Книга Сергія Ворона «Гуцули, Божі соколи…»

Сьогодні відбулась презентація книги Сергія Ворона «Гуцули, Божі соколи…». Книга написана нетрадиційним шляхом. До уваги Читачів автор пропонує  нове незвичайне видання  - цілковито новітній погляд на  такі речі, що вже здавалося б «склалися кінцевої  навіки» та не підлягають ніякому науковому корегуванню. Інформація, що надається читачам в форматі цієї книжечки  настільки цікава,  непересічна та вкрай захоплююча, що, якби такого ніколи не існувало, то його неодмінно треба було б вигадати…

«В книзі описані розроблені мною методи, які дозволяють реально прочитати будь-яке прізвище людини, чи назву об’єкта місцевості. Основа книги - реставрація давноьословянських термінів. Будь-яке прізвище складається з двох-трьох термінів. Прізвище людині давали не за зовнішні властивості, а за її професійну діяльність в системі охорони. Всі науковці відмовились від подальшої роботи зі мною. Проте, я зібрав картографію, повиписував назви, розбив по алфавітній системі. Але алфавіт не спрацював, бо написи багато разів змінювались з латиниці на кирилицю, на гото-кирилицю. Я розбив прізвища на кореневі системи і тоді все пішло легко. Підняв доступні архівні джерела і почав реставрувати старовинні слов’янські терміни, розбив їх на групи. Всі прізвище отримали інші  забарвлення. Вся система в кінці книги аргументується яскравою картографією»,- розповів автор книги Сергій Ворон.

На збирання матеріалів пішло декілька місяців. Наразі книга надрукована накладом 500 примірників  на … кольоровому принтері. Автор просить фінансової допомоги у спонсорів та меценатів для видання унікальної книги.

 

 

08 Лютого 2010, 16:18

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: