Як у Франківську флеш-моб робити не вміють

Схоже на те, що до Івано-Франківська такий вид масового дійства, як флеш-моб ще не дійшов, або дійшов у якісь дивній формі.  Саме такий висновок можна зробити подивившись на сьогоднішній флеш-моб «кАмпанії «Новий Громадянин», як назвались організатори.

Імпровізований «флеш-моб» виглядав так: півтора десятки молодих людей вишикувались у рядок і у мегафон говорили завчені фрази, які починались зі слів «Шановний Президенте, почуйте кожного…» (саме так і називався флеш-моб). Далі слідували претензійні запитання на кшталт «Подолання корупції», «Економічні реформи», «Зовнішня політика», Реформи системи охорони здоров’я  та системи освіти та науки»  і інші.

Цікаво, чи новообраний Президент у Києві почує студентів з Івано-Франківська, які кричали в магафон?

 А ще учасники флеш-мобу запросили Президента на Форум чи Громадські слухання, які відбудуться 5 березня, о 21.00 год. в Українському домі, м. Київ.

24 Лютого 2010, 14:54

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...


Коментарі:

Автор: Іван, 24 Лютого 2010, 16:56
А чого, нормальна акція...Молодь зібралась, принаймні старалась показати, що небайдужа до того, що твориться в державі...
Відповісти

Автор: Андрей, 24 Лютого 2010, 18:38
Посмотри на лица! Дебилы! Ответ один, достойная жизнь-ДОСТОЙНЫМ людям! Бездельникам-пайка!
Відповісти

Автор: Мер, 25 Лютого 2010, 16:10
На себе в зеркало подивіться ... Реагують так, як гаманець дозволяє... Добре, що хоч не як усі - голови в пісок, або язики до певних місць - ось вам політика достойних людей, таких як ви...
Відповісти

Автор: Руслан Коцаба, 25 Лютого 2010, 12:57
Нормальна, як для Франківська, акція... Нехай молодь пробує себе, бо зміна поколінь у політиці - в її, молоді, інтересах.
Відповісти

Автор: Гість, 24 Лютого 2010, 19:36
повна дурня! Їм на кавалєрку треба ходити і думати про роботу, а вони політиканством займаються.
Відповісти

Автор: Гість, 25 Лютого 2010, 10:05
+1
Відповісти

Автор: Ігор, 25 Лютого 2010, 14:02
Нормальна акція, хай хоч щось роблять, аби лиш дурницями не займалися
Відповісти

Автор: Гість, 25 Лютого 2010, 18:52
А це і є дурниці. Бо студенти вчаться на політиці заробляти гроші і піаритись. Потім з таких виростають політикани, які крім балаканини нічого не вміють.
Відповісти

Автор: Марцин, 25 Лютого 2010, 18:54
гівно а не флеш-моб
Відповісти

Автор: apple, 25 Лютого 2010, 21:16
флеш-моб? організатори знають різницю між поняттями "флеш- моб" та "громадська акція"? Флешмо́б (також флеш моб і флеш-моб, англ. flash mob — «спалахуючий натовп», flash — спалах, mob — натовп) — це заздалегідь спланована масова акція, зазвичай організована через Інтернет або інші сучасні засоби комунікації, у якій велика кількість людей раптово збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь оговорені дії (сценарій), і потім швидко розходяться. але! Не викликати агресивної реакції. Не порушувати законів і моральних устоїв, не показувати ніяких політичних поглядів. Флешмоб-акції, що не дотримуються цього вже будуть екстрім-мобом або політ- мобом.(с)Вікі
Відповісти

Додати новий коментар



Останні новини по темі:
Підсумок тижня від Ігоря Дебенка (Тиждень №4)
31 Січня 2011, 11:02