Воно було би смішно, якби не було так страшно

Чи існує більший сором на весь світ, аніж глава держави, засуджений за крадіжку та розбій?

У випадку перемоги пана Януковича, військо, міліція та СБУ будуть виконувати його накази. Тобто, коритись волі людини, яку свого часу навіть не взяли до лав Радянської армії, бо тих, хто пройшов тюрми, до Збройних сил не призивали.
 
Щойно лакеї перемили келихи у п’ятизірковому ІнтерКонтиненталі після затяжної гульні «біло-блакитних» з нагоди перемоги їх лідера у першому турі виборів, як Віктор Федорович почав демонструвати сьому світу свої приховані комплекси. 
 
Комплекс 1. «Дайош п’ятирічку за три роки!»
По-перше, за давньою совєтською традицією Янукович прозвітував про перемогу ще «до завершення п’ятирічки». Так, у пафосному зверненні до співвітчизників Лідер Федорович проголосив свою перемогу, вільно потрактувавши результати волевиявлення. «Вся Україна висловила єдину думку, яку почують у всьому світі, від Москви до Вашингтона, від Брюсселя до Пекіна. Провальна влада, що існувала в Україні протягом останніх 5 років, сьогодні категорично не сприйнята народом. Рішення народу однозначне», – сказав як зав’язав Янукович. І твердою рукою викреслив 60% українців, які не підтримали двічі судимого у першому турі, з лав народу (нагадаємо, що у першому турі виборів за Януковича віддали свої голоси 35,32% виборців). 
Примітно, що, за даними опитування «Вибір-2010», яке проводилося Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка, виборець Януковича живе у містах, які не є обласними центрами. Серед прихильників того, хто обіцяє почути кожного, велика частина етнічних росіян – 22%. Воно й не дивно, адже у команді Януковича сконцентровані головні українофоби, для яких в Україні ненависним є все те, що відрізняє її від Росії. Владимир Владимирович Путін, набравшись сорому на весь світ у 2004, коли двічі вітав вигідного Кремлю політика, що, зрештою, пролетів над президентським кріслом, як фанера над Парижем, цього року від коментарів результатів проміжного результату виборів утримався. 
Натомість російський політик, який постійно закликає відділити Крим від України, – один із лідерів правлячої партії «Єдина Росія» Костянтин Затулін офіційно підтримав Януковича як кандидата на виборах. Бо є за що – на кожній зустрічі зі своїми прихильниками (серед яких, до речі, на 6% менше людей з повною вищою освітою, ніж взагалі серед електорату) – Віктор Федорович не забуває розповісти про «дружбу з братським російським народом», вигідність ЄЕПу, у якому верховодить Росія, та передачу української газотранспортної системи під зовнішнє управління Росії. 

Комплекс 2. «Рука тягнеться й тягнеться»
Друге, що зробив Янукович після виборів – поїхав у турне країною, щоб вихвалятись і багатіти думкою про подвійний термін омріяного президентства. «Змінити життя на краще – завдання непросте, але я беруся його виконати за 10 років», – пригрозив Янукович у Харкові. «Тому що послідовний» слів на вітер не кидає – пообіцявши кілька років тому «покращити життя вже сьогодні», він загарбав 140 га державної резиденції «Межигір’я» вартістю у півтора мільярда доларів, продав своєму однопартійцю Клюєву квартиру за 30 млн. доларів та й власним нащадкам немалі маєтки нагарував. Оскільки ж віддавати «маленьку хатинку» розміром із князівство Монако та вчетверо більшу за Ватикан, очільнику біло-блакитних дуже не хочеться, так само, як і відповідати за «гріхи зрілого віку», то вихід один – стати президентом. 
До слова, звичка прибирати до рук ласі шматки з’явилась у Дона ще замолоду, коли він крав шапки. Друга «ходка» потяг привласнювати чуже міцно зцементувала. «Тому що послідовний» кожного разу, як отримував владу, щось таки у держави «лямзив». Так, під час першого прем’єрства в 2004 році він вкрав «Криворіжсталь» – держава втратила 20 мільярдів. Під час другого перебування на посаді Янукович поцупив найбільшу енергетичну компанію Східної України – «Дніпроенерго», обчистивши державу на 10 мільярдів. Тоді ж вкрадено нафтогазоносний Чорноморський шельф із запасами для України на 35 років уперед. Як любить повторювати Людмила Янукович, «рука тягнеться і тягнеться». А в народі кажуть, що горбатого могила виправить. 

Комплекс 3. 
«За базар отвєтіш!»
Філологія – наука цікава і складна. Особливо для Віктора Федоровича. Прізвища письменників і назви країн йому вимовляти складно, а от слова-паразити наче мухи до липкого, клеяться до язика. Оскільки ж для боротьби з комплексами треба їх як мінімум усвідомити, «проффесор» приділяє «язиковому вопросу» багато уваги. «Не можу вивчити української? То зроблю російську другою державною мовою. І ніяких проблем. Як у сусідній братській державі. Бацька ж на початку 90-х подібний експеримент здійснив і живе собі без проблем – білоруська поступово зникає. Нема мови – нема нації. Чи як ви там пишете?» – кажуть, мріє Янукович, бринькаючи на гітарі «Владимирский централ» довгими зимовими вечорами. 
Якщо ж говорити серйозно – поки ще можна говорити – особливої гостроти двобою поміж Тимошенко і Януковичем додає усвідомлення того, що для Віктора Федоровича цей герць останній. Програє знову – зникне із політичної арени взагалі. Нагадаємо, що українські олігархи, зустрівшись напередодні Нового року на французькому гірському курорті Куршавель, поставили на людину, що звикла жити «по понятиям» і гарно знає, що буває на «зоні» із тими, хто не виконав вказівку «кума». 
Отримавши гроші і карт-бланш від олігархів, поціновувач взуття зі шкіри страуса, який не раз демонстрував політичну безхребетність та залежність від партійних фінансистів, дуже боїться програти. Боїться настільки, що вже починає виміщати свій страх на вчорашніх соратниках. Так, керівництво київського міського штабу Партії регіонів у середу отримало на горіхи від центрального штабу за низький результат Віктора Януковича у першому турі виборів у Києві. 15,9% голосів жителів столиці на виборах президента – значно менший результат, ніж зазвичай отримує Партія регіонів навіть на міських виборах. 
Типова «бурхлива» і «емоційна» аж до рукоприкладства реакція Лідера на те, що йому не подобається – зайве нагадування про традиційні «методи роботи» кримінального світу. А президент країни, нагадаю, згідно з Конституцією, є Верховним головнокомандувачем Збройних сил. Це означає, що, у випадку перемоги пана Януковича, військо, міліція та СБУ будуть виконувати його накази. Тобто, коритись волі людини, яку свого часу навіть не взяли до лав Радянської армії, бо тих, хто пройшов тюрми, до війська не призивали. 
...Нині дуже популярна теорія «голосування за менше зло». Чи існує більший сором на весь світ, аніж глава держави, засуджений за крадіжку та розбій? Досі у світовій історії таких випадків не траплялось. 
28 Січня 2010, 15:52

Західний кур'єр
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 28 Січня 2010, 16:44
Ви, пани, звідки будете, часом не з України? Янукович поганий, такий собі ніякий, та ще й судимий у юнацтві.А Тимошенко - ляля, те, що обікрала за два роки Україну та залізла в довголезну боргову яму - це нормально!Краще я вже проголосую за колись судимого Януковича, чим за сьогоднішню брехуху і злодійку Тимошенко.
Відповісти

Автор: Гість, 28 Січня 2010, 17:20
Афтар бальной на всю голову и , к тому же, снедаемый кучей комплексов. Так и брызжет рагулизмом...
Відповісти

Автор: Лена, 28 Січня 2010, 17:47
Мне нравяться эти"гости", которые имени своего стыдяться. И не напрасно. Поддерживать такого урода могут только уроды. Просто из солидарности,
Відповісти

Автор: Гість, 28 Січня 2010, 17:38
Автор наверное из спец.заведения. оказывается косатая и там платит. во наворовала????
Відповісти

Автор: Донецкий, 28 Січня 2010, 18:10
Когда человек и мораль вещи несовместимые, тогда Президент - ранее судимый - нормально. Тогда беспридел вещь нужная. Жизнь человеческая - дерьмо. Вот так и живем. Отсюда и законы у нас такие. Поэтому мы и остаемся быдлом.
Відповісти

Автор: Мер, 28 Січня 2010, 20:18
Та що ви сваритесь - це просто проплачена БЮТом стання і все...
Відповісти

Автор: Гість, 28 Січня 2010, 21:33
Новость. Юля і Янек сняли свої кандидатури і Ющенко лишається президентом ще на 20 років.
Відповісти

Автор: из донецка, 29 Січня 2010, 13:08
у моих родителей в селе с большим пафосом прошло открытие газопровода(16 дет назад), открывал янукович лично, факел зажег! после его отъезда трубу с факелом от газового балона отключили...газопровод кончился...в прошлом году не стали ремонтировать ржавые трубы водообеспечения, просто отрезали село от воды...правда янык не приезжал. люди наковыряли колодце, кто смог, у себя во дворах. прогресс и европа, блин! так что голосуйте за яныка и все будем рыть колодцы и переходить на дрова! удачи нам всем!
Відповісти

Автор: из Луганска, 29 Січня 2010, 20:24
Голосуйте за Янека з Ющенком. Они вместе еще не таких газопроводов заведут куда надо. Не проголосуете, блин, пойдете с Тимошенко в Европу.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини з категорії Політика:
Головою Космацької ОТГ обрали діючого голову сільської ради
19 Грудня 2016, 18:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
Троє прикарпатців увійшли до складу політради партії "Укроп"
28 Листопада 2016, 8:37
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
18 грудня у семи ОТГ Івано-Франківщини відбудуться вибори
11 Жовтня 2016, 9:43
На Прикарпатті 8 об’єднаних громад чекають на вибори
04 Жовтня 2016, 20:39
Михайло Королик очолив Івано-Франківську обласну організацію ВО "Свобода"
20 Вересня 2016, 21:28
ЦВК прийняла 100% протоколів з ОВК. Переміг Віктор Шевченко
18 Липня 2016, 20:16
Чесно: Вибори на Прикарпатті – змагання політичних обіцянок
14 Липня 2016, 18:27
Левко Лук’яненко у Франківську: “Сьогодні потрібно зробити парламент більш гідним”
12 Липня 2016, 16:17
У виборах по 85 округу члени ДВК від “технічних” кандидатів де-факто працюватимуть на одного кандидата
06 Липня 2016, 20:05
У Калуші на базарі Тягнибок агітував за кандидата від “Свободи”
04 Липня 2016, 10:07
Вибори на Прикарпатті: коли і кого з кандидатів ми почуємо і побачимо?
01 Липня 2016, 13:17
У виборчому окрузі №85 виборців спокушають безкоштовними святами, подарунками та екскурсіями
30 Червня 2016, 11:50
Велика кількість кандидатів – політична технологія для дезорієнтації виборців, – М.Лисюк голова КВУ в області
24 Червня 2016, 14:29
Стали відомі імена ще трьох кандидатів у парламент по округу №85
16 Червня 2016, 8:07
На калуському окрузі зареєстровано вже дев’ять кандидатів
13 Червня 2016, 17:20
ОПОРА: ЦВК зареєструвала ще 3 кандидатів по округу №85 та здійснило заміну у складі комісії
08 Червня 2016, 12:23
На Прикарпатті селяни не пішли голосувати, тому що не впевнені, що їм виділять кошти на дитячий садок
28 Березня 2016, 20:53
Нині в «Правому секторі» відбуваються неконтрольовані процеси, – Ярош
26 Лютого 2016, 18:58
Сич стверджує, що сесію обласної ради не скликають через БПП
26 Листопада 2015, 21:23
Ігор Насалик привітав Руслана Марцінківа з перемогою
16 Листопада 2015, 17:43
ЦВК оприлюднила інформацію про явку в другому турі місцевих виборів
16 Листопада 2015, 15:21
Івано-Франківська ТВК оголосила результати виборів в Івано-Франківську
16 Листопада 2015, 12:02