Наші спортсмени – найкращі!

Українці завжди були сильними спортсменами, а івано-франківці серед них займають далеко не останні місця. Наша гімнастка, Дарія Згоба, стала бронзовою призеркою з спортивної гімнастики на всесвітній універсіаді, яка відбулась у Бєлграді. У вправах на брусах  Дарина завоювала 3 місце, а на колоді - стала четвертою. Гімнастка-  фіналіст  29-х літніх олімпійських ігор в Пекіні. Починаючи з 1999 року, дівчина завоювала 85 медалей міжнародного класу. Через місяць Дарія Згоба прийме участь у чемпіонаті України з спортивної гімнастики, на якому буде відбір на  чемпіонат світу. Своїм теперішнім успіхом Дарія завоювала  хороше рейтингове місце  в світовій спортивній гімнастиці і заслужила на звання Майстер спорту України.
23 Липня 2009, 16:16