17 листопада, у Бурштині відбулось засідання 2-ї сесії міської ради VII скликання. Цього разу також були присутні депутати минулого скликання, начальники відділів міської ради та працівники.

У порядку денному заплановано аж вісім питань: про затвердження регламенту міської ради, про обрання секретаря міської ради, про затвердження заступників міського голови та керівника справами виконкому, про утворення виконавчого комітету міської ради, про утворення постійних комісій міської ради, про затвердження голів та персонального складу постійних комісій міської ради, про присвоєння рангу посадової особи органу місцевого самоврядування міському голові та про оплату праці міського голови.

Після духовного вступу: гімну та молитви, сесія приступила до роботи.

Спершу новообраний міський голова зачитав порядок денний та повідомив про створення у раді депутатських фракцій та груп.

Таким чином, створено депутатську групу «Наш Бурштин» – семеро осіб. Голова –  Ігор Прокопів («Батьківщина»). Крім того створені фракції «Батьківщина» – п’ять членів, «Сила людей» – двоє осіб, «Воля» – двоє осіб.

Опісля рада перейшла до затвердження регламенту. З цього приводу доповів начальник юридичного відділу Бурштинської міської ради Володимир Данилюк.

«Регламент – дуже складний документ, який треба знати всім і яким треба керуватися», – зазначив він.

Таким чином спільно депутати внесли цілий ряд змін до регламенту. Зокрема, затвердили розпорядок роботи сесії. За яким сесія може тривати з 10.00 до 17.00, а після кожних 1.5 год роботи оголошується перерва на 15 хвилин.

Після годинного обговорення регламент таки затвердили. Варто зазначити, що за нього голосували в той час, коли лічильну комісію ще не створили. Тому рахувати голоси доводилось ще не переобраному секретарю Катерині Соронович («Батьківщина»).

Кандидатури запропонувала Роксолана Джура, а депутати майже одноголосно підтримали їх.

Таким чином лічильна комісії складається із трьох людей: голови – Ігоря Карвацького (ВО «Свобода»), заступника – Андрія Процика  («Рідний дім») та секретаря – Любові Петровської («Батьківщина»).

А на посаду секретаря міської ради VII демократичного скликання Роксолана Джура запропонувала кандидатуру Богдана Рибчука (ПП «Рідний дім»).

«Будь-яке кадрове рішення – важке. Бо за ним стоїть доля людини попередньої і непроста доля людини, яка вступає на цю посаду. Я оцінила за останній тиждень обсяг роботи міської ради. І багато чого нам прийдеться «розгрібати». З великою повагою ставлюся до кожної кандидатури, за яку ми сьогодні маємо проголосувати. Тому пропоную кандидатуру Богдана Рибчука, бо посада секретаря – це місток, між роботою ради та виконавчим апаратом. А він для мене є таким містком. Це фахова людина, яка має досвід роботи в сфері органів міського самоврядування. Він уже вчетверте став депутатом», – зазначила Роксолана Джура.

Але Ігор Прокопів («Батьківщина») висловив сумніви що до того, чи зможе Богдан Рибчук приймати самостійно рішення. Однак Джура розвіяла його сумніви, та сказала, що це була не єдина кандидатура на цю посаду. Вона також пропонувала кандидатури Ірини Мазур (ВО «Свобода») та Леонори Івасюк (Радикальна партія Олега Ляшка), але вони відмовились.

Обрання секретаря міської ради проходило шляхом таємного голосування. У сесійній залі облаштували спеціальну кабінку для голосування та скриньку. Депутатам роздали бюлетені. Але, як виявилося, вони були чистими. Депутати одразу ж обурилися, що якщо вони своїм почерком впишуть ім’я кандидата, до речі, єдиного, то таємне голосування буде не дуже таємним. Тому оскільки чистих бюлетенів уже не було, а деякі встигли вже вписати прізвище кандидата, то секретар лічильної комісії на усіх бюлетенях своїм почерком вписала ім’я претендента.

За результатами таємного голосування Богдан Рибчук отримав 21 голос з 27 можливих.

Далі обирали двох заступників і керуючого справами виконкому. На посаду першого заступника Роксолана Джура запропонувала кандидатуру Володимира Гулика, який був заступником і при колишньому міському голові. Цього разу голосування було відкритим. Однак аж з четвертого разу лічильна комісія змогла правильно підрахувати голоси, бо попередні три рази результати не сходились. «За» проголосувало 25 з 27 депутатів.

Крім того, депутати одноголосно підтримали присвоєння першому заступнику щомісячну надбавку у розмірі 50 % від місячного посадового окладу, щомісячно преміювати його у розмірі 50% від окладу та виплачувати матеріальну допомогу і кошти на оздоровлення.

На посаду другого заступника Роксолана Джура запропонувала кандидатуру Надії Кицели, яка на даний час працює керівником апарату Галицької РДА. ЇЇ кандидатуру підтримали і голова Галицької станиці братства ОУН-УПА Микола Яцків та Ігор Карвацький (ВО «Свобода»). Депутати також одноголосно підтримали рішення про присвоєння другому заступнику щомісячної надбавки у розмірі 50 % від місячну окладу, щомісячно преміювати його також у розмірі 50% від окладу та виплачувати матеріальну допомогу і кошти на оздоровлення.

А на посаду керуючого справами виконкому міський голова запропонувала кандидатуру Світлани Видай. Крім того, вона пообіцяла, що нинішня керуюча справами «ображена не буде, якщо залишиться у міській раді». Світлана Видай, до речі, працювала секретарем Бурштинської міської комісії від ПП «Народний фронт». «За» проголосували – 22 депутати. Крім того, народні обранці одноголосно підтримали рішення про присвоєння керуючій справами виконкому також щомісячної надбавки та преміювання.

Крім того, новообраному міському голові Роксолані Джурі присвоїли п’ятий ранг третьої категорії посадової особи місцевого самоврядування та, відповідно, щомісячну надбавку у розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, щомісячне преміювання у розмірі 50% та виплату матеріальної допомоги і коштів на оздоровлення.

Роксолана Джура зазначила, що вона готова працювати і на “голий оклад” та не претендувати на надбавки, але секретар застеріг її від такого рішення.

18 Листопада 2015, 10:33
Теги:

http://gk-press.if.ua/u-burshtyni-na-sesiyi-miskoy
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Влада:
Франківський виконком затвердив новий порядок розміщення вивісок
30 Грудня 2016, 18:09
На засіданні колегії департаменту охорони здоров’я ОДА обговорили стан справ у медичній галузі
30 Грудня 2016, 11:19
У прикарпатській поліції відбулося засідання поліцейської комісії
30 Грудня 2016, 8:52
Марія Савка: Івано-Франківська область готова до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період прийдешніх свят
30 Грудня 2016, 8:09
30 грудня - засідання виконавчого комітету
30 Грудня 2016, 7:14
Аграрії Прикарпаття проаналізували стан галузі за 2016 рік
28 Грудня 2016, 16:59
Відтепер ми співпрацюємо з Попасною
28 Грудня 2016, 8:30
Відбулося засідання колегії управління спорту
28 Грудня 2016, 8:08
Марія Савка: Опалювальний сезон на Івано-Франківщині проходить у злагодженому режимі
27 Грудня 2016, 14:04
У селі Слобідка, на Городенківщині, де проживає майже 700 громадян, відкрито новий заклад культури
27 Грудня 2016, 8:57
В облдержадміністрації відбувся семінар для новообраних голів ОТГ
27 Грудня 2016, 8:34
Оперативна нарада
27 Грудня 2016, 6:36
На центральне теплопостачання Івано-Франківська чекає повна модернізація
26 Грудня 2016, 18:30
В Івано-Франківську стартує проект оновлення тролейбусного парку
26 Грудня 2016, 18:06
Народний депутат з Коломиї Юрій Тимошенко зібрався у президенти
26 Грудня 2016, 16:01
Кінець епохи: депутати звільнили Ольгу Бабій з посади директора ОТБ “Галичина”
26 Грудня 2016, 14:58
Олександр Стратюк проінформував обласну раду про роботу органів прокуратури в 2016 році
26 Грудня 2016, 11:48
82-м учасникам АТО та їх сім’ям буде надано матеріальну допомогу на поліпшення житлових умов
26 Грудня 2016, 8:52
З нагоди Дня енергетика Президент відзначив прикарпатця
23 Грудня 2016, 19:43
Голова Франківської ОДА вибачився перед медиками за заборгованість по виплаті зарплати
23 Грудня 2016, 16:30
Для Снятинської ЦРЛ придбали новий УЗД-апарат
23 Грудня 2016, 13:42
Франківська міська рада затвердила надбавки меру, заступнику та секретарю
23 Грудня 2016, 13:13
Франківська міська рада планує будувати міст на Пасічну за кошти держави
23 Грудня 2016, 10:30
Франківський «Електроавтотранс» візьме кредит на 8 мільйонів для закупівлі тролейбусів
23 Грудня 2016, 10:08
У Франківську “Новий театр” став комунальним
22 Грудня 2016, 21:30