Не ділом так словом… або Діяльність чи її імітація?

  1 січня весь світ зустрів новий 2010 рік. Традиційно в Україні свято нового року святкують гучно і довго. В лютому приступив до роботи і міський голова Івано-Франківська, терміново скликавши сесію міської ради. За словами міського голови, «на сесію були винесені надзвичайно важливі питання, які потребують негайного розгляду». Однак  невідомим залишається, чому міський голова, який призначає дату проведення сесії, не призначив її, скажімо, на 3 січня, враховуючи, що «питання надзвичайно важливі і потребують негайного розгляду». Відсутність на робочому місці міського голови в кулуарах міської ради пояснюють надзвичайно просто – міський голова перебував у 40 денній відпустці готуючи магістерську роботу. Мабуть, вона міститиме стратегічний план розвитку міської громади на кшталт «Івано-Франківський прорив».

      Отже, приступивши до роботи 9 лютого, міський голова знову розпочав сесію із з’ясовування стосунків з головою фракції БЮТ Ярославом Бачкуром. Коротко зміст розмови виглядав так : «Ти дурак! - Сам дурак!». Чи цікаво це мешканцям міста та всім присутнім у залі? Мабуть – ні, як і не цікаво, чому в міській раді 61 депутат і чому міський голова нічого не робить для вирішення цієї проблеми. Загралися!

     До  дискусії долучились і депутати , які наввипередки взялися викривати плани стратегії майбутньої виборчої компанії Віктора Анушкевичуса. Звичайно, така поведінка не сподобалася головуючому, який скориставшись «демократичною нормою» позбавив слова місцевого бютівця.   

     Насправді риторика міського голови на сесії  більше виглядала на агітаційні виступи  в передвиборчій кампанії, яка уже розпочалась. Саме Івано-Франківська міська рада була стартовим агітаційним майданчиком для кандидата в мери міста 2006 року, саме її було використано для формування іміджу борця за справедливість, саме в ній була утворена депутатська група «не словом, а ділом» для «боротьби» з Зіновієм Шкутяком. Розуміє Віктор Андрюсович, що цей майданчик може стати стартовим і для його майбутніх конкурентів, тому дискредитація всього депутатського корпусу в очах громади міста стало завданням №1.

     Зрозумілим  стає небажання міського голови працювати  з міською радою, адже за декілька місяців відбудуться вибори і  якимось чином буде необхідно  пояснити виборцям, чому в темпах розвитку місто відкотилося на декілька років назад. В такий ситуації «цапом-відбувайлом» може стати міська рада, яка, за словами очільника міста, заважала йому працювати.

     Не  подобається рішення – ідіть  до суду, неодноразово заявляв міський  голова, а я буду робити так, як вважаю за потрібне.

     Кількість звернень мешканців та підприємців  міста до судових інстанцій в 2006-2009 роках стала найбільшою за всю історію незалежної Івано-Франківщини. Прийняття рішень, що суперечать законодавству України, стало окремою технологією лобіювання приватних інтересів. Неодноразово закидали міському голові і прийняття рішень, керуючись політичною доцільністю, а не чинним законодавством. Така практика призвела до вседозволеності та безкарності в діяннях міських чиновників. Схоже, що судові інстанції відіграватимуть і вирішальну роль у виборчій кампанії 2010, знімаючи з виборів конкурентів «білого та пухнастого» кандидата.

     Криза муніципального управління, провал у  роботі комунальних підприємств, жеків, зубожіння бюджетної сфери стали основною проблемою напередодні виборів нової місцевої влади. Необхідність надати мешканцям «хлібу та видовищ» стали завданням № 2 для керівництва міста. Враховуючи загальноукраїнську економічну кризу вирішити питання «хлібу» на сьогодні стає неможливим, а для організації загальноміського видовища сил достатньо.

     Розуміючи, що контроль в міській раді втрачено остаточно, міський голова звернувся за підтримкою до громади запросивши всіх! Всіх! Всіх! На чергове шоу 16 лютого. Як стало відомо з достовірних джерел, про проведення сесії депутати дізналися із засобів масової інформації.

     Що  ж,  чекаємо на нове шоу - шоу у стилі вибори 2010!

     Не  викличе здивування й пікет з плакатами: «Вікторе, ми з тобою!»
12 Лютого 2010, 14:07

Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Гість, 12 Лютого 2010, 18:57
Ануш -мерзотник!
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 9:29
Будьласка прокоментуйте своє рішення чим він заслужив це? я теж можу в сліпу сказати що ви баран....
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 18:45
Ти не баран, а бараниха, працюєш в ануша помічником.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:24
???
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 17:21
Баран - ви. Якщо не доходить чому він мерзотник. Працювати треба на благо громади, а не на себе і свою "молоду" команду Ріафетів та кукурудзів. Все вже в місті продали та розікрали.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 19:34
Продали і розікрали в місті все ще до Анушкевичуса
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 15:22
Можна нічого не казати і знову залишитись з цим бездарою в місті. Вийдіть на вулиці міста і подивіться що твориться і нічого не потрібно говорити. ВІН ВСЕ ЗРОБИВ.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Лютого 2010, 19:51
Граматично правильно буде "Анус", а не "Ануш"! ;)
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 10:52
І ви ще хочете нормально жити? В своїх проблемах звинувачуєте президента, міського голову , всіх, крім себе самого. Почати треба зі свого виховання. Мало вас били в дитинстві
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:26
Говорять що ануш, чи то анус вже квитка купив на литву. І хату там придбав.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Лютого 2010, 19:24
А ти скажи хто крищий може Соловей?
Відповісти

Автор: Гість, 12 Лютого 2010, 19:42
А ти сам скажи.
Відповісти

Автор: Гість, 12 Лютого 2010, 20:01
Аналогічний бардак із заполітизованими радами по всій Україні. Біда Анушкевичуса лише в тому, що він не має партійного квитка ні БЮТу ні Нашої України, тому попав між молотом і наковальньою. Взагалі дивуюсь, як він витримує цей прес. А скільки бруду ви на нього ще вильєте ! Вибори, гроші, жити якось треба....
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:22
може би заплакати, пожаліти, дати бідаці пару гривень?
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 17:24
Гроші в нього є. Та він міліонер.
Відповісти

Автор: Віктор Андрюсович, 12 Лютого 2010, 23:22
Дякую своїм підлеглим за виправдовування моєї діяльності... Але я і сам можу відповісти - Я НАЙКРАЩИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА!!! ГОЛОСУЙТЕ ТІЛЬКИ ЗА МЕНЕ!!!
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 9:28
Щось я дуууууууже сумніваюсь що це він писав
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 17:22
Я підтримую, цю фігню написали БЮтівці.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 10:40
Я також сумніваюсь..Але для когось це цікава гра.Чим би дитя не тішилось, аби не плакало...
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 17:27
Нехай анус плаче бо дні його пораховані.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 18:41
Взагалі в місті повна апатія до влади , бо влада себе проявила як аморфна та непрацездатна. Подивившись на заступників, можна зрозуміти який "проффесіонал" Анус. Команда- це його лице.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 18:46
Грамотна стаття. Реальна.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 19:31
Тупа замовна стаття. Причому замовлена хлопцями з відомого політичного клану, абсолютно їхній стиль. БЮТівці працюють прямолінійніше . Шкутяко-коржики готуються до виборів і мочать, мочать, мочать! Грамотно, підленько, а все для того, щоб повернути собі владу в місті.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:19
А що там неправда?
Відповісти

Автор: Юра, 13 Лютого 2010, 19:31
Анушкевичус не член відомої франківської банди, тому його зневажають і топчуть посіпаки главаря. Але він витримав і переміг, бо він Людина, і до працівників виконкому ставиться по-людськи, порядно і ввічливо. Не те що деякі звихнені на злодійствах попередники. Тому він і має найбільшу підтримку.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 20:31
Тому і судяться з ним працівники виконкому
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:18
Хто бачив мера в місті, на базарі, на дорозі. Хто бачив його живого в місті? Відгукніться.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:23
Я бачив сьогодні в Арсені. Купляв продукти. Чесно.
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 21:42
Напевно пішки прийшов, або "пижиком" приїхав. Чи не так?
Відповісти

Автор: Гість, 13 Лютого 2010, 22:24
Ні,літаком прилетів! Але вже дурню пишете!
Відповісти

Автор: Городенко, 15 Лютого 2010, 17:50
Яке убозтво дописувачів. Таке враження, що всі підлаштовуються під обраного гаранта
Відповісти

Автор: Гість, 15 Лютого 2010, 19:02
Відчувається, що скоро місцеві вибори, весна. Просипається не тільки все гарне, але й всяка нечисть. Непогана статєйка. Рука набита. Нічого, що факти перекручені, або взагалі неправдиві, але подаються то як. Необізнані люди повірять. А насправді все просто. Партійна система у місцевих радах - ярмо. Ярмо не тільки для міських голів, які знають, що їм відповідати перед людьми, а в першу чергу для самих міських громад, звичайних мешканців. А чи можем ми спитати з місцевих парт.ячейок, представлених в міській раді, про їх діяльність? Можем! А що почуєм? Все що в місті добре - це вони, а що погане - не ми. А хто затверджує бюджет? Хто визначає на що чи кого спрямувати фінансові потоки і т.д.? Відповідь - місцеві ради, а це - депутатики. А при теперішній партійній системі - їхні боси. Найбільше має депутатиків Шкутяк. За ним - Шлемко. Мер їхній? Ні. Значить треба мочити.Громада потерпить, що сесія не збирається, що гроші в казну не надходять. А що з політиканів спитаєш? Наймуть собі політтехнологів, псевдожурналістів, піарщиків, дадуть нормальне бабло і ... Уявляю білого і пухнастого Зеника Шкутяка. Янгол...упавший! Шлемко - ну просто дєдушка Лєнін з чолом високим і ясним. А глазки то хитренькие. Хто би наших політиків-кровопивць мітлою та й з України. Тільки народ. Боюсь, що народ не мітлою, а вилами. ТРЕБА?!
Відповісти

Автор: Гість, 15 Лютого 2010, 22:58
Вітя, та вгамуйся, кому ти на фіг нужен. бери лопату, йди сніг прибери. Шкутяк тобі мішає сміття вивозити чи дороги посипати сіллю? А з Шльомою ти ж взасос був перший рік, чо тепер стогнеш, як в порнофільмі?
Відповісти

Автор: Гість, 16 Лютого 2010, 10:26
Шанувальник порнофільмів, не приписуй попередній коментар Віті. Питання до Шкутяка і Шлемка дуже просте. Нехай їхні депутати працюють на сесіях і дають можливість коштам надходити в бюджет. Тоді будемо питати з Віті, чому маючи гроші він не наводить в місті порядок.
Відповісти

Додати новий коментарОстанні новини по темі:
207 об’єднаних громад, які з 1 січня отримають нові повноваження та ресурси, повинні відчувати постійну підтримку держави, — В’ячеслав Негода
28 Грудня 2016, 19:42
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Вибори на Прикарпатті пройшли без грубих правопорушень
20 Грудня 2016, 10:03
Геннадій Зубко: Вибори в ОТГ – це день народження нових громад, нової перспективи України
19 Грудня 2016, 16:31
У Тлумачі 12 партій змагатимуться за 26 депутатських мандатів
16 Грудня 2016, 18:54
Виборчий процес в ОТГ має відбутися згідно чинного законодавства
15 Грудня 2016, 21:23
"ОПОРА" заявляє про порушення на виборах в прикарпатських ОТГ
15 Грудня 2016, 20:30
Регіональне публічне обговорення на тему «Реформа середньої освіти у партнерстві з місцевим самоврядуванням» за участю заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея
09 Грудня 2016, 7:12
Три територіальні громади Коломийщини через тиждень обиратимуть місцеву владу
08 Грудня 2016, 18:06
На Прикарпатті підбили підсумки акції «Децентралізаційний марафон»
07 Грудня 2016, 8:57
Голова облради Олександр Сич відзвітує про рік роботи
06 Грудня 2016, 10:59
ОТГ повноцінно будуть розпоряджатися фінансами вже з 1 березня 2017-го року
30 Листопада 2016, 14:30
Звернення Президента України з нагоди Дня Гідності і Свободи
21 Листопада 2016, 16:09
На Прикарпатті стартувала підготовка до перших виборів в об’єднаних громадах
08 Листопада 2016, 20:04
У Тлумацькому районі обговорили формування виконавчих органів ОТГ
04 Листопада 2016, 8:08
Бюджети об’єднаних громад зросли втричі
26 Жовтня 2016, 16:30
У потенційній Яблунівській ОТГ експерти пояснили переваги від об’єднання громад
25 Жовтня 2016, 15:18
Держбюджет на 2017 рік: чи буде враховано інтереси об’єднаних громад?
25 Жовтня 2016, 12:25
Кілька прикарпатських сіл не хочуть приєднуватись до ОТГ
18 Жовтня 2016, 16:58
18 грудня у семи ОТГ Івано-Франківщини відбудуться вибори
11 Жовтня 2016, 9:43
ЦВКУ постановила сформувати новий склад Івано-Франківської ОВК
10 Жовтня 2016, 9:17
Поради щодо ведення фермерського господарства
06 Жовтня 2016, 8:58
ЦВК достроково припинила повноваження Івано-Франківської обласної виборчої комісії
05 Жовтня 2016, 14:56
На Прикарпатті 8 об’єднаних громад чекають на вибори
04 Жовтня 2016, 20:39
Позбутися провінційного мислення
12 Вересня 2016, 18:17