Івано-Франківська влада має намір випробувати автономне електричне опалення у двох дитсадках

 Пілотний проект має запрацювати в опалювальний сезон у дошкільних навчальних закладах №23 „Дударик” (вул. Сухомлинського) та № 11 „Пізнайко” (вул. Сахарова). Наразі вже визначений бізнес-план та технічне обґрунтування проекту. Електричне опалення, яке є екологічно чистим, працюватиме за нічним тарифом, що дасть можливість дошкільним закладам економити до 164 тисяч гривень щорічно.

Вартість проекту – 456 тисяч гривень, його окупність – 3 роки. Івано-Франківськ вже визначив виконавця робіт – підприємство „Теплон”, єдине у місті, що має дозвіл на впровадження електричного опалення. Проте кошти у міському бюджеті на впровадження автономного опалення у дошкільних навчальних закладах не передбачені. Нині „Теплон” пропонує кредитувати початкові роботи на суму 100 тисяч гривень за умови гарантії фінансового забезпечення з боку міської влади. Вирішальне слово повинні сказати івано-франківські депутати на своїй черговій сесії 30 липня.
Наразі в Івано-Франківську працює 25 дошкільних навчальних закладів. Більшість із них мають систему опалення, яка потребує заміни.22 Липня 2009, 9:57

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі:
Калущину відвідав директор розвитку ООН в Україні Ян-Томас Хіемстер
15 Грудня 2015, 20:34
На Прикарпатті три села підключили до енергії сонця
12 Травня 2015, 8:49
Ренесанс місцевого розвитку
13 Січня 2011, 15:20