? А кошти відкатні де? щоб Вас купити і мати за лохів.ПРОСНІТЬСЯ. Відкрийте очі.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива