Вступна кампанія 2009: псевдопереможці олімпіад не пройдуть!

Вступна кампанія 2009 активно моніториться представниками організації ОПОРА. Новинкою цьогорічної вступної кампанії стало те, що фальшиві довідки тепер пред’являють не лише "уявно хворі", але й псевдопереможці олімпіад. Так, членами ОПОРИ виявлені випадки, коли особи, що фігурують в системі "Конкурс" як переможці олімпіад і вже зареєстровані приймальними комісіями вишів як абітурієнти, відсутні у офіційному списку переможців олімпіад, затвердженому МОН України. 
Адміністрації ВНЗ в особі їхніх приймальних комісій знову виявилися неготовими до напливу охочих стати студентами – попри те, що це вже другий рік, коли сертифікати ЗНО можна подавати на необмежену кількість факультетів та спеціальностей. Представники організації стали свідками величезних черг абітурієнтів у ВНЗ. Це, на думку спостерігачів, викликає ще більший подив з огляду на те, що цього року Міносвіти дозволило вишам проводити попередній "відсів" - самостійно визначати мінімальну кількість балів, необхідну для прийому ними документів учасників ЗНО-2009 року. Таким правом скористалися лише 6 вітчизняних вишів.  
Громадянська мережа ОПОРА в рамках моніторингу вступної компанії за допомоги мережі спостерігачів стежить за роботою приймальних комісії у 30 вищих закладах освіти, а також обслуговує "гарячі лінії" у 21 регіоні України та щоденно аналізує дані інтернет-системи "Конкурс", яка працює під егідою Міністерства освіти і науки України. Станом на 17 липня, ОПОРА зафіксувала понад 70 звернень щодо різноманітних порушень при вступі до вищих закладів освіти.
Нагадуємо, що за порушення умов прийому 2008 року Міністерством освіти та науки України було анульовано 7 ліцензій ВНЗ і ще 32 виші перевіряються нині органами прокуратури.21 Липня 2009, 1:17

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: