Молодіжний міськвиконком підбиває підсумки своєї роботи

Молодіжний  міськвиконком сьогодні  підбив підсумки своєї роботи за рік. Ця  організація є  громадським дорадчим  колегіальним органом  при міському голові  м. Івано-Франківська  та незалежним у виборі  форм і методів  роботи при здійсненні своєї діяльності, якщо вони не суперечать  Конституції  та законам України.

Протягом 2009 року Молодіжний  міськвиконком  був  організатором  різноманітних проектів та акцій. Це і «Містер Івано-Франківськ 2009», «Красуня Івано-Франківська», фотовиставка «Кохання, як воно є!», благодійний  рок-концерт до Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти СНІДу», акція приурочена Дню св.Миколая «Казковий автобус» та новорічна шоу-програма  «Новорічний маскарад».

Крім того, молодіжний міськвиконком брав активну участь у акції збору коштів  для закупівлі  медичного обладнання для дитячих лікувальних  закладів України «Серце до серця», у акції прибирання  берегів річки Бистриці Надвірнянської; спільно з Молодіжною спільнотою УГКЦ « Як Марія» організував пішу прощу до села Зарваниця.

«2009 рік – рік молоді. І відбувався він у Івано-Франківську не для галочки, а реально. Метою було  підняти на як можна вищий рівень молодіжну політику у Франківську. Завдяки меценатам  і спонсорам кількість заходів в місті для молоді кожного року збільшувалась на 20-30. Це заходи різного характеру - пропаганда здорового способу життя, культурно-мистецького характеру, благодійного, політичного тощо. І чи не найбільшу роль у цьому зіграв молодіжний міськвиконком»,- зауважив сьогодні міський голова Віктор Анушкевичус.

 

15 Лютого 2010, 14:50

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Молодіжний виконком підвів підсумки роботи за рік
01 Лютого 2011, 13:00