29 сімей-пільговиків отримали ключі та ордери від нових квартир

Сьогодні, 16 січня у Івано-Франківську міський голова Віктор Анушкевичус вручив 29 ордерів та ключів від квартир у новобудові по вул. Галицькій, 64-в.
Нове житло отримали згідно рішення виконавчого комітету „Про надання квартир, придбаних державною іпотечною установою” 60 сімей. Цього дня ключі та ордери були видані лише мешканцям однієї новобудови по вул. Галицькі, 64-в. Ще 31 квартиру згідно рішення цього ж рішення виконавчого комітету отримають сімї у будинку по вул. Хіміків, 21.

Усі 60 квартир були закуплені коштом Державної іпотечної установи. Згідно постанови Кабінету міністрів, яка регламентує розподіл житла купленого Державною іпотечною установою, 40% квартир, які були надані, отримали працівники державних органів та установ, а саме військові, працівники УМВС, СБУ, прокуратури, Державної прикордонної служби та МНС. Тоді як 60% розподілених квартир були надані пільговим категоріям населення, які перебувають на квартирному обліку при МВК. Серед них одна багатодітна сім’я, одна дитина, що повернулась з дитячого закладу, а також ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій в Афганістані, двоє педагогів та троє працівників УВП УТОГ.

„Якщо говорити загалом, то місто само сьогодні не будує, будують юридичні та фізичні особи, тому житловий фонд міста поповнюється важко. Свого часу ми прийняли положення про Фонд соціально-економічного розвитку міста, до якого частина забудівників у якості внеску вносила житлову площу. За цей період міській владі вдалося надати 47 квартир, 7 з яких отримали представники силових структур, а 40 – пільгові категорії мешканців міста – воїни-афганці, ліквідатори аварії на ЧАЕС, одинокі матері, сім’ї, в яких народились троє і більше дітей”, – зазначив міський голова

16 Січня 2010, 16:47

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: