«Я маю право…» на місто для дітей

Сьогодні відбувся другий етап  IV  фестивалю для неповнолітніх  « Я маю право…».   В другому етапі конкурсу передбачалося  здійснити фоторепортаж  «Івано-Франківськ – місто дітей». Кожна команда учасник висвітлила  у формі фоторепортажу місце відпочинку дітей, проведення їхнього дозвілля та можливість брати  участь у культурному, громадському і духовному житті  міста. Команда-учасник повинна була підготувати  не менше, як  30 фотографій, до кожної додавався коментар –  своєрідна презентація.  Участь у конкурсі брали  8 команд, по 20 учасників в кожній. Вік учасників – 15-18 років.  Найкращі роботи   будуть транслюватися  на  відеоекранах під час святкування дня міста.

Фестиваль «Я маю право…»  є складовою  частиною  правової освіти  дітей і має на меті фундаментальне вивчення  і засвоєння неповнолітніми  положень «Конвенції ООН про права дитини» щодо  їх захисту від різних форм  психологічного та фізичного насильства, образ чи зловживань; захисту прав  дитини на збереження індивідуальності, на громадянство, на ім’я та сімейні зв’язки.

 Наступними етапами  фестивалю є музично-хореографічне мистецтво,  сценічна драматургія інтелектуально-розважальна гра «Квест» та гала-концерт.

24 Березня 2010, 16:44

news.if.ua
Версія для друку
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Погода, Новости, загрузка...
Додати новий коментарОстанні новини по темі: