Груповий етап шкільного турніру розпочало 16 команд груп A-D

У суботу, 7 листопада, відбувся перший ігровий день Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган", який і поклав початок запеклим баталіям за звання шкільного чемпіона та головний приз - 80 000 грн. А баталії були по-справжньому видовищними та амбіційними, адже команди-учасниці показали на майданчику неабияку футзальну майстерність та прагнення до перемоги.

ЗШ №18 – СШ №1 – 0:3
Відразу ж варто сказати, що цьогоріч команда ЗШ №18, яка за два роки поспіль виборола практично всі можливі шкільні футзальні нагороди, нові вершини підкорюватиме не із своїм "золотим" складом. На зміну іменитим Бельбасам та компанії прийшли молодші школярі, до того, команда сезону 2015/2016 року гратиме із новим наставником. Було помітно, що майстерності маленьким футзалістам ще бракує, і цим сповна скористалася СШ №1. Дубль "на згадку" залишив Максим Федорко, голом за останніх хвилинах матчу відзначився Денис Хмельовський.

Угорницька ЗШ – ЗШ №7 – 1:1
ЗШ №7 відразу ж включилася у вир поєдинку, тому й не дивно, що гол не забарився – вже на 3-ій хвилині школярі святкували перший забитий м’яч – відзначився Артем Бойко. Натомість Угорницька ЗШ, після першого пропущеного, почала гру значно обережніше, крім того, й вихованці 7-ї школи не поспішали атакувати. Тож паритет на майданчику відобразився і рівним рахунком – у другому таймі на табло 1:1 – гол оформив Володимир Оленич.

СШ №5 – ЗШ №16 – 5:0
СШ №5 вирішила часу не гаяти і відразу показати, хто господар на полі. Вихованці не припиняли пресинг суперника,  і раз за разом створювали гольові моменти. Вже на 2-ій хвилині Володимир Савчин забив перший гол у ворота ЗШ №16. Зрозумівши, що  суперник налаштований тільки на перемогу, вихованці 16-ї школи зосередилася в захисті, але не зуміли довго протриматися. Тричі зумів "розписатися" у воротах ЗШ №16 Станіслав Боєчко, гол на свій бомбардирський рахунок записав Захар Шкварилюк. Таким чином 5:0 на користь СШ №5.

Крихівецька ЗШ – ЗШ №4 – 3:1
Обидві школи продемонстрували хорошу та впевнену гру, і зуміли показати і майстерність, і тактичні комбінації, що свідчить про серйозність намірів на перемогу. Видно було, що команди-учасниці ґрунтовно готувалися та відточували свої футзальні вміння. Суперники створювали безліч гольових моментів, втім жодна із шкіл "не наважувалася" дати лік голам. Тільки на 9-ій хвилині Владислав Драбич вивів свою Крихівецьку ЗШ вперед. В другому таймі батл став ще запеклішим, і Владислав Драбич відзначився хет-триком. А ЗШ №4 завдяки Олегу Хребтовському таки "розмочила" рахунок. В кінцевому підсумку на табло 3:1 на користь Крихівецької ЗШ.

ЗШ №19 – ЗШ №15 – 1:7
Команда ЗШ №15 розпочала матч із гострої атаки і вже на 4-ій хвилині відзначилася м’ячем у воротах суперника – рахунок відкрив Михайло Парандій. Після першого успіху вихованці 15-ї школи ще завзятіше почали "штормувати" суперника і ЗШ №19 не залишалося нічого іншого, як захищати свої ворота. Бій і справді точився запеклий, і знову не на користь 19-ї, яка на додачу "привезла" у свої ворота. На ентузіазмі Роман Василюк впевнено оформив покер, до тріумфу товариша голом долучився і Павло Скіцко. Варто віддати належне і ЗШ №19, яка таки зуміла "розмочити" рахунок – відзначився Олег Дутка.

ЗШ №17 – ЗШ №12 – 0:9
Гра з перших секунд розпочалася дуже жваво. Ще б пак! Перша хвилина зустрічі, і ЗШ №12 вже повела в рахунку – гол забив Олександр Соловій. Крок за кроком ЗШ №12 ставала на полі більш впевненою та азартною, і це відображалося на табло. Євген Ковальчук настільки захопився  грою, що "наколотив" супернику аж п’ять голів. Не пас задніх і Михайло Гайсан, який відзначився хет-триком. Таким чином ЗШ №12 "в суху" виборола першу перемогу на п’ятого Шкільного турнірі.

ЗШ №28 – ЗШ №21 – 0:6
ЗШ №28 після минулорічного "бронзового" сезону теж "втратила" ключових виконавців, і поповнилася "новобранцями". Але варто віддати належне, що футзальна дуель була цікавою та видовищною, хоча відчувалася перевага ЗШ №21. Команди впродовж першого тайму обмінювалися гольовими моментами, але відкрити рахунок вдалося майже із свистком на перерву – Андрій Білобровка вивів свою ЗШ №21 вперед. Друга дванадцятихвилинка минула під знаком голів в одні ворота – Петро Кривокульський із хет-триком та Северин Дутка із дублем завдали нищівної поразки ЗШ №28.

Українська гімназія №1 – ЗШ №3 – 3:4
Останній матч став приємною "крапкою" першого ігрового дня. Помітно було, що на майданчику зійшлися два сильні та амбіційні суперники, які влаштували на полі справжні футзальні "качелі". В першому таймі гольову перевагу повністю монополізувала ЗШ №3 – дублем відзначився Георгій Богайчук, гол на свій рахунок записав Марк Меховніков. Втім гімназисти так легко перемоги супернику не подарували, і вже в другому таймі тричі "засмутили" ЗШ №3. По м’ячу "відіграли": Андрій Королик і Марк Кулинич, але завдяки Максиму Чижонку ЗШ №3 знову вирвалася вперед. На останній хвилині дубль Андрія Королика робить "розрив" між командами мінімальним – 4:3 на користь 3-ї школи.

09 Листопада 2015, 16:10