Юля Тимошенко зустрілася з Івано-Франківською елітою (фото)

Повний аншлаг в облмуздрамтеатрі зібрала прем'єр - міністр Юлія Тимошенко. Вона, як і президент  завітала на Франківщину.  

 

Однак, на відміну від гаранта, переймалася виключно політичними подіями країни. Прем'єрка знову нагадала прикарпатцям про події 2004, ідеї майдану, важкий шлях становлення країни, та небезпеку, яка зараз нависла над державою. На вибори, заявила Тимошенко, пішла виключно заради розбудови держави.

 

 

На зустрічі з іванофранківцями лідерка біло червоних заявила, що не дозволить викорситоувати політику як засіб заробітку грошей та знищення країни. 

 

 

 

03 Лютого 2010, 19:25

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 03 Лютого 2010, 19:38
"Юля Тимошенко зустрілася з Івано-Франківською елітою (фото) ". Юлію Тимошенко бачу. Де еліта???...
Відповісти

Автор: Марта Маліновская, 03 Лютого 2010, 20:08
Не елітою а зі своїми-зрадниками, пускали тільки по запрошеннях, опонентів не пускали!!!
Відповісти

Автор: Гість, 03 Лютого 2010, 20:28
Опонєнтьі зібрались "в Донецке перед многочисленными жителями области во Дворце спорта Дружба" і аплодували лідєру: "Мы сделаем так, чтобы этот "оранжевый" кошмар навсегда ушел в историю нашей страны, и мы бы больше никогда не вспоминали, смотрели только вперед и шли по пути победы… Шли уверенным шагом, и впереди должен быть Донбасс". І ще багато цікавого. http://korrespondent.net/ukraine/politics/1042828 Приєднуйтесь.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Лютого 2010, 21:14
Ніколи б не подумала, що у Станіславі стільки злодійсько-бандитського шобла бандющенків-бандюковичів.
Відповісти

Автор: Гість, 03 Лютого 2010, 22:45
Еліта??? Та це ж найбільші злодюги, бандюги і хабарники нашого славного Івано-Франківська!!!
Відповісти

Автор: Гість, 04 Лютого 2010, 22:11
Дурниці. Непогано було би, якби в дописах фігурув регіон, звідки пишуть. Це ж не важко зробити?
Відповісти

Автор: Гість, 03 Лютого 2010, 23:53
Я там був, хоча не вважаю себе ні бандитом, ні хабарником. Там були представники УПА, священники, і просто багато звичайних людей і я думаю, що ви не маєте права так говорити. А в нас в області дійсно при владі останні 5 років були хабарники, зрадники,здирники та бандюки, які нічого хорошого для нас не зробили, спитайтесь будь-кого. і всі вони представляли одну партію, так що хлопці на вашому місці я б мовчав.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Лютого 2010, 8:12
похудела бедняга, лица на ней нет
Відповісти

Автор: Iryna, 04 Лютого 2010, 9:35
Жахлива якість фото, на телефон знімали, чи що?
Відповісти

Автор: мимхайло, 04 Лютого 2010, 9:55
Які люди дурні , дійсно БАРАНИ. Не бачать, хто за нею стоїть. Секта на чолі з Турчиновим- пастором. І вся ця жидва продовжить своє панування над дурним українцем. Подивіться хто є керівники її партії в областях. Фельдмани, Фрідмани, шльомки. А вона, аферистка їх прикриває собою, як щитом, щоб люди бачили тільки її а не те, що за спиною. Ствонеих нею сім офшорних компаній і досі відмиваю сховані нею сотні мільйонів доларів. Читайте рішення Каліфорнійського суду по Лазаренку.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Лютого 2010, 22:12
Я читав. І що? Барани не люди, а ті, хто таки дурниці пишуть.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Лютого 2010, 11:55
Підтримаймо демократію і єдину демократку. А сімейно-кумівські клани шкурняків,шкуродерів,звичайно, ще смердітимуть істерикою агонії. Але скоро їм прийдеться відповідати перед народом за злодійства, знищення й дискредитацію державної влади , зраду ідеалів Майдану. Ганьба цій всій нечисті від українчького народу.
Відповісти

Автор: Гість, 04 Лютого 2010, 14:08
Народ подивітяся, що робиться з країною, до чого "вона"превела нас. Як люди ще видуться на її пусті обіцянки!!! Вона ж очолювала уряд, що заважало її виконати хотя одну з своїх соціальних проектів,про які так багато розказувала на дебатах!!!
Відповісти

Автор: Гість, 04 Лютого 2010, 22:13
"на дебатах" - з "пустим місцем". От і голосуй за "пусте місце", або взагалі не йди на вибори. І буде тобі полньій данбас.
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини з категорії Фотоновини:
"Гуцулозавр карпатський" переміг на конкурсі сучасного візуального мистецтва
23 Грудня 2016, 18:10
Світлини засніженого вечірнього Івано-Франківська з висоти пташиного польоту
15 Листопада 2016, 16:09
У Коломиї встановили пам’ятний знак 26 загиблим воїнам АТО з Коломийщини
19 Жовтня 2016, 8:12
У Коломиї обрали логотип міста та візуальний стиль
07 Липня 2016, 9:44
Марцінків доставив допомогу в зону АТО (Фоторепортаж)
14 Червня 2016, 18:58
В Івано-Франківську відбувся «Парад візочків»
31 Травня 2016, 18:54
«Сто метрів творчості». У Коломиї відбувся фестиваль вуличного мистецтва "Арт-Візія"
10 Травня 2016, 19:18
У Коломиї діти-сироти розписували писанки
28 Квітня 2016, 11:47
Коломийська писанка “Гуцули п’ють мартіні” виборола “бронзу” Всеукраїнському фестивалі писанок
25 Квітня 2016, 15:18
Івано-Франківськ – місто стартапів
26 Лютого 2016, 9:18
Якісні адмінпослуги на івано-франківщині тепер не міф
10 Лютого 2016, 22:36
Художники, родом із Донеччини, відкрили в Івано-Франківську виставку картин
07 Лютого 2016, 21:22
У Івано-Франківську 208 патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу (ФОТО)
01 Лютого 2016, 6:43
Льодове містечко “побудували” в селі на Коломийщині
19 Січня 2016, 16:33
Батальйон правоохоронців "Івано-Франківськ" відрядили у зону АТО (ФОТО)
15 Грудня 2015, 19:24
Туристи, які приїжджають у Коломию, замість історичних архітектурних об’єктів бачать руїни (фото)
22 Вересня 2015, 16:57
Батальйон "Івано-Франківськ" знову вирушив на схід України (ФОТО)
15 Вересня 2015, 18:17
Пізнавати фізику, хімію та біологію по-новому відтепер у Франківську захочуть всі
06 Вересня 2015, 17:47
Своє професійне свято відзначають підприємці Івано-Франківська (ФОТО)
05 Вересня 2015, 9:35
Ознайомитися зі станом спортивної інфраструктури до Івано-Франківщини прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов (ФОТО)
04 Вересня 2015, 18:20
Після двох місяців у зоні АТО до Івано-Франківська повернувся 4-й батальйон Нацгвардії
14 Липня 2015, 10:37
У Франківську з'явилася нова фотомозаїка
13 Липня 2015, 11:07
На Івано-Франківщині продовжують латати дороги (фоторепортаж)
04 Червня 2015, 12:38
В Івано-Франківську відбулося ювілейне Свято морозива