Тарас Парфан: «Без лобіювання України Польщею грошей з єврофондів не дадуть»

«Україна наразі проходить етап фінансово-економічних негараздів. В деяких каїнах краще виходять з ситуації, ми ж не обійшлись без суттєвих втрат  у розвитку економіки нашої держави та Івано-Франківщини зокрема.  Проте, виходом із складної економічної ситуації є пошук нового ринку збуту, перспективи розвитку нових територій. Залучення єврокапіталу для інвестування в нашу територію  не можливе без лобіювання інтересів України Польською стороною перед Євросоюзом» - зазначив заступник голови ОДА  Тарас Парфан.  Це і було метою візиту  делегації представників обласної державної адміністрації до Малопольського воєводства. Протягом трьох днів, з 3 по 6 березня  делегація вивчала досвід колег з малопольського воєводства.

Під час візиту до малопольського воєводства було проведено круглий стіл  з провідними туроператорами, турагентами та представники готельного бізнесу, на якому представлено туристичний потенціал області; обговорено можливість  написання спільного проекту  маркування пішохідних туристичних маршрутів  та відкриття в області школи гідів-провідників; обговорено можливість написання спільного проекту  щодо створення туристичного маршруту  «Дерев’яна архітектура Прикарпаття»; в червні 2010 року заплановане стажування 3 працівників  Івано-Франківської ОДА  в державних закладах  воєводства з метою ознайомлення з досвідом Польщі.

 Керівництво  воєводства  запросило  делегацію області  взяти участь  в туристичній виставці  в Кракові 10-12 квітня, де ми будемо  мати можливість  представити туристичний потенціал області. Всі фінансові затрати організатори виставки беруть на себе.

 

11 Березня 2010, 16:29

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Делегація з міста Івано-Франківська взяла участь у Конгресі Ініціатив Східної Європи, м. Люблін, Республіка Польща
04 Жовтня 2016, 10:54